Kreatyny ➤ Osiągnij Szczytową Formę z Pakuj ZDROWIE Gdańsk ✓

Kreatyny

Kreatyny - Poddaj Się Mocy Syntezy Energetycznej

Witaj w Pakuj ZDROWIE! W miejscu, gdzie odkryjesz potęgę kreatyn! Nasza oferta kreatyn to klucz do maksymalizacji wydolności fizycznej, wzrostu siły i efektywności przyrostów masy mięśniowej. Poznaj różnorodność kreatyn dostępnych w www.pakujzdrowie.pl i doświadcz pełni korzyści, jakie mogą przynieść Twojemu treningowi.

Wiodący Sklep z Kreatynami

Dzięki naszym starannie dobranym produktom, stworzonym z myślą o różnych potrzebach i celach treningowych, www.pakujzdrowie.pl jest miejscem, gdzie możesz znaleźć kreatyny najwyższej jakości. Optymalizuj swoją wydolność fizyczną i osiągaj najlepsze wyniki treningowe z naszą gamą kreatyn.

Odkryj Różnorodność Kreatyn

Nasza oferta kreatyn obejmuje szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania i celów treningowych. Znajdziesz tu kreatyny najwyższej jakości, które wspomogą Cię w osiągnięciu zamierzonych rezultatów.

Kreatyny

Podkategorie

 • Chlorowodorki kreatyn HCL

  <p>Pozostałe formy kreatyn, jak choćby chlorowodorek kreatyny, który jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie form kreatyn. Charakteryzuje się silną koncentracją, dzięki czemu już dawki rzędu 2-3 g dają pożądane efekty. Drugą cechą kretyny HCL jest jej wysoka stabilność biologiczna, oznacza to ze w minimalnym stopniu ulega ona przemianie do kreatyniny.</p>
 • Jabłczany kreatyny

  <p>Jabłczan kretyny jest jednym z absolutnych "must have" każdej osoby trenującej. Tuż obok monohydratu jest najczęściej wybieraną formą kreatyny. Jabłczan kretyny jest połączeniem kretyny z kwasem jabłkowym w proporcji 1:3. Dzięki takiemu zabiegowi charakteryzuje się on bardziej ustabilizowaną strukturą niż tradycyjny monohydrat. Efekty w postaci beztłuszczowej masy mięśniowej są dużo lepsze pod względem optycznym niż na  monohydracie, ponieważ jabłczan kreatyny posiada mniejszą zdolność do zatrzymywania wody w przestrzeni międzykomórkowej.</p>
 • Monohydraty kreatyny

  <p>Monohydrat kreatyny to jedna z najbardziej upowszechnionych form tego związku chemicznego. Jak sama nazwa wskazuje w każda cząsteczka kreatyny jest połączona z jedną molekułą wody, co skutkuje powstaniem łatwo przyswajalnej substancji, która w praktyce zaczyna działać na organizm właściwie już po spożyciu. Rozwój masy mięśniowej Wiele osób przekonało się już, że stosowanie monohydratu kreatyny to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na przyśpieszenie rozwoju masy mięśniowej. Oferowane przez nas produkty oprócz samej kreatyny zawierają również substancje pomocnicze, które dodatkowo wzmacniają ich działanie. Kreatyna – królowa suplementów Monohydrat kreatyny dostępny w naszej ofercie to substancja całkowicie bezpieczna, wybierana przez wielu sportowców. Odpowiednie i regularne zażywanie produktu znacznie zwiększa wydolność fizyczną, wspomaga budowanie masy mięśniowej, działa antykatabolicznie, poprawia wytrzymałość organizmu i większa siłę. Monohydrat kreatyny to suplementacja na miarę udanego treningu! Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.</p>
 • Stacki kreatynowe

