Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Kwas asparaginowy DAA -  Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

DAA

Kwas asparaginowy, czyli DAA to aminokwas endogenny, który Nasz organizm posiada zdolność do jego syntezy. Wytwarzanie kwasu asparaginowego odbywa się w mózgu, a konkretniej w przysadce mózgowej i podwzgórzu. Występuje także w jądrach. Jest ważnym aminokwasem, bierze udział w wielu procesach fizjologicznych. Działa także jako neuroprzekaźnik. Dobrym źródłem kwasu asparaginowego są białka pochodzenia zwierzęcego.DAA pozytywnie wpływa na pobudzenie organizmu do produkcji testosteronu, podniesienia libido, poprawę koncentracji i sprawności umysłu, a także buduje białka.

DAA

Podkategorie

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm DAA Powder 250g

Real Pharm DAA 250g to produkt występujący w postaci proszku do rozcieńczania zalecanej porcji z wodą i spożywania jeden raz dziennie. Zawiera kwas D-asparaginowy. DAA to jeden z niezbędnych elementów Twojej suplementacji. Preparat został stworzony specjalnie dla zawodowych sportowców i amatorów sportowego trybu życia oraz wszystkich wykonujących ciężką pracę fizyczną. Dzięki szybko rozpuszczalnej otoczce DAA Real Pharm to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych tabletek, które ograniczają przyswajanie kwasu d- asparginowego i mogą powodować podrażnienia śluzówki żołądka.

Cena 69,00 zł

Trec DAA Ultra 120kaps

DAA Ultra to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sto dwadzieścia pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. DAA Ultra 120 capsules zawiera w swoim składzie wysokiej jakości kwas D-asparaginowy, czyli endogenny aminokwas białkowy o wysokiej dawce 1000mg na kapsułkę.

  • zawiera wysoką dawkę kwasu D-asparaginowego
  • wygodna do spożycia postać kapsułek

Suplement polecany jako uzupełnienie diety dla sportowców intensywnie trenujących.

Cena 59,99 zł