Metolius - Produkty w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Metolius to amerykański producent najwyższej jakości sprzętu wspinaczkowego z siedzibą w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych, na wybrzeżu Pacyfiku w stanie Oregon. Logo Metolius jest doskonale znane wspinaczom na całym świecie poprzez współprace z najlepszymi wspinaczami świata, charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Sprawdź koniecznie ich magnezję do rąk, która świetnie poprawia jakość chwytu!

Niezwykle rozwinięty jest asortyment związany marki, który umożliwia stałe podnoszenie umiejętności i utrzymanie formy na jak najwyższym poziomie.

Gdzie są dostępne produkty firmy Metolius?

Produkty marki Metolius dostępne są w Naszym sklepie internetowym www.pakujzdrowie.pl, a także otrzymasz je w punkcie stacjonarnym Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Szczegółowe dane producenta:

Metolius.
63189 Nels Anderson Road Bend, Oregon 97701, Stany Zjednoczone.

Filtry aktywne

Magnezja w kostce Metolius Chalk Block 57g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
  • Obecnie brak na stanie

Metolius Chalk Block 57g

Climbing Chalk to jeden z wielu dostępnych w Naszym sklepie akcesoriów treningowych od amerykańskiego producenta Metolius. Climbing Chalk Block o pojemności 57g to wydajna, świetnie pochłaniająca wilgoć magnezja w kostce. Rozprowadzając ją na dłoniach niwelujemy efekt pocenia się skóry. Dzięki temu zyskujemy lepszy i stabilniejszy chwyt, co jest kluczowe podczas pokonywania trudnych dróg z małymi lub obłymi chwytami.

  • Climbing Chalk to 100% węglan magnezu
  • zwiększa tarcie, ułatwiając trening z dużymi ciężarami
  • bardzo dobrze absorbuje wilgoć
  • pomaga w zwiększeniu komfortu treningu i bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń

Climbing Chalk Block doskonale spisze się podczas wszelkich zadań wspinaczkowych w panelu, czy terenie, a także sprawdzi się w codziennym treningu siłowym.

Cena 9,99 zł