  <p>Stacki kreatynowe są to preparaty, które zawierają w sobie połączenie wielu form kreatyny, co zapewnia szybki wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Często zawierają dodatki różnych minerałów lub związków usprawniających przyswajanie kretyny. Stacki kreatynowe jako preparaty przedtreningowe zostają wzbogacone i inne suplementy np argininę, które zwiększają jakość treningu.</p>

Filtry aktywne

Real Pharm TCM 300kaps

Jabłczan kreatyny pozwala aktywnie stymulować zdolności wysiłkowe organizmu zarówno w przypadku osób zawodowo trenujących, amatorsko uprawiających sport oraz wszystkich narażających swój organizm na duży wysiłek fizyczny także podczas codziennej pracy. Stosując TCM Real Pharm szybko zauważysz zwiększenie siły i wydolności fizycznej, zwiększysz zdolności regeneracyjne organizmu oraz wpłyniesz na efektywniejsze przyrosty suchej masy mięśniowej.

Cena 128,89 zł

Real Pharm Crea-HCL 250g

Real Pharm Crea HCL stworzony został dla wszystkich zawodowych sportowców oraz amatorów sportowego trybu życia, którym zależy na stałych i harmonijnych postępach treningowych. Preparat zawiera farmaceutycznie czysty chlorowodorek kreatyny, dzięki czemu charakteryzuję się doskonałą przyswajalnością. Szukasz skutecznego sposobu na poprawę efektywności przyrostów suchej masy mięśniowej? Zależy Ci na zwiększeniu siły i wytrzymałości podczas każdego treningu? CreaHCL Real Pharm spełni wszystkie Twoje oczekiwania – ten suplement uzupełni Twoją dietę w niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu kreatynę, dzięki czemu szybko zauważysz wzrost efektywności każdego treningu!

Cena 84,99 zł

Real Pharm Creatine Monohydrate 300kaps

Real Pharm Creatine 300 kaps to produkt zawierający w składzie najpopularniejszą formę kreatyny - monohydrat w wygodnych kapsułkach, gdzie każda z nich posiada stężenie aż 1000mg! Preparat stosuje się w treningu wysiłkowym. W połączeniu z odpowiednią dietą i nawodnieniem daje bardzo szybkie efekty w postaci przyrostu wydolności i masy mięśniowej. Szczególnie zalecany dla osób uprawiających dyscypliny siłowe, wytrzymałościowo-siłowe i szybkościowe takie jak: kulturystyka, biegi sprinterskie, kolarstwo, trójbój siłowy, sporty walki. Kreatyna nie bez powodu uważana jest za jedną z bardziej anabolicznych substancji na rynku. Działa bardzo silnie, a przy tym nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Cena 99,99 zł

IRON HORSE Crea Fight 2.0 840 g

Crea Fight 2.0 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 840g produktu, czyli dwadzieścia osiem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Crea Fight 2.0 840 gram zawiera w każdej porcji aż 10g hydrolizatu białek serwatkowych, 2 formy kreatyny, niskocukrową formę maltodekstryny, laktoferynę, zestaw 25 witamin i minerałów oraz ekstrakty ziołowe o działaniu adaptogennym.

 • Idealny dla fighterów
 • Pozytywny wpływ na regenerację mięśni
 • Dużo aminokwasów i witamin w składzie
 • Pomocny w budowie masy mięśniowej
 • Zwiększa możliwości wysiłkowe

Crea Fight 2.0 od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o osobach, które amatorsko, bądź zawodowo trenują sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Cena 138,89 zł

7NUTRITION HCL Creatine 350 vcaps

HCL Creatine to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 350 wegańskich kapsułek, czyli siedemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5kaps/porcja. HCL Creatine 350 vcaps zawiera w swoim składzie kreatynę w postaci innowacyjnej formy chlorowodorku kreatyny oraz taurynę.

HCL Creatine od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób, które pragną osiągnąć lepsze wyniki treningowe, zwiększyć wydajność fizyczną i poprawić regenerację mięśni po treningu.

