Masówki - Zbuduj Masę Mięśniową z Pakuj ZDROWIE Gdańsk ✓

Masówki

Masówki - Buduj Masę Mięśniową z Mocą Natury

Witaj w Pakuj ZDROWIE, miejscu, gdzie odkryjesz potęgę masówek wspierających budowę masy mięśniowej! Nasza oferta masówek to klucz do efektywnego rozwoju fizycznego, zapewniający niezbędne składniki odżywcze do osiągnięcia imponującej masy mięśniowej. Odkryj różnorodność masówek dostępnych w www.pakujzdrowie.pl i ruszaj w drogę do imponującej sylwetki.

Wiodący Sklep z Masówkami

Dzięki naszym starannie dobranym masówkom, stworzonym z myślą o różnych potrzebach i celach treningowych, www.pakujzdrowie.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz idealne rozwiązania dla Twojej budowy masy mięśniowej. Optymalizuj swój trening i osiągaj imponujące rezultaty z naszymi masówkami.

Odkryj Różnorodność Masówek

Nasza oferta masówek obejmuje szeroką gamę produktów, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania i celów treningowych. Znajdziesz tu masówki najwyższej jakości, które wspomogą Cię w osiągnięciu pełnej masy mięśniowej.

Masówki

Podkategorie

 • Typu BULK 50:50

  <p><br />Odżywki typu BULK to odżywki na masę, dzięki którym zbudujesz dobrej jakośći masę mięsniową. Bulki posiadają stosunek białka do węglowodanów w proporcji 1:1, co przyczynia się do uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej w krótkim czasie.</p>
 • Typu Gainer 20:80

  <p><br />Odżywki typu GAINER to odżywki na masę, dzięki którym nabierzesz sporej ilości masy mięśniowej. Gainery posiadają stosunek białka do węglowodanów w proporcji 10-30% do 60-80%, co przyczynia się do uzyskania dużej ilości masy w krótkim czasie. Produkty przeznaczone są szczególnie dla szczupłych sportowców, u których rozbudowa mięśni zachodzi bardzo trudno.</p>

Istnieje 17 produktów.

Wyświetlanie 1-17 z 17 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm Real Mass 1000g

Real Mass to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli trzynaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Odżywka Real Mass 1000 gram zawiera w swoim składzie połączenie wysokiej jakości węglowodanów oraz białka w proporcji 80/20, które dostarczą do organizmu optymalną dawkę kalorii.

 • jedna 75g porcja dostarczy Ci 20g białka i 47g węglowodanów
 • cztery rodzaje białek, o różnym czasie wchłaniania
 • sprawdzi się w przypadku osób mających problemy z nabieraniem masy

Real Mass to odżywka typu GAINER dostarczająca Nam dodatkowych kalorii i wspierająca budowę masy mięśniowej.

Cena 44,99 zł

Real Pharm Muscle ON 1000g

Muscle ON to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli trzynaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Odżywka Muscle ON 1000 gram zawiera w swoim składzie połączenie wysokiej jakości węglowodanów, białek oraz niezbędnych Twojemu organizmowi witamin. Proporcja białka do węglowodanów w suplemencie wynosi 50%/50%.

 • jedna 75g porcja dostarczy Ci 34g białka i 34g węglowodanów
 • cztery rodzaje białek, o różnym czasie wchłaniania
 • trzy rodzaje węglowodanów, które cechuje różny indeks glikemiczny
 • wzbogacony olejem MCT

Muscle ON to odżywka typu BULK dostarczająca Nam dodatkowych kalorii i wspierająca budowę masy mięśniowej.

Cena 69,89 zł

Real Pharm Real Mass 6800g

Real Mass idealnie sprawdzi się w przypadku osób mających problemy z nabieraniem masy oraz wszystkich, dla których spożycie kolejnego posiłku w celu dostarczenia do organizmu optymalnej dawki kalorii okazuje się niemożliwe! Jeżeli jesteś ektomorfikom, nie możesz podołać zjedzeniu jeszcze jednego posiłku lub nie masz czasu na jego przygotowanie, to Real Mass jest właśnie dla Ciebie!

Cena 229,00 zł

Real Pharm Muscle ON 2270g

Muscle ON to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2270g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Odżywka Muscle ON 2270 gram zawiera w swoim składzie połączenie wysokiej jakości węglowodanów, białek oraz niezbędnych Twojemu organizmowi witamin. Proporcja białka do węglowodanów w suplemencie wynosi 50%/50%.

 • jedna 75g porcja dostarczy Ci 34g białka i 34g węglowodanów
 • cztery rodzaje białek, o różnym czasie wchłaniania
 • trzy rodzaje węglowodanów, które cechuje różny indeks glikemiczny
 • wzbogacony olejem MCT

Muscle ON  to odżywka typu BULK dostarczająca Nam dodatkowych kalorii i wspierająca budowę masy mięśniowej.

