Kompleksy na testosteron - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Kompleksy testosteronowe

Kompleksy testosteronowe to suplementy dla osób, które chcą naturalnie wspomóc produkcję tego hormonu. Aktywne substancje stymulują wydzielanie testosteronu, przyczyniając się do poprawy efektów treningowych. Zwiększają siłę i wytrzymałość, skracają czas potrzebny na pełną regenerację, pobudzają produkcję hormonu wzrostu. Kompleksy testosteronowe warto stosować przed snem albo bezpośrednio przed treningiem.

Kompleksy testosteronowe

Podkategorie

Filtry aktywne

LAB ONE N°1 Libido HIM 90 vcaps

N°1 Libido HIM to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 90 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja dzienna. N°1 Libido HIM 90 capsules to starannie opracowana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów wspomagających zdrowie i aktywność seksualną u mężczyzn.

Znajdź siłę w swoim libido z N°1 Libido HIM od LAB ONE – dla mężczyzn, którzy cenią sobie pełnię życia!

Cena 83,89 zł

Trec GH Up 120kaps

GH UP to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli dwadzieścia pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6kaps/porcja. GH UP 120 capsules to kompozycja form aminokwasów, które wchodzą w skład łańcucha polipeptydowego somatotropiny. Preparat zawiera w swoim składzie L-argininę, L-ornitynę i L-lizynę oraz jabłczan cytruliny. Produkt uzupełniono także o kwas gamma-aminomasłowy, L-tryptofan, L-teaninę oraz L-glicynę.

 • wspiera budowę suchej masy mięśniowej
 • wspiera regenerację powysiłkową
 • pomaga w utracie tkanki tłuszczowej
 • ułatwia zasypianie i polepsza jakość snu
 • poprawia samopoczucie w ciągu całego dnia

GH UP jest suplementem diety polecanym przede wszystkim profesjonalnym sportowcom.

Cena 89,99 zł

TREC Testoxx 60 caps

Testoxx to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Testoxx 60 capsules to specjalistyczny ziołowy preparat dla mężczyzn. W swoim składzie zawiera starannie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, kwas D-asparaginowy oraz cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

 • ziołowy kompleks stymulantów testosteronu dla mężczyzn
 • zawiera aż 105mg tribulusa w kapsułce
 • zawiera 300mg Ashwagandhy w kapsułce

Testoxx polecany jest intensywnie trenującym zawodnikom, szczególnie profesjonalnym sportowcom.

Cena 59,89 zł

IRON HORSE Anabolic Dream 280 g

Anabolic Dream to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 280g produktu, czyli pięćdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Anabolic Dream 280 gram zawiera w swoim składzie innowacyjne połączenie kreatyn, ziół mogących wyrzucić nadmiar wody podskórnej i zmniejszyć jej retencje oraz składników które mogą podnieść poziom testosteronu.

 • podnosi poziom testosteronu i przyspiesza procesy regeneracji
 • przyspiesza budowę suchej masy mięśniowej
 • poprawia wydolność mięśni
 • pomaga zbudować wymarzoną sylwetkę

Anabolic Dream od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o osobach, które amatorsko, bądź zawodowo trenują sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Cena 138,89 zł

IRON HORSE Gold Test 90 kaps

Gold Test to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. Gold Test 90 capsules zawiera w swoim składzie innowacyjną mieszankę ziół i ekstraktów roślinnych mogących przyczynić się do podwyższenia poziomu własnego testosteronu, a zarazem mogące mieć wpływ na płodność i libido.

 • wsparcie produkcji własnego testosteronu
 • poprawa samopoczucia i zwiększenie poziomu libido
 • wyższy poziom testosteronu = większa siła i wytrzymałość
 • kompleksowy skład bogaty w naturalne ekstrakty roślinne

Gold Test od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o każdym mężczyźnie i dedykowany jest szczególnie tym powyżej 35 roku życia.

Cena 118,89 zł

IRON HORSE Iron Test 90 kaps

Iron Test to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. Iron Test 90 capsules to wysokiej jakości booster testosteronu zawierający w swoim składzie wyselekcjonowane składniki pobudzające naturalną syntezę testosteronu. Reguluje pracę układu hormonalnego, a przez to wpływa korzystnie na samopoczucie, jakość treningu i regenerację.

 • wsparcie produkcji własnego testosteronu
 • poprawa samopoczucia i zwiększenie poziomu libido
 • bezpieczne i naturalne składniki
 • miesiąc suplementacji

Iron Test od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o każdym mężczyźnie i dedykowany jest szczególnie tym powyżej 35 roku życia.

Cena 68,89 zł

OLIMP T-100 Mega Caps 120 kaps

T-100 Mega Caps to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. T-100 Mega Caps 120 capsules zawiera w swoim składzie mieszankę wysokiej jakości składników aktywnych i jest wolna od substancji powszechnie uznawanych za doping.

