Ochrona stawów ➤ Kup lokalnie i online - Pakuj ZDROWIE Gdańsk ✓

Ochrona stawów

Proponowane przez nas preparaty na ochronę stawów są idealnym rozwiązaniem dla osób stosujących bardzo intensywne ćwiczenia. W trakcie zwiększonego obciążenia tkanka chrzęstna może być narażona na wszelkiego rodzaju urazy. Dzięki zastosowaniu kolagenu czy glukozaminy oferowane przez nas suplementy skutecznie regenerują stawy, a także zmniejszają ryzyko potencjalnych kontuzji i urazów wywołanych w trakcie treningów. Preparaty te spowalniają również starzenie się stawów, przez co są szczególnie wskazane dla sportowców w średnim wieku. Zalecane jest ich stosowanie nie tylko podczas regeneracji już istniejących urazów, ale również profilaktycznie. Jeżeli nie wiesz jaki produkt wybrać - skontaktuj się z Nami, a pomożemy w wyborze!

Ochrona stawów

Podkategorie

 • Kolagen

  <p>Ból stawów to nieodłączna część treningu, zdarza się on również profesjonalistom. Jeszcze powszechniejszy jest jednak wśród osób nie uprawiających żadnej aktywności fizycznej, a powodem tego są schorzenia cywilizacyjne (np. wynikające z pracy biurowej). Suplementy bogate w kolagen mają na celu uzupełnienie tego białka, gdyż jest ono niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszych stawów. Kolagen pomoże w przypadku niedostatku mazi stawowej jak również zmniejszy ryzyko zmian zwyrodnieniowych wśród zagrożonych nimi grup ludzi.</p>
 • Glukozamina

  <p>Glukozamina to substancja będąca budulcem związków, które występują w chrząstce stawowej. <br />Pomimo tego, że nasze organizmy same ją syntezują, robią to w małym zakresie i niemal zawsze jest jej w naszym organizmie za mało. Niestety wraz z upływem lat ciało produkuje jej jeszcze mniej, stąd może pojawić się potrzeba suplementacji tej substancji.<br />Niedobory glukozaminy sprawiają, że stawy zaczynają znacznie gorzej pracować, a to z kolei przekłada się, między innymi na dolegliwości bólowe. Z tego względu glukozamina zalecana jest w formie suplementacji, głównie w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego, ale i u osób starszych, ponieważ jej produkcja jest nieproporcjonalnie mniejsza do potrzeb organizmu.</p>
 • MSM

  <p>MSM to organiczny związek siarki, który jest magazynowany w ludzkim organizmie głównie w kościach oraz mięśniach. Jest to niezwykle istotny pierwiastek, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Niestety w produktach spożywczych znajdziemy jej tylko śladowe ilości. MSM głównie jest stosowany w celach profilaktycznych oraz leczniczych.</p>
 • Kompleksy stawowe

  <p>Suplementy na stawy dbają o ich dobrą kondycję wzmacniając przy tym także ścięgna i więzadła. Na skutek różnych czynników takich jak: nadwaga, wiek, wzmożona aktywność fizyczna,zmniejsza się naturalna produkcja kolagenu czy glukozaminy. Dostarczanie ich z zewnątrz, w postaci suplementów pomoże Ci utrzymać stawy w dobry zdrowiu i ustrzec się kontuzji. Wybranie kompleksu bogatego we wszystkie kluczowe składniki pozytywnie wpłyną na pracę twoich stawów!</p>
 • Chondroityna

Istnieje 26 produktów.

Wyświetlanie 1-26 z 26 elementów

Filtry aktywne

Trec Glucosamine Sport Complex 90kaps

Glucosamine Sport Complex to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Glucosamine Sport Complex 90 capsules zawiera w swoim składzie kombinację glukozaminy, kolagenu i kwasu hialuronowego. Są to składniki, które tworzą elementy strukturalne chrząstek stawowych, więzadeł i ścięgien.

 • świetne połączenie składników aktywnych
 • dla wsparcia chrząstek, ścięgien i więzadeł

Produkt polecany jest osobom narażonym na zwiększone obciążenia stawów. Takimi osobami są przede wszystkim sportowcy, którzy uprawiają sporty zespołowe, lekkoatletykę, kolarstwo czy też sporty siłowe.

Cena 49,99 zł

Trec Collagen Renover 350g

Collagen Renover to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 350g produktu, czyli siedemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Collagen Renover 350g zawiera w swoim składzie hydrolizat kolagenu oraz witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki oraz kości.

 • pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki oraz kości;
 • zawiera wit C;
 • aż 9,3 g kolagenu w porcji.

Suplement dedykowany jest osobom narażonym na przeciążenia stawów, w tym sportowcom i osobom w podeszłym wieku.

Cena 64,99 zł

7NUTRITION MSM 200 vcaps

MSM to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 200 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. MSM 200 vcaps zawiera w swoim składzie metylosulfonylometan (inaczej metylosiarczan metanu, dimetylosulfon) - organiczny związki siarki i składnik naturalnej żywności.

MSM od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób poszukujących naturalnych rozwiązań dbających o zdrowie stawów i ogólną kondycję organizmu.

Cena 48,89 zł

Real Pharm Joint Flex 400g

Joint Flex 400g to suplement diety w proszku, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport. Suplement diety Joint Flex to wysokiej jakości produkt który uzupełnia dietę sportowców między innymi w ekstrakt z Boswellia serrata, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM oraz kwas hialuronowy. Powyższe składniki wspierają aparat ruchu – pomagają w produkcji kolagenu oraz pozytywnie wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu stawów.

Cena 59,00 zł

OSTROVIT Supreme Pure Glucosamine 210 g

Supreme Pure Glucosamine to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 210g produktu, czyli dwieście dziesięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1g/porcja. Supreme Pure Glucosamine z naturalnej linii suplementów Supreme Pure zawiera w swoim składzie czysty siarczan glukozaminy, bez zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Minimalizm składu opracowany z myślą o najbardziej wymagających konsumentach.

 • wspomaga odbudowę chrząstki stawowej i tkanki łącznej
 • pomaga zabezpieczyć stawy, przed różnymi urazami
 • poprawia funkcjonowanie układu kostnego
 • opakowanie wystarcza na 210 porcji

Supreme Pure Glucosamine od Ostrovit polecany jest w szczególności dla sportowców oraz starszych osób w celu wsparcia zdrowia stawów.

Cena 29,89 zł

Real Pharm MSM 90kaps

MSM to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. MSM 90 capsules zawiera w swoim składzie metylosulfonylometan, który wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe. Dzięki niemu możemy trenować na dużej intensywności i szybciej się regenerować.

 • szybsza regeneracja mięśni i tkanek
 • odbudowa chrząstki stawowej
 • eliminowanie dolegliwości bólowych i szybszy powrót do treningów po urazach
 • aktywna walka ze stanami zapalnymi
 • wyeliminowane skurcze mięśni

Produkt o uniwersalnym zastosowaniu - sprawdzi się jako uzupełnienie diety sportowców amatorów oraz zawodowców, polecany zwłaszcza po drobnych urazach i kontuzjach.

Cena 19,99 zł

Real Pharm Joint Flex 90tabs

Joint Flex w tabletkach o masie 1200 mg to starannie dobrana kompozycja glukozaminy, chondroityny, metylosulfonylometanu (MSM), ekstraktu z Boswellia serrata i kwasu hialuronowego. Powyższe składniki wspierają aparat ruchu – pomagają w produkcji kolagenu oraz pozytywnie wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu stawów. Produkt przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport.

Cena 39,00 zł

OSTROVIT Supreme Pure MSM 300 g

Supreme Pure MSM to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sto pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2g/porcja. Supreme Pure MSM z naturalnej linii suplementów Supreme Pure zawiera w swoim składzie wyłącznie Metylosulfonylometan (MSM), czyli organiczny związek chemiczny siarki, często występujący w zielonych warzywach czy w świeżym mleku.

 • wpływa na poprawę skóry, włosów i paznokci
 • odbudowuje ścięgna oraz więzadła
 • zapewnia regenerację i poprawne funkcjonowanie stawów
 • opakowanie wystarcza na 150 porcji

Supreme Pure MSM od Ostrovit polecany dla osób, które cenią sobie zdrowy wygląd skóry, paznokci czy włosów oraz w celu regeneracji ścięgien czy wiązadeł po urazach i kontuzjach.

Cena 39,89 zł

Real Pharm Kolagen+ 60tabs

Kolagen+ to suplement diety w tabletkach od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1tabs/porcja. Kolagen+ 60 tabletek zawiera w swoim składzie kolagen, wzmocniony dobroczynnym działaniem witamin C i D, które skuteczne wspomagają odporność oraz naturalną produkcje kolagenu w organizmie. Witamina D dodatkowo wspomaga prawidłowe wchłanianie się fosforu i wapnia, co przyczynia się do zdrowych i mocnych kości.

