Fit produkty 0 kcal ➤ Produkty dietetyczne - Pakuj ZDROWIE Gdańsk ✓

Produkty dietetyczne

Czym są produkty dietetyczne?

Produkty dietetyczne to żywność i napoje, które zostały specjalnie opracowane lub zmodyfikowane w celu spełnienia określonych wymagań dietetycznych lub zdrowotnych. Mogą być przeznaczone dla osób o szczególnych potrzebach żywieniowych, takich jak osoby na diecie niskokalorycznej, bezglutenowej, wegańskiej, sportowców czy osób z nietolerancją pokarmową. Produkty dietetyczne mogą mieć różne formy i być dostępne w różnych kategoriach, takich jak: Produkty niskokaloryczne - produkty, które mają obniżoną zawartość kalorii w porównaniu do tradycyjnych odpowiedników. Mogą być stosowane w celu zmniejszenia spożycia kalorii i utrzymania lub redukcji wagi ciała; Produkty dla sportowców to produkty specjalnie opracowane z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie. Mogą zawierać dodatkowe białko, węglowodany, elektrolity czy kreatynę w celu wsparcia wydolności i regeneracji mięśni; Produkty funkcjonalne zawierają dodatkowe składniki, które mają korzystny wpływ na zdrowie i dobry stan organizmu. Mogą to być na przykład produkty wzbogacone w witaminy, minerały, probiotyki, antyoksydanty czy składniki roślinne o właściwościach zdrowotnych.

Produkty dietetyczne

Podkategorie

Filtry aktywne

7NUTRITION Coconut Oil Extra Virgin 900 ml

Coconut Oil Extra Virgin to naturalny olej kokosowy uzyskany ze świeżego miąższu orzechów kokosu od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 900ml produktu, które pozwolą Ci cieszyć się delikatnym smakiem orzecha kokosowego przez dłuższy czas. Coconut Oil Extra Virgin 900 ml to najwyższej jakości nierafinowany olej kokosowy, który powstał w procesie tłoczenia na zimno miąższu orzechów palmy kokosowej. Taki olej zachowuje wszystkie najcenniejsze wartości odżywcze.

 • tłoczony na zimno, nierafinowany, niebielony
 • Bez dodatku soli
 • Bez dodatku cukru
 • Duże opakowanie 900ml!

Coconut Oil Extra Virgin od 7Nutrition doskonale sprawdza się do spożycia na zimno, do smażenia i gotowania. Idealny do orientalnych poraw, pieczenia ciast jak również do smarowania pieczywa.

Cena 35,89 zł

6PAK Protein Wafer 40 g

Protein Wafer 40g to dietetyczny wysokobiałkowy wafelek zawierający substancje słodzące w czterech wariantach smakowych do wyboru od producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 40 gramowy wafelek, czyli jedna pełnowartościowa porcja uzupełniająca Nam dietę w ok 205-218kcal* w tym 12g białka pochodzącego z białka kazeiny oraz koncentratu białek serwatki (WPC) lub izolatu białka serwatki (WPI)* w zależności od wybranego smaku.

 • wysoka zawartość białka
 • każda porcja to proteiny pochodzące z kaceiny oraz WPI lub WPC (w zależności od smaku)
 • idealny wybór dla osób chcących urozmaicić swoją dietę
 • jego kompaktowy rozmiar sprawia, że z łatwością zabierzesz go z sobą w podróż
 • może pełnić rolę przekąski między posiłkami

Znakomita propozycja, kiedy dopada Cię chęć na słodką przekąskę.

Cena 6,89 zł

7NUTRITION Cream Halva crunch 750 g

Cream Halva crunch to produkt z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Choco The Influencer Cream Halva Crunch 750g to krem chałwowo-sezamowy z tahini i dodatkiem chrupiących orzechów arachidowych, który w swoim składzie nie zawiera dodatku tłuszczu palmowego i cukru. Produkt do bezpośredniego spożycia.

Cream halva crunch od 7Nutrition to pyszne wsparcie i uzupełnienie diety, które świetnie sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia.

Cena 30,89 zł

7NUTRITION Cream Chocolate Peanut crunch 750 g

Cream Chocolate Peanut crunch to produkt z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Choco The Influencer Cream Chocolate Peanut Crunch 750g to kakaowo-orzechowy krem, który w swoim składzie nie zawiera dodatku tłuszczu palmowego i cukru. Produkt do bezpośredniego spożycia.

Cream Chocolate Peanut crunch od 7Nutrition to pyszne wsparcie i uzupełnienie diety, które świetnie sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia.