 • właściwy poziom testosteronu
 • korzystny wpływ na libido, aktywność fizyczną i psychiczną
 • wzrost masy mięśniowej, funkcje seksualne u mężczyzn, zachowanie witalności i energii
 • regulacja aktywności hormonalnej

T-100 Mega Caps od Olimp Sport Nutrition polecany jest do podniesienia wydolności i efektywności treningu osób trenujących.

Cena 119,89 zł

7NUTRITION Volcano 150 vcaps

Volcano to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 150 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie użycia 5kaps/porcja. Volcano 150 vcaps złożony z precyzyjnie dobranych składników roślinnych i minerałów, to kompleksowe wsparcie dla mężczyzn dbających o swoje zdrowie.

Volcano od 7Nutrition to doskonały wybór dla tych, którzy pragną podnieść swoje samopoczucie, energię i utrzymać równowagę hormonalną.

Cena 98,89 zł

UNIVERSAL Animal M-Stak 21 sasz

Animal M-Stak to suplement diety w saszetkach od amerykańskiego producenta Universal Nutrition. W opakowaniu znajdują się 21 gotowych do spożycia pakietów, czyli dwadzieścia jeden porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1sasz/porcja. Animal M-Stak 21 saszetek to suplement

 • aż 21 dni suplementacji!

Animal M-Stak

Cena 268,89 zł

UNIVERSAL Animal Stak 21 sasz

Animal Stak to suplement diety w saszetkach od amerykańskiego producenta Universal Nutrition. W opakowaniu znajdują się 21 gotowych do spożycia pakietów, czyli dwadzieścia jeden porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1sasz/porcja. Animal Stak 21 saszetek to suplement

 • aż 21 dni suplementacji!

Animal Stak

Cena 268,89 zł
Booster Testosteronu MEX Muscle Excellence M-Test PRO 120tabs w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

MEX M-Test PRO 120tabs

M-Test PRO to suplement diety w tabletkach od amerykańskiego producenta MEX Muscle Excellence. W opakowaniu znajduje się 120 tabletek, czyli czterdzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3tabl/porcja. M-Test PRO 120 tablets to specjalistyczny ziołowy preparat dla mężczyzn. W swoim składzie zawiera starannie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, kwas D-asparaginowy oraz cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

 • duża dawka DAA - aż 3000mg w porcji
 • duża dawka MACA - ać 300mg w porcji
 • ponadto tribulus terrestris, kozieradka, cynk

M-Test PRO polecany jest intensywnie trenującym zawodnikom, szczególnie profesjonalnym sportowcom.

Cena 79,99 zł
Booster testosteronu Real Pharm Testo Booster 180kaps w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

Real Pharm Testo Booster 180kaps

Testo Booster to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 180 kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6kaps/porcja. Testo Booster 180 capsules to połączenie aż ośmiu wyciągów roślinnych, dodatku DAA, cynku, krzemu oraz wapnia. Suplement ma za zadanie wspomóc utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu, a co za tym idzie, wspomaga między innymi budowanie suchej, beztłuszczowej masy mięśniowej, poprawia sprawność seksualną oraz zwiększa wydolność organizmu.

 • osiem różnych ekstraktów, w tym tribulus, kozieradka, palma sabałowa i maca
 • dodatek cynku, krzemu i wapnia.
 • kwas d-asparginowy

Testo Booster polecany jest w celu utrzymania i poprawy poziomu testosteronu w organizmie.

Cena 74,99 zł
Trec Special Forces W.I.R. Restore & Regenaration 250g w Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

Trec Special Forces W.I.R. Restore & Regenaration 250g

WIR Restore & Regenaration to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 250g produktu, czyli szesnaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15g/porcja. W.I.R. Restore & Regenaration 250g to wieloskładnikowy suplement do stosowania na noc, szczególnie dla osób obarczonych stresem i intensywnym wysiłkiem. W składzie znajdziemy m.in.: GABA oraz tryptofan, kwas DAA, magnez oraz cynk.

 • wieloskładnikowa odżywka do stosowania na noc
 • wsparcie odpoczynku nocnego
 • zawarty magnez oraz cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi oraz wspiera funkcjonowanie układu nerwowego

W.I.R. to witaminowe wsparcie nocnej regeneracji, wpływający na długi i głęboki sen.

Cena 54,99 zł
Booster testosteronu 4+ NUTRITION Testo+ 120 caps w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

4+ NUTRITION Testo+ 120 caps

Testo+ to suplement diety w kapsułkach od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Testo+ 120 capsules zawiera w swoim składzie mieszankę składników mających za zadanie maksymalnie podnieść poziom testosteronu.

 • wpływ na podniesienie naturalnego poziomu testosteronu
 • może wpłynąć na polepszenie regeneracji po treningu
 • przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości
 • opakowanie wystarcza na 60 porcji
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

Testo+ od 4+ Nutrition to suplement dedykowany mężczyznom, wspierający naturalne funkcje seksualne i poziom testosteronu.

Cena 88,89 zł