 • czysty kolagen wołowy naturalnego pochodzenia w dużej dawce
 • kompleksowa dawka witaminy C i D
 • łatwa do połknięcia tabletka
 • 60 tabletek pozwalających na 2 miesiące suplementacji

Kolagen+ to suplement diety w tabletkach uzupełniający niedobory kolagenu.

Cena 18,99 zł

Real Pharm Multi Craze 270tabs

Multi Craze Real Pharm to aż 24 składniki w jednej tabletce. Doskonałe proporcje, różnorodność witamin, minerałów dodatkowo wzbogaconych ekstraktami roślinnymi oraz L-glutaminą, wspomagającą proces budowania masy mięśniowej.

Multi Craze - w jednej tabletce znajdziesz kompleks doskonałych witamin, minerałów - a ponadto kompleks na lepsze trawienie, pracę stawów czy formułe antyoksydacyjną.

Cena 99,00 zł

OSTROVIT Supreme Pure Marine Collagen 200 g

Supreme Pure Marine Collagen to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 200g produktu, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2,2g/porcja. Supreme Pure Marine Collagen z naturalnej linii suplementów Supreme Pure zawiera w swoim składzie wyłącznie peptydy kolagenu morskiego, których budowa jest bardzo podobna do kolagenu ludzkiego, dzięki czemu środek bardzo dobrze się przyswaja.

 • naturalne wzmocnienie naszych stawów
 • wspiera elastyczność oraz sprężystość skóry
 • przyczynia się do utrzymania zdrowych zębów i kości
 • opakowanie wystarcza na 90 porcji

Supreme Pure Marine Collagen od Ostrovit polecany dla osób, którym zależy na zachowaniu dobrego stanu zdrowia naszych kości i stawów.

Cena 64,89 zł

7NUTRITION Steel Joints 60 vcaps

Steel Joints to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Steel Joints 60 vege caps stworzony z myślą o kompleksowej ochronie stawów i utrzymaniu ich sprężystości. Stell Joints może stanowić wsparcie dla osób aktywnych fizycznie, sportowców, oraz dla tych, którzy chcą zadbać o swoje stawy na co dzień.

Steel Joints od 7Nutrition to kompleksowa formuła, która może wspomóc utrzymanie sprawności stawów i zapewnić ochronę przed ich nadmiernym zużyciem.

Cena 44,89 zł

HIRO.LAB Collagen 120 vcaps

Collagen to suplement diety w kapsułkach od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 120 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 4kaps/porcja. Collagen 120 vcaps zawiera w swoim składzie dużą dawkę kolagenu w opatentowanej, wysoko przyswajalnej formie Naticol®, która została wzbogacona witaminą C oraz kwasem hialuronowym.

 • wspiera nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry
 • kolagen pomaga w redukcji zmarszczek
 • dodatek witaminy C i kwasu hialuronowego
 • bierze udział w produkcji mazi stawowej

Collagen od #HIRO.LAB zdobywa coraz większą popularność jako suplement poprawiający nawilżenie skóry, która dzięki temu jest bardziej elastyczna i odporna na przesuszanie.

Cena 58,89 zł

7NUTRITION Steel Joints Drink 450 g

Steel Joints Drink to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 450g produktu, czyli dwadzieścia dwie porcjie przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 20g/porcja. Steel Joints Drink 450 gram dostarcza składników aktywnych w łatwo przyswajalnej formie płynnej, co sprawia, że ​​są one szybko wchłaniane przez organizm.

Steel Joints Drink od 7Nutrition to nowoczesny sposób na dbanie o zdrowie stawów w wygodny sposób.

Cena 58,89 zł

7NUTRITION Marine Collagen 315 g

Marine Collagen to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 315g produktu, czyli czterdzieści pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 7g/porcja. Marine Collagen 315 gram łączy w sobie wyjątkowe składniki wspierające zdrowie skóry, włosów, paznokci i ogólną kondycję organizmu.

 • Peptydy kolagenowe: Wspierają elastyczność skóry i kondycję stawów
 • MSM: Korzystnie wpływa na zdrowie skóry, włosów i paznokci
 • Krzem z bambusa: Wspiera strukturę włosów, skóry i paznokci
 • Hialuronian Sodu: Sprzyja nawilżeniu skóry
 • D-Biotyna: Wspiera zdrowe włosy i skórę

Marine Collagen od 7Nutrition to doskonałe uzupełnienie dla tych, którzy pragną zadbać o swoje ciało i czerpać korzyści ze sprawdzonych składników odżywczych.