Cena 178,99 zł

OLIMP Profi Mass 1000 g

Profi Mass to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 50g/porcja. Profi Mass 1000 gram zawiera w swoim składzie 40% węglowodanów (kompleks poli-i oligosacharydów, skrobia kukurydziana, fruktoza, izomaltuloza) i 45% białka (koncentrat, izolat i hydrolizat białka serwatki, kazeina micelarna) wzbogacone tauryną oraz olejem MCT.

 • wsparcie budowy masy mięśniowej
 • dodatek tauryny i oleju MCT
 • 23g białka w 50 gramowej porcji
 • 20g węglowodanów w porcji

Profi Mass od Olimp Sport Nutrition to odżywka typu bulk, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą zwiększyć kaloryczność swojej diety.

Cena 89,89 zł

7NUTRITION Bodybuilder Gainer 3000 g

Bodybuilder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 3000g produktu, czyli piętnaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 200g/porcja. Bodybuilder 3kg zawiera w swoim składzie wysokiej jakości skrobię kukurydzianą, skrobię ryżową, koncentrat oraz izolat białka serwatki. Produkt dodatkowo wzbogacony olejem MCT oraz kazeiną micelarną.

Bodybuilder od 7Nutrition polecany dla osób, które chcą zwiększyć masę mięśniową, uzyskać dodatkową energię i dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych.

Cena 158,89 zł

PVL Mutant Mass 6800g

Mutant Mass to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od kanadyjskiego producenta Mutant PVL. W opakowaniu znajduje się 6800g produktu, czyli dwadzieścia cztery pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 280g/porcja. Odżywka typu gainer Mutant Mass to preparat zupełnie nowej klasy. Składa się aż z czterech kompleksów:

 • Iso Stack - mieszanka zawierająca 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania
 • Clean Carb - mieszanka węglowodanów o niskim IG, łącznie z Vextrago
 • Lipotherm – zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (EFA) oraz CLA i MCT
 • INTRASORB5 – mieszanka składników transportujących mikroelementy

Mass od Mutant to suplement diety dla sportowców budujących masę mięśniową!

Cena 299,99 zł

Trec Mass XXL 1000g

Mass XXL to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czternaście pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 70g/porcja. Mass XXL jest preparatem typu „gainer” wyprodukowanym na bazie wysokiej jakości koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów. W swoim składzie zawiera węglowodany oraz białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Preparat wzbogacono w kompleks witamin, zawierający wit. B6, która wspomaga prawidłowy metabolizm protein i glikogenu.

 • zawiera węglowodany oraz białko
 • zawiera kompleks witamin

Mass XXL to produkt polecany sportowcom dążącym do szybkiego wzrostu masy ciała.

Cena 49,99 zł

Trec Mass XXL 4800g

Mass XXL to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 4800g produktu, czyli sześćdziesiąt osiem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 70g/porcja. Mass XXL jest preparatem typu „gainer” wyprodukowanym na bazie wysokiej jakości koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów. W swoim składzie zawiera węglowodany oraz białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Preparat wzbogacono w kompleks witamin, zawierający wit. B6, która wspomaga prawidłowy metabolizm protein i glikogenu.

 • zawiera węglowodany oraz białko
 • zawiera kompleks witamin

Mass XXL to produkt polecany sportowcom dążącym do szybkiego wzrostu masy ciała.

Cena 199,99 zł

MEX Size MAX 6800g

Size Max to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od amerykańskiego producenta MEX Muscle Excellence. W opakowaniu znajduje się 6800g produktu, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 113g/porcja. Size Max 6800 gram z linii Sport Line jest preparatem typu „gainer”, zawierającym w swoim składzie mix białek zwierzęcych oraz węglowodany o niskim współczynniku glikemicznym. Ponadto produkt zawiera MCT i niezbędne kwasy tłuszczowe oraz peptyd glutaminy dla lepszej regeneracji.

 • 22% zawartości białka w suchej masie
 • składniki najlepszej jakości: wysoka wartość odżywcza
 • świetny smak i łatwość mieszania

Size MAX to produkt polecany sportowcom dążącym do szybkiego wzrostu masy ciała.

Cena 229,99 zł

SPORT DEFINITION Mass Definition 3000 g

Mass Definition to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 3000g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Gainer Mass Definition 3000 gram to odżywka węglowodanowo-białkowa, której formuła opiera się na mieszaninie węglowodanów prostych i złożonych oraz dodatku białka pozyskanego z koncentratu białka serwatkowego.

 • polecany dla osób aktywnych fizycznie
 • zawiera białko z koncentratu białka serwatki
 • formuła instant wpływa na świetną rozpuszczalność
 • dostępny także w 1kg opakowaniu

MassDefinition od SportDefinition polecany jest dla osób aktywnych fizycznie, których głównym zadaniem jest wspomaganie budowy wysokiej jakości masy mięśniowej.

Cena 139,89 zł

VITARGO Post 2000 g

Vitargo® Post to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od szwedzkiego producenta VitargoW opakowaniu znajduję 2000g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Vitargo® Post 2000g to połączenie wysokiej jakości węglowodanów Vitargo wraz z koncentratem białka serwatkowego, co czyni go idealną formułą potreningową.