Cena 30,89 zł

7NUTRITION Cream Salted Caramel crunch 750 g

Cream Salted Caramel to produkt z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Choco The Influencer Cream Salted Caramel Crunch 750g to krem o smaku karmelowym z orzechami arachidowymi i dodatkiem soli himalajskiej, który w swoim składzie nie zawiera dodatku tłuszczu palmowego i cukru. Produkt do bezpośredniego spożycia.

Cream od 7Nutrition to pyszne wsparcie i uzupełnienie diety, które świetnie sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia.

Cena 30,89 zł

7NUTRITION Cream Coco crunch 750 g

Cream Coco crunch to produkt z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Choco The Influencer Cream Coco Crunch 750g to krem kokosowy z wiórkami kokosowymi i dodatkiem chrupiących orzechów nerkowca oraz migdałów, który w swoim składzie nie zawiera dodatku tłuszczu palmowego i cukru. Produkt do bezpośredniego spożycia.

Cream Coco crunch od 7Nutrition to pyszne wsparcie i uzupełnienie diety, które świetnie sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia.

Cena 32,89 zł

7NUTRITION Keto Cream Caramel crunch 750 g

Keto Cream Caramel crunch to produkt z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Choco The Influencer Keto Cream Caramel Crunch 750g to krem o smaku karmelowym z orzechami arachidowymi, który w swoim składzie nie zawiera dodatku tłuszczu palmowego i cukru. Produkt do bezpośredniego spożycia.

Keto Cream Caramel crunch to pyszne wsparcie i uzupełnienie diety ketogenicznej, które świetnie sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia.

Cena 33,89 zł

7NUTRITION Keto Cream Coconut crunch 750 g

Keto Cream Coconut crunch to produkt z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Choco The Influencer Keto Cream Coconut Crunch 750g to krem kokosowy z wiórkami kokosowymi, który w swoim składzie nie zawiera dodatku tłuszczu palmowego i cukru. Produkt do bezpośredniego spożycia.

 • idealny dla osób na diecie keto
 • doskonała alternatywa dla sklepowych kremów z dużą ilością cukru
 • nie zawiera tłuszczu palmowego
 • bez dodatku cukru

Keto Cream Coconut Crunch to wsparcie i uzupełnienie diety ketogenicznej, które świetnie sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia.

Cena 33,89 zł

7NUTRITION Vege Cream Chocolate Coconut 750 g

Vege Cream Chocolate Coconut to produkt z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Choco The Influencer Vege Cream Chocolate Coconut 750g to wegetariański krem orzechowy o smaku batonika kokosowego, który w swoim składzie nie zawiera dodatku tłuszczu palmowego i cukru. Produkt do bezpośredniego spożycia.

 • idealny dla wegetarian
 • doskonała alternatywa dla sklepowych kremów z dużą ilością cukru
 • nie zawiera tłuszczu palmowego
 • bez dodatku cukru

Vege Cream Chocolate Coconut to pyszne wsparcie i uzupełnienie diety, które świetnie sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia.

Cena 30,89 zł

7NUTRITION JAM Apple Cinnamon 1000 g

Apple-Cinnamon Jam to wyjątkowy produkt w formie żelu z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, dzięki czemu dłużej możemy się cieszyć obłędnym smakiem. Choco The Influencer Apple-Cinnamon JAM 1000g to dżem z kawałkami jabłka z cynamonem stanowiący idealne źródło słodkości.

 • opiera się na naturalnych składnikach

 • 80% składu stanowią pyszne kawałki jabłek

 • słodzony niskokalorycznym erytrytolem

 • w 100 g dostarcza zaledwie 51,7 kcal

 • bez dodatku cukru, sztucznych barwników i aromatów

 • sprawdź pozostałe smaki

7Nutrition JAM Apple-Cinnamon 1000 g to doskonały wybór dla osób pragnących cieszyć się wyjątkowym smakiem jabłek z cynamonem w zdrowszej i smaczniejszej formie.

Cena 28,89 zł

7NUTRITION JAM Cherry 1000 g

Cherry Jam to wyjątkowy produkt w formie żelu z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, dzięki czemu dłużej możemy się cieszyć obłędnym smakiem. Choco The Influencer Cherry JAM 1000g to dżem z kawałkami wiśni stanowiący idealne źródło słodkości.

 • opiera się na naturalnych składnikach

 • 80% składu stanowią pyszne kawałki wiśni

 • słodzony niskokalorycznym erytrytolem

 • w 100 g dostarcza zaledwie 54 kcal

 • bez dodatku cukru, sztucznych barwników i aromatów

 • sprawdź pozostałe smaki

7Nutrition JAM Cherry 1000 g to doskonała propozycja dla miłośników smaku wiśni, którzy pragną cieszyć się ich wyjątkowym aromatem w postaci zdrowego i smacznego dżemu.