Cena 138,89 zł

UNIVERSAL Animal Flex 44 sasz

Animal Flex to suplement diety w saszetkach od amerykańskiego producenta Universal Nutrition. W opakowaniu znajdują się 44 gotowe do spożycia pakiety, czyli czterdzieści cztery pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1sasz/porcja. Animal Flex 44 saszetki to suplement, który zawiera silną mieszankę składników wspomagających regenerację stawów. Od teraz nie musisz się martwić dokuczliwymi dolegliwościami Twoich stawów i możesz trenować na 100%!

 • uzupełnia i wzbogaca dietę kolagenem przy problemach stawowych
 • poprawia kondycje stawów
 • zapobiega odwapnianiu kości
 • polepsza stan włosów, skóry i paznokci
 • działa profilaktycznie aby zapobiec kontuzjom
 • aż 44 dni suplementacji!

Animal Flex to kompletny suplement stworzony z myślą o Twoich stawach.

Cena 199,89 zł

Trec Flex Guard 375g

Flex Guard to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 375g produktu, czyli dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15g/porcja. Flex Guard to kompleks składników odżywczych dla stawów, zawierający w swoim składzie hydrolizat kolagenu, MSM, glukozaminę, L-prolinę, omega-3, chondroitynę i kwas hialuronowy. Preparat zawiera również witaminę C, która pomaga w naturalnej produkcji kolagenu, a także wapń, magnez i cynk, składniki mineralne, z których każdy potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości.

 • bogaty skład
 • sprawdzony producent

Suplement polecany jest wyjątkowo ciężko trenującym sportowcom, którzy znacznie częściej niż inni narażeni są na przeciążenia i kontuzje.

Cena 74,99 zł

MEX Flexo 400g

Flexo to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od amerykańskiego producenta MEX Muscle Excellence. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli dwadzieścia pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 20g/porcja. Flexo z linii Fit Line to kompleks składników odżywczych dla stawów, zawierający w swoim składzie hydrolizat kolagenu typu II, siarczan glukozaminy, L-prolinę, siarczan chondroityny, MSM i kwas hialuronowy. Preparat zawiera również witaminę C, która pomaga w naturalnej produkcji kolagenu, a także witaminę D, miedź i sód.

 • bogaty skład
 • amerykański producent

Suplement polecany jest wyjątkowo ciężko trenującym sportowcom, którzy znacznie częściej niż inni narażeni są na przeciążenia i kontuzje.

Cena 59,99 zł

Nutrend Flexit Drink 400g

Flexit Drink to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od czeskiego producenta Nutrend. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 20g/porcja. Flexit Drink to produkt wysokiej jakości, o starannie dobranej i bogatej kompozycji składników wspierających właściwe funkcjonowanie układu stawowego i układu ruchu. W swoim składzie zawiera m.in. chondroityne, glukozamine, kolagen, MSM, kwas hialuronowy, L-prolinę czy witaminę C.

 • poprawa wysycenia tkanki kostnej wapniem
 • pomoc w utrzymaniu zdrowych kości i zębów
 • ochrona stawów przed skutkami ubocznymi trakcji

Flexit Drink jest przeznaczony do uzupełniania diety w składniki, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu stawów.

Cena 49,99 zł

Nutrend Flexit Drink Gold 400g

Flexit Drink Gold to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od czeskiego producenta Nutrend. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 20g/porcja. Flexit Drink Gold to produkt wysokiej jakości, o starannie dobranej i bogatej kompozycji składników wspierających właściwe funkcjonowanie układu stawowego i układu ruchu. W swoim składzie zawiera m.in. chondroityne, glukozamine, MSM, kwas hialuronowy, witaminy D, C i B6, a także kolagen oraz ekstrakt z Kadzidłowca.

 • wspomaga ochronę, odżywianie i regenerację tkanki łącznej
 • wspiera zdrowie stawów, chrząstek, ścięgien i wiązadeł

Flexit Drink Gold przeznaczony do uzupełniania diety w składniki, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu stawów.

