Filtruj według

 • 5,00 zł - 199,00 zł

Koncentraty białka - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Koncentraty WPC

Koncentrat białka serwatkowego (Whey Protein Concentrate, w skrócie WPC) to najpopularniejsza forma odżywki białkowej. Cechuje ją stosunkowo długi czas wchłaniania (do 4 godzin). Zawartość białka w porcji oscyluje w granicach 24g dla większości koncentratów. Osoby z nietolerancją laktozy mogą mieć problem po spożyciu WPC, dlatego dla nich polecamy inne rodzaje białek. Białko serwatkowe sprawdza się nie tylko dla osób trenujących na siłowni. Jest to idealne uzupełnienie diety zwykłego człowieka, która w dzisiejszych czasach cechuje się niską ilością białka. Pyszne smaki większości tego typu produktów pozwalają pokonać chęć zjedzenia słodyczy. Dzięki słodzikom zachowana jest niska kaloryczność tych produktów. Jeżeli dana odżywka jest dla Ciebie za słodka, spróbuj zmieszać ją z wodą, zamiast mleka.

Koncentraty WPC

Podkategorie

Istnieje 14 produktów.

Wyświetlanie 1-14 z 14 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm Amino 8500 400tabs

Amino 8500 Real Pharm to kompletna pula aminokwasowa dostarczana do organizmu w postaci tabletek o stężeniu aż 1625 mg. Amino 8500 został oparty o najdoskonalszy koncentrat białka serwatkowego. Suplement diety przeznaczony dla sportowców, którzy podejmują się ekstremalnego wysiłku fizycznego. Podczas ćwiczeń, glikogen gromadzony w mięśniach zmniejsza się, a energia magazynowana w organizmie spada.

Cena 89,00 zł

REAL PHARM Real Whey 100 2000 g

Real Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Real Whey 100 2000 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
 • forma instant świetnie rozpuszczalnego białka
 • mała zawartość cukru w jednej porcji

Real Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 179,89 zł

REAL PHARM Real Whey 100 700 g

Real Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Real Whey 100 700 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
 • forma instant świetnie rozpuszczalnego białka
 • mała zawartość cukru w jednej porcji

Real Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 74,89 zł

Trec Whey 100 porcja 30g

Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 30g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Saszetka białka Whey 100 30 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
 • 24,36g białka na 30g porcję
 • bogate źródło aminokwasów
 • zaledwie 0,54g cukru w jednej porcji

Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 5,99 zł

Trec Whey 100 700g

Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Whey 100 700 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
 • 24,36g białka na 30g porcję
 • bogate źródło aminokwasów
 • zaledwie 0,54g cukru w jednej porcji

Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 79,79 zł Normalna cena 83,99 zł

7NUTRITION Whey Protein 80 2000 g

Whey Protein 80 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli pięćdziesiąt siedem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Whey Protein 80 2000 gram to duże opakowanie wysokiej jakości koncentratu białka serwatkowego - idealne dla osób, które aktywnie dbają o swoją kondycję i oczekują skutecznej dawki białka przy każdym spożyciu.

Whey Protein 80 od 7Nutrition to propozycja dla tych, którzy szukają nie tylko skutecznego źródła białka, ale także smacznego dodatku do swojej diety.

Cena 198,89 zł

7NUTRITION Whey Protein 80 500 g

Whey Protein 80 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czternaście pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Whey Protein 80 500 gram to kompaktowe opakowanie wysokiej jakości koncentratu białka serwatkowego, stworzone dla tych, którzy cenią skuteczne wsparcie białkowe w zwięzłej formie.

Whey Protein 80 od 7Nutrition to propozycja dla aktywnych osób, które szukają skutecznego źródła białka w praktycznym opakowaniu.

Cena 58,89 zł

IRON HORSE Supreme Whey NEW 750 g

Supreme Whey NEW to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Odżywka białkowa Supreme Whey NEW FORMULA 750 gram zawiera teraz w swoim składzie czysty koncentrat białka serwatki produkowany za pomocą najnowszej technologii, który wzbogacony został teraz także o kompleks 5 enzymów trawiennych!

 • zupełnie nowy skład
 • 23g białka w każdej porcji
 • mniej niż jeden gram laktozy w 100g produktu!
 • 100mg DigeZyme® w każdej porcji
 • naturalne aromaty
 • bez glutenu i wypełniaczy

Supreme Whey NEW od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyżej jakości.

Cena 78,89 zł

6PAK 80 Whey Protein 908 g

80 Whey Protein to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 908g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko 80 Whey Protein 908 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • odżywka na bazie koncentratu białka serwatki (WPC)
 • delikatny i pyszny koktajl wysokobiałkowy
 • 22g białka w 30 gramowej porcji
 • tylko 3g węglowodanów w porcji(w tym 0,6g cukru)

80 Whey Protein od 6PAK Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko.

Cena 89,89 zł

OLIMP 100% Natural Whey Protein Concentrate 700 g

100% Natural Whey Protein Concentrate to suplement diety w proszku od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Natural Whey Protein Conceantrate 700 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • bez substancji słodzących i wypełniaczy
 • odżywka na bazie koncentratu białka serwatki (WPC)
 • 27g białka w 35 gramowej porcji
 • 2,1g węglowodanów w porcji

Whey od Olimp Sport Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko wolne od wypełniaczy.

Cena 99,89 zł

EXTENSOR Koncentrat 80% 1000 g

Koncentrat Białka Serwatkowego Instant 80% to suplement diety w proszku od polskiego producenta Extensor. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli trzydzieści trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Koncentrat Białka Serwatkowego Instant 80% 1kg zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • bez substancji słodzących i wypełniaczy
 • odżywka na bazie koncentratu białka serwatki (WPC)
 • 23,64g białka w 30 gramowej porcji
 • 2,22g węglowodanów w porcji

Koncentrat 80% od Extensor to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko wolne od wypełniaczy.

Cena 99,89 zł Normalna cena 109,89 zł
Odżywka białkowa Trec Nutrition Whey 100 2000 g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

TREC Whey 100 2000 g

Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli sześćdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Whey 100 2000 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego
 • 22,6g białka w 30g porcji
 • bogate źródło aminokwasów
 • zaledwie 1,13g cukru w jednej porcji

Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 198,89 zł
Odżywka białkowa WK Dzik Dobre Whey 700g mix w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

WK DZIK Dobre Whey 700 g

Dobre Whey to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta WK DZIK. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia osiem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Białko Dobre Whey 700 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
 • 18-20g białka na 25g porcję
 • bogate źródło aminokwasów

Produkt Dobre Whey został wycofany ze sprzedaży i jest niedostępny u producenta - sprawdź inne białka w Naszym sklepie.

Cena 89,89 zł
Białko OSTROVIT WPC80.eu Economy 700 g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

OSTROVIT WPC80.eu Economy 700 g

WPC80.eu Economy to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. WPC80.eu Economy 700 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC) - doskonałe źródło pełnowartościowego białka zwierzęcego, które zawiera szeroki profil aminokwasów niezbędnych do budowy mięśni.

 • odżywka na bazie koncentratu białka serwatki
 • koktajl wysokobiałkowy na każdą kieszeń
 • 21g białka w 30 gramowej porcji
 • 3,3g węglowodanów w porcji (w tym 2,8g cukru)
 • opakowanie wystarcza na 23 porcje

WPC80.eu Economy od Ostrovit to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko.

Cena 69,89 zł