Cena 108,89 zł

UNIVERSAL Creatine 500 g

Creatine Monohydrate to suplement diety w proszku bez substancji słodzących od amerykańskiego producenta Universal Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine Monohydrate zawiera w swoim składzie czysty monohydrat kreatyny, pozbawiony zbędnych słodzików, czy wypełniaczy.

 • maksymalizuje wzrost i siłę mięśni
 • zwiększa wytrzymałość i podnosi jakość twojego treningu
 • opóźnia zmęczenie mięśni i poprawia regenerację
 • produkt bezsmakowy, bez substancji słodzących
 • świetna rozpuszczalność
 • aż 100 porcji z opakowania

Creatine Monohydrate polecany do stosowania w celu zwiększenia siły i rozbudowy beztłuszczowej masy ciała.

Cena 179,89 zł

Real Pharm TCM Powder 500g

Jabłczan kreatyny pozwala aktywnie stymulować zdolności wysiłkowe organizmu zarówno w przypadku osób zawodowo trenujących, amatorsko uprawiających sport oraz wszystkich narażających swój organizm na duży wysiłek fizyczny także podczas codziennej pracy. Stosując TCM Real Pharm szybko zauważysz zwiększenie siły i wydolności fizycznej, zwiększysz zdolności regeneracyjne organizmu oraz wpłyniesz na efektywniejsze przyrosty suchej masy mięśniowej.

Cena 128,89 zł

Real Pharm Crea Stack 420g

Real Pharm Crea Stack to zaawansowany pod względem składu stack kreatynowy, który skutecznie uzupełnia dietę w kreatynę. Produkt ten w szczególności polecany jest profesjonalnym sportowcom oraz osobom, które są na co dzień aktywnie fizycznie. Sprawdza się w stanach wzmożonej aktywności fizycznej. Kreatyna nie bez powodu uważana jest za jedną z bardziej anabolicznych substancji na rynku. Działa bardzo silnie, a przy tym nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Cena 108,99 zł

7NUTRITION TCM Creatine 500 g

TCM Creatine to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. TCM Creatine 500 gram stworzony z myślą o wspieraniu efektywności treningów oraz regeneracji mięśni. W składzie produktu znajduje się kreatyna jako jabłczan kreatyny i tauryna.

TCM Creatine od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób, które pragną podnieść swoje możliwości treningowe i osiągnąć lepsze wyniki w krótkim czasie.

Cena 108,89 zł

7NUTRITION HCL Creatine 350 g

HCL Creatine to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 350g produktu, czyli siedemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. HCL Creatine Powder 350g zawiera w swoim składzie kreatynę w postaci innowacyjnej formy chlorowodorku kreatyny oraz taurynę.

HCL Creatine od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób, które pragną osiągnąć lepsze wyniki treningowe, zwiększyć wydajność fizyczną i poprawić regenerację mięśni po treningu.

Cena 98,89 zł

4+ NUTRITION HGP+ 300 g

HGP+ to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. HGP+ 300 gram zawiera w swoim składzie chlorowodorek i monohydrat kreatyny, połączony z cordycepsem, kozieradką, kwasem foliowym i witaminą B12. Produkt może wpłynąć na na zwiększenie siły i czystej masy mięśniowej, a także na wytrzymałość mięśni.

 • szybko się wchłania i dobrze przyswaja
 • większa siła i wytrzymałość
 • skuteczniejsza regeneracja potreningowa

Kreatyna HGP+ od 4Plus Nutrition dedykowana dla sportowców dążących do lepszych wyników sportowych.

Cena 128,89 zł

Trec Creatine 100% 600g

Creatine 100% Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli sto dwadzieścia pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine 100% Powder 600g zawiera w swoim składzie monohydrat kreatyny w proszku. Preparat uzupełniono w witaminę C oraz sód. Kreatyna zawarta w produkcie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • najwyższej jakości składniki
 • zawiera dodatek witaminy C i sodu

Creatine 100% polecany jest szczególnie sportowcom dyscyplin siłowych i szybkościowo-siłowych. Jest to produkt przeznaczony dla profesjonalnych sportowców.

