Filtruj według

  • 98,00 zł - 139,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Wolnowchłanialne białka - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Kazeiny (wolnowchłanialne)

Kazeina występuje w mleku i jego przetworach. Ponadto bardzo dobrym źródłem kazeiny są odżywki białkowe produkowane na jej bazie. To co wyróżnia kazeinę od innych białek, to jej długi czas trawienia. Jest to spowodowane tym, że kazeina ma słabą rozpuszczalność w niskim pH żołądka i przez to dłużej się trawi. Z tej właśnie przyczyny warto stosować kazeinę przed snem. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ w nocy podczas snu, organizm ,,ma czas’’ aby ją w pełni wchłonąć i strawić. Wydłużony czas wchłaniania kazeiny wspomaga anabolizm. Białko kazeinowe charakteryzuje się wielogodzinnym działaniem. Ponadto podobnie jak białko serwatkowe zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, ale pozwala dłużej chronić mięśnie przed rozpadem.

Kazeiny (wolnowchłanialne)

Podkategorie

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Filtry aktywne

7Nutrition Micellar Casein...

100% Micellar Casein to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli trzydzieści trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Odżywka białkowa 100% Micellar Casein 1000 gram zawiera w swoim składzie kazeine micelarną z dodatkiem koncentratu białka serwatki. Białko uzyskane poprzez odwodnienie mleka i usunięcie z niego jak największej ilości laktozy oraz tłuszczu.

  • ponad 20g białka na porcję
  • wysoka zawartość aminokwasów egzogennych
  • wysoki potencjał antykataboliczny ze względu na wolny proces trawienia

100% Micellar Casein uzupełnia dietę w białko, szczególnie polecane do stosowania na noc, aby umożliwić długotrwałe dostarczanie aminokwasów do mięśni.

Cena 138,99 zł

Real Pharm Real Casein 100...

Casein 100 Real Pharm to kazeina miceralna, która jest idealna na noc – może zastąpić posiłek. Kazeina pochodzi z mleka i jest pieszczotliwie nazywana sernikiem. Stanowi aż ¾ zawartości białka w mleku. Zawarta w Casein 100 Real Pharm kazeina micelarna to odtłuszczona i oczyszczona kazeina pierwotna z laktozy oraz zanieczyszczeń.

Cena 98,99 zł