 • zawiera opatentowany węglowodan Vitargo®
 • aż 26g białka w jednej porcji
 • produkt dla osób intensywnie trenujących

Vitargo Post zapewnia szybkie uzupełnienie węglowodanów i protein w mięśniach, zapobiegając symptomom przetrenowania i infekcjom organizmu.

Cena 228,89 zł

OLIMP Gainbolic 6000 1000 g

Gainbolic 6000 to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dziesięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Gainer Gainbolic 6000 1000 gram zawiera w swoim składzie 75% węglowodanów (maltodekstryny, dekstroza) i 15% białka (koncentrat białka serwatki, kazeina micelarna, ultrafiltrowane białko jaja) wzbogacone monohydratem kreatyny, tauryną oraz olejem MCT.

 • wsparcie budowy masy mięśniowej
 • dodatek kreatyny i tauryny
 • 15g białka w 100 gramowej porcji
 • 75g węglowodanów w porcji

Gainbolic 6000 od Olimp Sport Nutrition to odżywka typu gainer, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą zwiększyć kaloryczność swojej diety.

Cena 59,89 zł

7NUTRITION Bodybuilder Gainer 7000 g

Bodybuilder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 7000g produktu, czyli trzydzieści pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 200g/porcja. Bodybuilder 7kg zawiera w swoim składzie wysokiej jakości skrobię kukurydzianą, skrobię ryżową, koncentrat oraz izolat białka serwatki. Produkt dodatkowo wzbogacony olejem MCT oraz kazeiną micelarną.

Bodybuilder od 7Nutrition polecany dla osób, które chcą zwiększyć masę mięśniową, uzyskać dodatkową energię i dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych.

Cena 298,89 zł

HIRO.LAB Mass Kong 3000 g

Mass Kong to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 3000g produktu, czyli jedenaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 272g/porcja. Mass Kong 3000 gram to odżywka typy gainer stworzona z myślą o tych, którzy pragną maksymalnie zwiększyć masę mięśniową i dostarczyć organizmowi energii na intensywne treningi.

 • Idealny dla aktywnych osób, które pracują nad budową masy mięśniowej
 • kompleksowy profil aminokwasów w składzie
 • MCT, siemię lniane, ekstrakt z kory cynamonowca, które dodają wartości odżywczej.
 • dostępny w dwóch przepysznych smakach
 • opakowanie wystarcza na 11 porcji

Mass Kong od #HIRO.LAB to wybór dla tych, którzy pragną kompleksowego wsparcia w procesie budowy masy mięśniowej.

Cena 148,89 zł

VITARGO Post 1000 g

Vitargo® Post to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od szwedzkiego producenta VitargoW opakowaniu znajduję 1000g produktu, czyli dziesięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Vitargo® Post 1000g to połączenie wysokiej jakości węglowodanów Vitargo wraz z koncentratem białka serwatkowego, co czyni go idealną formułą potreningową.

 • zawiera opatentowany węglowodan Vitargo®
 • aż 26g białka w jednej porcji
 • produkt dla osób intensywnie trenujących

Vitargo Post zapewnia szybkie uzupełnienie węglowodanów i protein w mięśniach, zapobiegając symptomom przetrenowania i infekcjom organizmu.

Cena 119,89 zł
Gainer Sport Definition Mass Definition 1000g mix w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

SPORT DEFINITION Mass Definition 1000 g

Mass Definition to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dziesięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Gainer Mass Definition 1000 gram to odżywka węglowodanowo-białkowa, której formuła opiera się na mieszaninie węglowodanów prostych i złożonych oraz dodatku białka pozyskanego z koncentratu białka serwatkowego.

 • polecany dla osób aktywnych fizycznie
 • zawiera białko z koncentratu białka serwatki
 • formuła instant wpływa na świetną rozpuszczalność
 • dostępny także w 3kg opakowaniu

MassDefinition od SportDefinition polecany jest dla osób aktywnych fizycznie, których głównym zadaniem jest wspomaganie budowy wysokiej jakości masy mięśniowej.

Cena 59,89 zł

Dlaczego Wybrać Masówki z Pakuj ZDROWIE?

Zaufaj ekspertom z www.pakujzdrowie.pl, którzy oferują masówki najwyższej jakości. Nasz zespół ekspertów jest gotów pomóc Ci w wyborze masówki, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Odpowiednie Proporcje Składników

Nasze masówki są starannie zbilansowane, dostarczając niezbędnych składników odżywczych w optymalnych proporcjach.

Szeroka Gama Produktów

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, znajdziesz u nas masówkę idealną dla Ciebie.

Skonsultuj się z Nami

Zadaj pytanie naszym ekspertom, którzy pomogą Ci dobrać masówkę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Szybka Dostawa

Dostarczamy produkty szybko i bezpiecznie. Zamów już dziś, a wkrótce doświadcz pełni korzyści płynących z regularnej suplementacji masówkami.

Odkryj moc masówek z www.pakujzdrowie.pl i zbuduj imponującą masę mięśniową. Zadbaj o swoje cele treningowe z nami!