Cena 144,99 zł

Trec Crea Xtreme 120kaps

Crea Xtreme to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Crea Xtreme 120 capsules to stack kreatynowy, zawierający w swoim składzie 4 formy kreatyny o zwiększonej przyswajalności (monohydrat, jabłczan trikreatyny, cytrynian i chlorowodorek). Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 • odpowiednie dla osób zmagających się z „przemęczeniem mięśniowym”
 • pozwala szybciej i w większym stopniu wysycić mięśnie aktywną kreatyną

Suplement występuje aktualnie w jednolitych białych kapsułkach. Produkt przeznaczony dla sportowców.

Cena 69,99 zł Normalna cena 79,99 zł

TREC CM3 1250 180 kaps

CM3 1250 to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 180 kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. CM3 1250 180 capsules zawiera w swoim składzie jabłczan trikreatyny - jest to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Suplement polecany dla osób poszukujących bardzo dobrej formy kreatyny odpornej na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego.

Cena 73,89 zł

Trec Creatine Micronized 200mesh 400kaps

Creatine Micronized 200 mesh to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 400 kapsułek, czyli sto trzydzieści trzy pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. Creatine Micronizes 200 mesh 400 capsules zawiera w swoim składzie mikronizowany monohydrat kreatyny w praktycznych do stosowania kapsułkach. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. 

 • mikronizowany monohydrat kreatyny
 • wygodne do stosowania kapsułki
 • dla osób intensywnie trenujących

Creatine Micronized 200 mesh polecana jest szczególnie sportowcom dyscyplin siłowych i szybkościowo-siłowych. Jest to produkt przeznaczony dla profesjonalnych sportowców.

Cena 109,99 zł

Trec Crea Xtreme Powder 180g

Crea Xtreme Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 180g produktu, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3g/porcja. Crea Xtreme Powder 180g to stack kreatynowy, zawierający w swoim składzie 4 formy kreatyny o zwiększonej przyswajalności (monohydrat, jabłczan, cytrynian i chlorowodorek). Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 • odpowiednie dla osób zmagających się z „przemęczeniem mięśniowym”
 • pozwala szybciej i w większym stopniu wysycić mięśnie aktywną kreatyną

Suplement przeznaczony dla profesjonalnych sportowców w celu poprawy swoich wyników.

Cena 94,99 zł

TREC CM3 Powder 250 g

CM3 Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli siedemdziesiąt jeden porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3,5g/porcja. CM3 Powder 250g zawiera w swoim składzie jabłczan trikreatyny - jest to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Suplement polecany dla osób poszukujących bardzo dobrej formy kreatyny odpornej na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego.

Cena 69,89 zł

Trec Nitrobolon II 600g

Nitrobolon to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli czterdzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15g/porcja. Nitrobolon 600g to zaawansowany kompleks kreatyny, argininy, glutaminy i cytruliny. Jest to „stack” kreatynowy w proszku, łączący jabłczan L-argininy, alfaketoglutaran L-argininy oraz jabłczan cytruliny ze skutecznymi formami kreatyny. Preparat uzupełniono o składniki wspomagające jego wchłanianie i specjalny matrix glutaminowy. Nitrobolon zawiera kreatynę, która poprawia wydolność podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Suplement przeznaczony dla profesjonalnych sportowców w celu poprawy swoich wyników.

Cena 104,99 zł

TREC CM3 Powder 500 g

CM3 Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto czterdzieści dwie porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3,5g/porcja. CM3 Powder 500g zawiera w swoim składzie jabłczan trikreatyny - jest to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Suplement polecany dla osób poszukujących bardzo dobrej formy kreatyny odpornej na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego.