Cena 36,89 zł

7NUTRITION JAM Strawberry 1000 g

Strawberry Jam to wyjątkowy produkt w formie żelu z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, dzięki czemu dłużej możemy się cieszyć obłędnym smakiem. Choco The Influencer Strawberry JAM 1000g to dżem z kawałkami truskawek stanowiący idealne źródło słodkości.

 • opiera się na naturalnych składnikach

 • 80% składu stanowią pyszne truskawki

 • słodzony niskokalorycznym erytrytolem

 • w 100 g dostarcza zaledwie 42 kcal

 • bez dodatku cukru, sztucznych barwników i aromatów

 • sprawdź pozostałe smaki

7Nutrition JAM Strawberry 1000 g to idealne rozwiązanie dla miłośników smaku truskawek, którzy chcą cieszyć się ich wyjątkowym smakiem w formie dżemu, zachowując równocześnie zdrowy styl życia.

Cena 36,89 zł

7NUTRITION Peanut Butter 1000 g crunchy

Peanut Butter Natural Crunchy to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Peanut Butter Natural 1000g w wersji crunchy to 100% masło orzechowe stanowiące doskonałe źródło pełnowartościowych tłuszczy oraz białka, bez jakichkolwiek szkodliwych dodatków.

 • produkt o wyjątkowym smaku i konsystencji
 • wersja crunchy, czyli masło z chrupiącymi kawałkami orzechów
 • nie zawiera oleju palmowego
 • bez dodatku soli i cukru

Peanut Butter Natural Crunchy od 7Nutrition jest idealny dla tych, którzy chcą cieszyć się smakiem orzeszków arachidowych w wygodnej formie kremu. Produkt ten doskonale sprawdzi się jako dodatek do codziennej diety.

Cena 29,89 zł

7NUTRITION Peanut Butter 1000 g smooth

Peanut Butter Natural Smooth to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Peanut Butter Natural 1000g w wersji smooth to 100% masło orzechowe stanowiące doskonałe źródło pełnowartościowych tłuszczy oraz białka, bez jakichkolwiek szkodliwych dodatków.

 • produkt o wyjątkowym smaku i konsystencji
 • wersja smooth, czyli bardzo drobne zmielenie orzechów
 • nie zawiera oleju palmowego
 • bez dodatku soli i cukru

Peanut Butter Natural Smooth od 7Nutrition jest idealny dla tych, którzy chcą cieszyć się smakiem orzeszków arachidowych w wygodnej formie kremu. Produkt ten doskonale sprawdzi się jako dodatek do codziennej diety.

Cena 29,89 zł

Real Pharm Peanut Butter 1000g Crunch

Peanut Butter to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czterdzieści porcji przy założeniu spożycia 25g/porcja. Peanut Butter 1000g w wersji crunch to najwyższej jakości masło orzechowe z orzeszków ziemnych, które nie zawiera żadnych zbędnych dodatków. Produkt otrzymywany jest naturalnymi metodami, dzięki czemu zachowuje wyjątkowy smak i wszystkie wartości odżywcze orzechów arachidowych!

 • wersja crunch, czyli masło z chrupiącymi kawałkami orzechów
 • nie zawiera oleju palmowego
 • bez dodatku soli i cukru
 • tutaj dostępny także w wersji gładkiej - smooth

Masła orzechowe od Real Pharm to naturalnie zmielone orzechy ziemne bez jakichkolwiek dodatków. Doskonały smak, idealne wartości odżywcze.

Cena 31,99 zł

Real Pharm Peanut Butter 1000g Smooth

Peanut Butter to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czterdzieści porcji przy założeniu spożycia 25g/porcja. Peanut Butter 1000g w wersji smooth to najwyższej jakości masło orzechowe z orzeszków ziemnych, które nie zawiera żadnych zbędnych dodatków. Produkt otrzymywany jest naturalnymi metodami, dzięki czemu zachowuje wyjątkowy smak i wszystkie wartości odżywcze orzechów arachidowych!

 • wersja smooth, czyli idealnie gładkie masło orzechowe
 • nie zawiera oleju palmowego
 • bez dodatku soli i cukru
 • tutaj dostępny także w wersji z kawałkami orzechów - crunch

Masła orzechowe od Real Pharm to naturalnie zmielone orzechy ziemne bez jakichkolwiek dodatków. Doskonały smak, idealne wartości odżywcze.

