Odżywki na masę - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Masówki

Suplementy na zbudowanie masy! Jeżeli potrzebujesz zwiększyć wagę, nabrać kilku kilogramów, one Ci w tym pomogą! Odżywki typu gainer są skomponowane w jednym celu, mają pozwolić szybko zbudować masę. Są to produkty wysokokaloryczne, których skład opiera się głównie na odpowiedniej proporcji węglowodanów i białka. Często wykorzystywane są również do innych celów (np. wysokokaloryczny posiłek dla osłabionych osób). W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze masówki typu gainer czy bulk, dzięki którym spełnisz marzenia o potężnych przyrostach. Jeżeli zależy Ci na szybkim przyroście masy mięśniowej, wybierz sprawdzone odżywki.

Masówki

Podkategorie

 • Typu BULK 50:50
  <p><br />Odżywki typu BULK to odżywki na masę, dzięki którym zbudujesz dobrej jakośći masę mięsniową. Bulki posiadają stosunek białka do węglowodanów w proporcji 1:1, co przyczynia się do uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej w krótkim czasie.</p>
 • Typu Gainer 20:80
  <p><br />Odżywki typu GAINER to odżywki na masę, dzięki którym nabierzesz sporej ilości masy mięśniowej. Gainery posiadają stosunek białka do węglowodanów w proporcji 10-30% do 60-80%, co przyczynia się do uzyskania dużej ilości masy w krótkim czasie. Produkty przeznaczone są szczególnie dla szczupłych sportowców, u których rozbudowa mięśni zachodzi bardzo trudno.</p>

Istnieje 12 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 12 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm Real Mass 1000g

Real Mass to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli trzynaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Odżywka Real Mass 1000 gram zawiera w swoim składzie połączenie wysokiej jakości węglowodanów oraz białka w proporcji 80/20, które dostarczą do organizmu optymalną dawkę kalorii.

 • jedna 75g porcja dostarczy Ci 20g białka i 47g węglowodanów
 • cztery rodzaje białek, o różnym czasie wchłaniania
 • sprawdzi się w przypadku osób mających problemy z nabieraniem masy

Real Mass to odżywka typu GAINER dostarczająca Nam dodatkowych kalorii i wspierająca budowę masy mięśniowej.

Cena 44,99 zł

Real Pharm Muscle ON 1000g

Muscle ON to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli trzynaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Odżywka Muscle ON 1000 gram zawiera w swoim składzie połączenie wysokiej jakości węglowodanów, białek oraz niezbędnych Twojemu organizmowi witamin. Proporcja białka do węglowodanów w suplemencie wynosi 50%/50%.

 • jedna 75g porcja dostarczy Ci 34g białka i 34g węglowodanów
 • cztery rodzaje białek, o różnym czasie wchłaniania
 • trzy rodzaje węglowodanów, które cechuje różny indeks glikemiczny
 • wzbogacony olejem MCT

Muscle ON to odżywka typu BULK dostarczająca Nam dodatkowych kalorii i wspierająca budowę masy mięśniowej.

Cena 89,99 zł

Real Pharm Real Mass 6800g

Real Mass idealnie sprawdzi się w przypadku osób mających problemy z nabieraniem masy oraz wszystkich, dla których spożycie kolejnego posiłku w celu dostarczenia do organizmu optymalnej dawki kalorii okazuje się niemożliwe! Jeżeli jesteś ektomorfikom, nie możesz podołać zjedzeniu jeszcze jednego posiłku lub nie masz czasu na jego przygotowanie, to Real Mass jest właśnie dla Ciebie!

Cena 229,00 zł

Real Pharm Muscle ON 2270g

Muscle ON to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2270g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Odżywka Muscle ON 2270 gram zawiera w swoim składzie połączenie wysokiej jakości węglowodanów, białek oraz niezbędnych Twojemu organizmowi witamin. Proporcja białka do węglowodanów w suplemencie wynosi 50%/50%.

 • jedna 75g porcja dostarczy Ci 34g białka i 34g węglowodanów
 • cztery rodzaje białek, o różnym czasie wchłaniania
 • trzy rodzaje węglowodanów, które cechuje różny indeks glikemiczny
 • wzbogacony olejem MCT

Muscle ON  to odżywka typu BULK dostarczająca Nam dodatkowych kalorii i wspierająca budowę masy mięśniowej.

Cena 178,99 zł

7Nutrition Bodybuilder...

Odżywka węglowodanowo-białkowa zawierająca wysokiej jakości skrobię kukurydzianą, skrobię ryżową, koncentrat oraz izolat białka serwatki. Produkt dodatkowo wzbogacony olejem MCT oraz kazeiną micelarną.