Cena 129,89 zł

OPTIMUM Creatine Powder 317 g

Micronised Creatine Powder to suplement diety w proszku od amerykańskiego producenta Optimum Nutrition. W opakowaniu znajduje się 317g produktu, czyli dziewięćdziesiąt trzy pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3,4g/porcja. Micronised Creatine Powder 317 gram zawiera w swoim składzie wysokiej jakości czysty monohydrat kreatyny. Dzięki swojej zmikronizowanej formie doskonale rozpuszcza się w wodzie nie obciążając żołądka. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • większa wytrzymałość podczas intensywnych sesji treningowych
 • mikronizowana forma kreatyny zapewnia świetną rozpuszczalność
 • doskonała przyswajalność

ON Kreatyna dedykowana jest dla sportowców dążących do lepszych wyników sportowych.

Cena 128,89 zł

TREC CM3 180 kaps

CM3 to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 180 kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. CM3 180 capsules zawiera w swoim składzie jabłczan trikreatyny - jest to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Suplement polecany dla osób poszukujących bardzo dobrej formy kreatyny odpornej na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego.

Cena 69,89 zł

Trec Nitrobolon Energizer 600g

Nitrobolon Energizer to suplement diety w proszku zawierający cukry, substancje słodzące oraz kofeinę od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli dwadzieścia cztery porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Nitrobolon Energizer 600g to wieloskładnikowy „stack” przedtreningowy. Zawiera kreatynę, która poprawia wydolność podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 • stack kreatynowy o działaniu energetyzującym i anabolicznym
 • przyczynia się do wzrostu siły, energii i wytrzymałości
 • charakteryzuje się działaniem stymulującym

Nitrobolon Energizer polecany jest sportowcom dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych oraz wytrzymałościowych.

Cena 104,99 zł

Activlab Creatine Powder Super 500g

Creatine Powder Super to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli osiemdziesiąt trzy pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6g/porcja. Creatine Powder Super 500g zawiera w swoim składzie czysty monohydrat kreatyny, który ma pozytywny wpływ na  wzrost siły i maksymalną woluminizacje. Jest to podstawowa i najpopularniejsza forma kreatyny, o której skuteczności decyduje czystość produktu.

 • zwiększa beztłuszczową masę mięśniową
 • dobrze zmikronizowany (200 mesh), co przekłada się na dobrą przyswajalność
 • zwiększa energie i poprawia wydajność

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Cena 89,99 zł

TREC CM3 360 kaps

CM3 to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 360 kapsułek, czyli sto dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. CM3 360 capsules zawiera w swoim składzie jabłczan trikreatyny - jest to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Suplement polecany dla osób poszukujących bardzo dobrej formy kreatyny odpornej na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego.

Cena 129,89 zł

IRON HORSE Anabolic Dream 280 g

Anabolic Dream to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 280g produktu, czyli pięćdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Anabolic Dream 280 gram zawiera w swoim składzie innowacyjne połączenie kreatyn, ziół mogących wyrzucić nadmiar wody podskórnej i zmniejszyć jej retencje oraz składników które mogą podnieść poziom testosteronu.

 • podnosi poziom testosteronu i przyspiesza procesy regeneracji
 • przyspiesza budowę suchej masy mięśniowej
 • poprawia wydolność mięśni
 • pomaga zbudować wymarzoną sylwetkę

Anabolic Dream od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o osobach, które amatorsko, bądź zawodowo trenują sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Cena 138,89 zł

SPORT DEFINITION The Mono 500 g

The Mono to suplement diety w proszku od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto czterdzieści trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3,5g/porcja. Kreatyna The Mono 500 gram to produkt na bazie monohydratu kreatyny z dodatkiem witamin z grupy B (witamina B6 i B12 oraz niacyna). To znakomity produkt, który nie zawiera żadnych substancji dodatkowych. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 • monohydrat kreatyny w proszku
 • zawiera dodatek witamin z grupy B
 • do stosowania przed lub w trakcie treningu

TheMono od Sportdefinition polecany jest osobom, które trenują sporty siłowe oraz wytrzymałościowe i chcą poprawić swoje wyniki sportowe.