Cena 79,98 zł

OSTROVIT Glucoamine+MSM+Chondroitin 90 tabs

Glucosamine+MSM+Chondroitin to suplement diety w tabletkach od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 90 tabletek, czyli czterdzieści pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2tabs/porcja. Glucosamine+MSM+Chondroitin zawiera w swoim składzie glukozaminę, MSM oraz chondroitynę - trzy znane oraz skuteczne składniki, których zadaniem jest utrzymanie stawów w dobrej kondycji.

 • pomaga wzmocnić stawy, ścięgna, chrząstki oraz więzadła
 • codzienna ochrona stawów i regeneracja po kontuzjach
 • odpowiedni dla osób starszych oraz sportowców
 • przyczynia się do poprawy stanu włosów, paznokci i skóry

Glucosamine+MSM+Chondroitin od Ostrovit polecana jest w szczególności dla osób w podeszłym wieku, a także dla sportowców zmagających się z kontuzjami.

Cena 34,89 zł

NOW Foods Curcumin Turmeric Softgels 60kaps

Turmeric Curcumin Gels to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 60 żelowych kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Turmeric Curcumin Gels 60 Softgels zawiera w swoim składzie wyciąg z korzenia kurkumy (Ostryż długi)(Curcuma longa) exstract standaryzowany do min. 95% kurkuminoidów (w tym kurkumina, demetoksykurkumina i biometoksykurkumina. Wspiera przebieg procesu trawienia oraz reguluje pracę przewodu pokarmowego.

 • standaryzowany wyciąg
 • 95% kurkuminoidów
 • kapsułki o lepszej rozpuszczalności

Ekstrakty z kurkumy posiada właściwości przeciwzapalne, antyoksydacyjne, może również zapobiegać wystąpieniu choroby Alzheimera.

Cena 89,00 zł

HIRO.LAB PRO Flex Powder 400 g

PRO Flex Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 20g/porcja. PRO Flex Powder 400 gram to skuteczna formuła dla osób pragnących utrzymać aktywność fizyczną bez obaw o stawy.

PRO Flex Powder od #HIRO.LAB to innowacyjny suplement diety, łączący składniki wspierające kondycję stawów, chrząstek i kolagenu. Idealny dla wszystkich, którzy pragną dbać o zdrowie układu ruchu.

Cena 68,89 zł

LAB ONE N°1 Active Flex 90 caps

N°1 Active Flex to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. N1 Active Flex 90 capsules w swoim składzie zawiera starannie dobrane składniki, które działają synergistycznie, zapewniając kompleksowe wsparcie dla zdrowia stawów.

 • produkt wspiera elastyczność i strukturę stawów
 • Ekstrakt z ostryżu długiego ma działanie przeciwzapalne
 • Kwas hialuronowy utrzymuje odpowiednie nawilżenie stawów
 • opakowanie wystarcza na 30 porcji
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

N°1 Active Flex od LAB ONE to kompleksowe wsparcie dla Twoich stawów, dostarczając niezbędne składniki odżywcze, które mogą pomóc w utrzymaniu ich zdrowia i sprawności.

Cena 94,89 zł
Intenson Kolagen hydrolizat 60g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

Intenson Kolagen hydrolizat 60g

Collagen hydrolysate to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Intenson. Kolagen hydrolizat, w której opakowaniu znajdziecie 60g produktu to czyste białka kolagenu, które można stosować w napojach lub proszkach proteinowych. Zapewnia uczucie sytości i jest polecany dla osób aktywnych fizycznie. Jest łatwo wchłaniany przez organizm tak, że jego energia staje się łatwo dostępna.

 • 100% naturalnego hydrolizatu kolagenu
 • czyste białka kolagenu bez dodatków
 • polecany osobom aktywnym fizycznie
 • łatwo wchłanialny przez organizm

Kolagen spaja i uelastycznia tkankę łączną zapewniając jej unikatowe właściwości mechaniczne. Jest on najpowszechniej występującym białkiem w naszym ciele, które stanowi blisko 70% wszystkich budujących je protein.

Cena 16,99 zł
Kwas hialuronowy 7Nutrition Hyaluronic Acid 60 vcaps w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

7NUTRITION Hyaluronic Acid 60 vcaps

Hyaluronic Acid to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Hyaluronic Acid 60 vcaps zawiera w swoim składzie kwas hialuronowy wzbogacony o witaminę C pochodzącą z dzikiej róży.

Hyaluronic Acid od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób pragnących zadbać o zdrową skórę, elastyczność stawów i ogólną kondycję organizmu.

Cena 38,89 zł