Cena 31,99 zł

Real Foods Śliwka suszona 500g

Śliwka suszona to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Real Foods. Śliwka suszona, w której opakowaniu znajdziecie 500g produktu ma wiele cennych właściwości. Regulują trawienie, chronią przed wolnymi rodnikami, a nawet poprawiają humor. Pod względem wartości odżywczych oraz zawartości witamin i błonnika bogatsze są śliwki suszone, jednak mają one pięć razy więcej kalorii niż śliwki surowe.

 • śliwki suszone zawierają sporo witaminy A (5 razy więcej niż świeże)
 • witaminę E (rzadko występuje ona w owocach)
 • dużo witamin z grupy B. Oprócz tego mają potas, żelazo, fosfor, wapń i magnez.

Śliwka suszona do stosowania w celu uzupełnienia diety.

Cena 19,99 zł

Real Foods Żurawina suszona 500g

Żurawina suszona to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Real Foods. Żurawina suszona, w której opakowaniu znajdziecie 500g produktu ma niską zawartość tłuszczu, za to stanowi cenne źródło błonnika. Dostarcza sporych ilości witaminy E i jest niezwykle bogata w witaminę C, a także sole mineralne (wapń, fosfor, miedź i jod), garbniki, taniny oraz kwas cytrynowy i jabłkowy. To one odpowiadają za ich cierpko-słodki smak.

 • jest źródłem kwercetyny, czyli najsilniejszego antyoksydantu
 • mirycetyna w żurawinie występuje w największej ilości polifenoli
 • peonidyna wraz z cyjanidyną odpowiada za intensywnie czerwony kolor owoców żurawiny i niektóre właściwości zdrowotne. Żurawina stanowi jej najbogatsze źródło.

Żurawina suszona do stosowania w celu uzupełnienia diety.

Cena 19,99 zł

Real Pharm Energy Drink ZERO 250ml

Energy Drink ZERO to gazowany napój energetyczny, pasteryzowany zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu-puszce znajduje się 250ml płynu - czyli jednorazowa porcja, w której jest 80mg kofeiny i ZERO CUKRU! Energy Drink ZERO 250ml to napój dostarczający Nam wysokiej dawki kofeiny, a przy tym zawiera tylko 7,5kcal na porcję! W jego składzie ponadto znajdziemy niacynę, kwas pantotenowy, witaminę B6 oraz B12.

 • nie zawiera cukru
 • wzbogacony witaminami: B6, B12
 • porcja 250ml dostarcza Nam zaledwie 7,5kcal
 • wysoka dawka kofeiny 80mg w porcji 250ml

Energy Drink ZERO przeznaczony dla osób pragnących pobudzenia, a przy tym nie dostarczenia zbędnych kalorii.

Cena 2,99 zł

7NUTRITION JAM Blueberry 1000 g

Blueberry Jam to wyjątkowy produkt w formie żelu z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, dzięki czemu dłużej możemy się cieszyć obłędnym smakiem. Choco The Influencer Blueberry JAM 1000g to dżem z kawałkami borówek amerykańskich stanowiący idealne źródło słodkości.

 • opiera się na naturalnych składnikach

 • 80% składu stanowią pyszne kawałki borówek amerykańskcich

 • słodzony niskokalorycznym erytrytolem

 • w 100 g dostarcza zaledwie 58 kcal

 • bez dodatku cukru, sztucznych barwników i aromatów

 • sprawdź pozostałe smaki

7Nutrition JAM Blueberry 1000 g to doskonały wybór dla osób pragnących cieszyć się wyjątkowym smakiem borówek amerykańskich w zdrowszej i smaczniejszej formie.

Cena 39,89 zł

7NUTRITION JAM Honeyberry 1000 g

Honeyberry Jam to wyjątkowy produkt w formie żelu z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, dzięki czemu dłużej możemy się cieszyć obłędnym smakiem. Choco The Influencer Honeyberry JAM 1000g to dżem z kawałkami jagód kamczaskich stanowiący idealne źródło słodkości.

 • opiera się na naturalnych składnikach

 • 80% składu stanowią pyszne kawałki jagód kamczaskich

 • słodzony niskokalorycznym erytrytolem

 • w 100 g dostarcza zaledwie 59 kcal

 • bez dodatku cukru, sztucznych barwników i aromatów

 • sprawdź pozostałe smaki

7Nutrition JAM Honeyberry 1000 g to doskonały wybór dla miłośników oryginalnych smaków, którzy pragną cieszyć się smakiem jagód kamczackich w zdrowszej formie.