Cena 99,99 zł

7NUTRITION Creatine Strong 400 g

Creatine Strong to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli osiemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine Strong 400 gram zawiera w swoim składzie zmikronizowany jabłczan kreatyny z dodatkiem tauryny i L-glutaminy.

Creatine Strong od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, które pragną maksymalnie wykorzystać swoje możliwości treningowe.

Cena 98,89 zł

REAL PHARM Creatine Monohydrate 500 g

Creatine Monohydrate to suplement diety w proszku od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Kreatyna Creatine 500 gram to czysty i niezawierający żadnych domieszek produkt, w którego składzie znajdziesz jedynie najwyższej jakości monohydrat kreatyny oraz wysoką dawkę L-tauryny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a tauryna jest transmiterem kreatyny, który umożliwia jej dotarcie do tkanki mięśniowej.

 • monohydrat kreatyny w proszku
 • zawiera dodatek tauryny
 • do stosowania przed lub w trakcie treningu

Creatine Monohydrate polecana jest sportowcom w okresach intensywnych treningów.

Cena 89,89 zł

7NUTRITION TCM Creatine 1100 350 caps

TCM Creatine 1100 to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 350 kapsułek, czyli siedemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5kaps/porcja. TCM Creatine 1100 350 caps dla osób aktywnych fizycznie, którzy dążą do poprawy swojej wydolności treningowej. Formuła oparta na jabłczanie kreatyny gwarantuje efektywne dostarczanie tego kluczowego związku bez zbędnych dodatków.

 • każda kapsułka zawiera aż 1100mg jabłczanu kreatyny
 • znana ze swojej roli w zwiększaniu wydolności fizycznej
 • odpowiednia dla początkujących oraz zaawansowanych osób
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

TCM 1100 od 7Nutrition to niezbędny suplement dla tych, którzy pragną maksymalnie wykorzystać swój potencjał treningowy i osiągnąć lepsze rezultaty.

Cena 108,89 zł

REAL PHARM Creatine Monohydrate 300 g

Creatine Monohydrate to suplement diety w proszku od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Kreatyna Creatine 500 gram to czysty i niezawierający żadnych domieszek produkt, w którego składzie znajdziesz najwyższej jakości monohydrat kreatyny oraz wysoką dawkę L-tauryny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a tauryna jest transmiterem kreatyny, który umożliwia jej dotarcie do tkanki mięśniowej.

 • monohydrat kreatyny w proszku
 • zawiera dodatek tauryny
 • do stosowania przed i w trakcie treningu

Creatine Monohydrate polecana jest sportowcom w okresach intensywnych treningów.

Cena 49,89 zł

6PAK CrM3 Pak 500 g

CrM3 Pak to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Kreatyna CrM3 Pak 500 gram zawiera w swoim składzie kreatynę w formie jabłczanu trikreatyny z dodatkiem tauryny i witaminy B6. Produkt polecany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny efekt jej stosowania jest obserwowany przy spożyciu 3 g dziennie.

Cena 68,89 zł Normalna cena 89,89 zł

HIRO.LAB Creatine Powder 300 g

Creatine Powder to suplement diety w proszku od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sto dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2,5g/porcja. Creatine Powder 300 gram zawiera w swoim składzie wysokiej jakości monohydrat kreatyny w formie proszku, który został wzbogacony tauryną dla jej efektywniejszego transportu.

 • dodaje energii i wydłuża czas trwania treningu
 • wspiera proces regeneracji włókien mięśniowych
 • mikronizacja kreatyny na 200 MESH
 • dodatek tauryny odpowiada za efektywny transport kreatyny
 • opakowanie wystarcza na 120 porcji

Creatine Powder od #HIRO.LAB to klucz do osiągnięcia maksymalnej wydajności podczas treningów siłowych.