 • wzrost siły i masy mięśniowej;
 • zapewnia olbrzymią ilość energii, jednocześnie zwiększa długość i intensywność treningów;
 • pozwala na pokrycie nawet wysokiego zapotrzebowania kalorycznego;
 • jest podstawą do dobrego zbudowania sylwetki;
 • zwiększona wchłanialność kreatyny;
 • dodatkowa zawartość aminokwasów BCAA i glutaminy znacznie wspomaga procesy regeneracyjne;
 • stanowi zamiennik posiłku potreningowego oraz uzupełnienie diety;
Cena 119,00 zł

PVL Mutant Mass 6800g

Mutant Mass to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od kanadyjskiego producenta Mutant PVL. W opakowaniu znajduje się 6800g produktu, czyli dwadzieścia cztery pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 280g/porcja. Odżywka typu gainer Mutant Mass to preparat zupełnie nowej klasy. Składa się aż z czterech kompleksów:

 • Iso Stack - mieszanka zawierająca 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania
 • Clean Carb - mieszanka węglowodanów o niskim IG, łącznie z Vextrago
 • Lipotherm – zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (EFA) oraz CLA i MCT
 • INTRASORB5 – mieszanka składników transportujących mikroelementy

Mass od Mutant to suplement diety dla sportowców budujących masę mięśniową!

Cena 299,99 zł

Trec Mass XXL 1000g

Mass XXL to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czternaście pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 70g/porcja. Mass XXL jest preparatem typu „gainer” wyprodukowanym na bazie wysokiej jakości koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów. W swoim składzie zawiera węglowodany oraz białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Preparat wzbogacono w kompleks witamin, zawierający wit. B6, która wspomaga prawidłowy metabolizm protein i glikogenu.

 • zawiera węglowodany oraz białko
 • zawiera kompleks witamin

Mass XXL to produkt polecany sportowcom dążącym do szybkiego wzrostu masy ciała.

Cena 59,99 zł

Trec Mass XXL 4800g

Mass XXL to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 4800g produktu, czyli sześćdziesiąt osiem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 70g/porcja. Mass XXL jest preparatem typu „gainer” wyprodukowanym na bazie wysokiej jakości koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów. W swoim składzie zawiera węglowodany oraz białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Preparat wzbogacono w kompleks witamin, zawierający wit. B6, która wspomaga prawidłowy metabolizm protein i glikogenu.

 • zawiera węglowodany oraz białko
 • zawiera kompleks witamin

Mass XXL to produkt polecany sportowcom dążącym do szybkiego wzrostu masy ciała.

Cena 199,99 zł

MEX Size MAX 6800g

Size Max to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od amerykańskiego producenta MEX Muscle Excellence. W opakowaniu znajduje się 6800g produktu, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 113g/porcja. Size Max 6800 gram z linii Sport Line jest preparatem typu „gainer”, zawierającym w swoim składzie mix białek zwierzęcych oraz węglowodany o niskim współczynniku glikemicznym. Ponadto produkt zawiera MCT i niezbędne kwasy tłuszczowe oraz peptyd glutaminy dla lepszej regeneracji.

 • 22% zawartości białka w suchej masie
 • składniki najlepszej jakości: wysoka wartość odżywcza
 • świetny smak i łatwość mieszania

Size MAX to produkt polecany sportowcom dążącym do szybkiego wzrostu masy ciała.

Cena 229,99 zł

SPORT DEFINITION Mass...

Mass Definition to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dziesięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Gainer Mass Definition 1000 gram to odżywka węglowodanowo-białkowa, której formuła opiera się na mieszaninie węglowodanów prostych i złożonych oraz dodatku białka pozyskanego z koncentratu białka serwatkowego.

 • polecany dla osób aktywnych fizycznie
 • zawiera białko z koncentratu białka serwatki
 • formuła instant wpływa na świetną rozpuszczalność
 • dostępny także w 3kg opakowaniu

MassDefinition od SportDefinition polecany jest dla osób aktywnych fizycznie, których głównym zadaniem jest wspomaganie budowy wysokiej jakości masy mięśniowej.

Cena 59,89 zł

SPORT DEFINITION Mass...

Mass Definition to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 3000g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Gainer Mass Definition 3000 gram to odżywka węglowodanowo-białkowa, której formuła opiera się na mieszaninie węglowodanów prostych i złożonych oraz dodatku białka pozyskanego z koncentratu białka serwatkowego.

 • polecany dla osób aktywnych fizycznie
 • zawiera białko z koncentratu białka serwatki
 • formuła instant wpływa na świetną rozpuszczalność
 • dostępny także w 1kg opakowaniu

MassDefinition od SportDefinition polecany jest dla osób aktywnych fizycznie, których głównym zadaniem jest wspomaganie budowy wysokiej jakości masy mięśniowej.

Cena 139,89 zł

Vitargo Post 2000g

Vitargo Post to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od szwedzkiego producenta Vitargo. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Vitargo Post 2000g to połączenie wysokiej jakości węglowodanów Vitargo wraz z koncentratem białka serwatkowego, co czyni go idealną formułą potreningową.

 • oryginalna opatentowana formuła Vitargo
 • węglowodany złożone o niskiej osmolności
 • aż 24g białka w jednej porcji
 • pozostałe Vitargo

Vitargo POST jest przeznaczony do stosowania po intensywnych ćwiczeniach bądź zawodach. Vitargo Post zapewnia szybkie uzupełnienie węglowodanów i protein w mięśniach, zapobiegając symptomom przetrenowania i infekcjom organizmu.

Cena 179,99 zł Normalna cena 199,99 zł