Cena 39,89 zł

7NUTRITION JAM Mango 1000 g

Mango Jam to wyjątkowy produkt w formie żelu z linii fit żywności zawierający substancje słodzące oraz naturalnie występujące cukry od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, dzięki czemu dłużej możemy się cieszyć obłędnym smakiem. Choco The Influencer Mango JAM 1000g to dżem z kawałkami mango stanowiący idealne źródło słodkości.

 • opiera się na naturalnych składnikach

 • 80% składu stanowią pyszne kawałki mango

 • słodzony niskokalorycznym erytrytolem

 • w 100 g dostarcza zaledwie 66 kcal

 • bez dodatku cukru, sztucznych barwników i aromatów

 • sprawdź pozostałe smaki

7Nutrition JAM Mango 1000 g to doskonały wybór dla osób pragnących cieszyć się wyjątkowym smakiem mango w zdrowszej i smaczniejszej formie.

Cena 36,89 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal 500 ml gypsy

Sauce Zero to sos wytrawny typu cygańskiego zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny sos typu cygańskiego o praktycznie zerowej kaloryczności, którego smak i aromat są bardzo bliskie oryginalnemu.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal 500 ml hot ketchup

Sauce Zero to sos pikantny ketchup zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny ketchup do wszelkiego rodzaju wytrawnych dań i jako dodatek do mięs i sałatek.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal 500 ml Smoke BBQ

Sauce Zero to sos wytrawny typu barbecue zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny sos typu barbecue o praktycznie zerowej kaloryczności, stworzony jako idealny dodatek do różnych potraw, nie tylko tych z grilla.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Advocaat

Syrup Zero to syrop smaku adwokatowym zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku adwokatowym to jeden z najpopularniejszych bezkalorycznych sosów stosowanych jako dodatek do różnej maści deserów na słodko, w tym lodów.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekoladowym zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowym to rewelacyjny produkt dla miłośników czekolady! Sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Caramel

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z karmelem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-karmelowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Cookie

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z ciastkiem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-ciasteczkowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Coconut

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z kokosem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-kokosowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Almond

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z migdałem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-migdałowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Hazelnut

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z orzechem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-orzechowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Orange

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z pomarańcza zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-pomarańczowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Raspberry

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku malinowym zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku maliny przypadnie do gustu wszystkim, a szczególnie osobom, które nie chcą zwiększać ilości kalorii w swoim jadłospisie, a chcą dodać smaku i aromatu do swoich przekąsek.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Salted Caramel

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku słonego karmelu zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku solonego karmelu przypadnie do gustu wszystkim,a szczególnie osobom, które nie chcą zwiększać ilości kalorii w swoim jadłospisie, a chcą dodać smaku i aromatu do swoich przekąsek.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Toffe

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku toffe zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku tofii przypadnie do gustu wszystkim, a szczególnie osobom, które nie chcą zwiększać ilości kalorii w swoim jadłospisie, a chcą dodać smaku i aromatu do swoich przekąsek.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

Jakie produkty dietetyczne można znaleźć w Naszej ofercie?

Jeśli chodzi o produkty dietetyczne, które mogą wspomóc Twoją codzienną dietę wyróżnić możemy tutaj batony - białkowe, naturalne, jak i typowo węglowodanowe, ciastka bez dodatku cukrów, frużeliny i dżemy z niską zawartością kalorii, dietetyczne kremy do smarowania, syropy oraz sosy zero kcal, napoje funkcjonalne, a ponadto cały szereg produktów z działu superfoods - orzechy i bakalie, przyprawy bez glutamianu sodu i zbędnych dodatków, dietetyczne słodziki i cukry, a także masła orzechowe i zamienniki posiłków. Rozszerzając ofertę sklepu pamiętamy także o weganach, dla których przygotowaliśmy odpowiedni dział.

Masz problem z wyborem odpowiednich produktów?

Możesz liczyć na Naszą pomoc w zakresie doborów produktów skrojonych na miarę Twoich potrzeb! Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, a ponad 12letnie doświadczenie w branży suplementów i odżywek pozwala Nam dobrać produkty pod konkretną osobę.

Jak poradzić się w wyborze produktów dietetycznych?

Skontaktuj się z Nami telefonicznie pod numerem kontaktowym +48 518 188 022, wyślij e-mail na sklep@pakujzdrowie.pl, lub odwiedź Nasz punkt stacjonarny Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Produkty dietetyczne w Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz

Jesteśmy lokalną i niezależną firmą, mieszczącą się w Gdańsku - na tle konkurencji wyróżnia Nas fachowość i prawdziwa pasja do pomocy innym. Jako czynni sportowcy znamy potrzeby osób trenujących ale także przeciętne problemy, w których może pomóc odpowiednie dobrana suplementacja!