Cena 58,89 zł

HIRO.LAB Creatine Powder 500 g

Creatine Powder to suplement diety w proszku od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli dwieście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2,5g/porcja. Creatine Powder 500 gram zawiera w swoim składzie wysokiej jakości monohydrat kreatyny w formie proszku, który został wzbogacony tauryną dla jej efektywniejszego transportu.

 • dodaje energii i wydłuża czas trwania treningu
 • wspiera proces regeneracji włókien mięśniowych
 • mikronizacja kreatyny na 200 MESH
 • dodatek tauryny odpowiada za efektywny transport kreatyny
 • opakowanie wystarcza na 200 porcji

Creatine Powder od #HIRO.LAB pomoże w kształtowaniu silnej sylwetki i przyśpieszy proces odnowy białek mięśniowych.

Cena 78,89 zł

7NUTRITION Creatine Creapure 500 g

Creatine CreapureⓇ to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine CreapureⓇ 500 gram zawiera w swoim składzie mikronizowany Monohydrat kreatyny CreapureⓇ oraz Tauryne, które działają synergistycznie dla Twojej wydajności i osiągnięcia lepszych wyników.

Creatine CreapureⓇ od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, które pragną osiągnąć wyższy poziom siły, wytrzymałości i efektywności treningów.

Cena 118,89 zł

7NUTRITION Creatine Monohydrate 500 g

Creatine Monohydrate to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine CreapureⓇ 500 gram zawiera w swoim składzie mikronizowany Monohydrat kreatyny (200mesh) oraz Tauryne, które działają synergistycznie dla Twojej wydajności i osiągnięcia lepszych wyników.

Creatine Monohydrate od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, które pragną osiągnąć wyższy poziom siły, wytrzymałości i efektywności treningów.

Cena 89,89 zł

HIRO.LAB Creatine Powder 200 g

Creatine Powder to suplement diety w proszku od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 200g produktu, czyli osiemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2,5g/porcja. Creatine Powder 200 gram zawiera w swoim składzie wysokiej jakości monohydrat kreatyny w formie proszku, który został wzbogacony tauryną dla jej efektywniejszego transportu.

 • dodaje energii i wydłuża czas trwania treningu
 • wspiera proces regeneracji włókien mięśniowych
 • mikronizacja kreatyny na 200 MESH
 • dodatek tauryny odpowiada za efektywny transport kreatyny
 • opakowanie wystarcza na 80 porcji

Creatine Powder od #HIRO.LAB to klucz do optymalizacji Twoich treningów. Zainwestuj w swoją siłę i sprawdź, jak kreatyna może zmienić Twoje podejście do treningu.

Cena 44,89 zł

Dlaczego Wybrać Kreatyny z Pakuj ZDROWIE?

Zaufaj ekspertom z www.pakujzdrowie.pl, którzy oferują kreatyny najwyższej jakości. Nasz zespół jest gotów pomóc Ci w wyborze odpowiedniej formy kreatyny, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wysoka Jakość

Oferujemy kreatyny tylko najwyższej jakości, spełniające najwyższe standardy składu i skuteczności.

Szeroka Gama Produktów

Bez względu na Twoje oczekiwania, znajdziesz u nas idealną kreatynę do swojego treningowego planu.

Skonsultuj się z Nami

Nasz zespół ekspertów służy pomocą w doborze odpowiedniej kreatyny. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Szybka Dostawa

Dostarczamy produkty szybko i bezpiecznie. Zamów już dziś, a wkrótce doświadcz pełni korzyści suplementacji kreatyną.

Odkryj moc kreatyn z www.pakujzdrowie.pl i poddaj się sile syntezy energetycznej. Zadbaj o swoje treningowe cele z nami!