Filtruj według

  • 1,00 zł - 11,00 zł

Porcja odżywki węglowodanowej - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Odżywka węglowodanowa

Pojedyńcze porcje suplementów pozwolą Ci zapoznać się z interesującym Cię produktem bez potrzeby kupowania całego opakowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprawdzisz jak działa dany suplement lub czy jego smak Ci odpowiada. Najczęściej dana próbka odpowiada jednej porcji danego suplementu, w tym przypadku odżywki węglowodanowej.

Odżywka węglowodanowa

Podkategorie

Istnieje 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Filtry aktywne

Vitargo Carboloader 75g saszetka

Vitargo® CARBOLOADER zawiera specjalnie udoskonalony, opatentowany węglowodan dla sportowej elity spełniający ich potrzeby i wymagania. Szczególnie polecany do stosowania przed i w trakcie trwania treningów/zawodów

Cena 9,89 zł Normalna cena 10,89 zł

Żel Vitargo Gel 45g z kofeiną

Vitargo GEL z kofeiną.
Żel Vitargo  stanowi znakomite uzupełnienie napoju sportowego Vitargo. Jest to unikalne połączenie trzech węglowodanów, Vitargo, Trechalozy, Izomaltulozy i kofeiny. Zapewnia równomierny dopływ energii podczas wysiłku.

Cena 7,99 zł

Żel Vitargo Gel 45g bez kofeiny

Vitargo GEL bez kofeiny.
Żel Vitargo  stanowi znakomite uzupełnienie napoju sportowego Vitargo. Jest to unikalne połączenie trzech węglowodanów, Vitargo, Trechalozy, Izomaltulozy i kofeiny. Zapewnia równomierny dopływ energii podczas wysiłku.

Cena 7,99 zł

Activlab Isoactive 31,5g

Isoactive to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 31,5g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 31,5g/porcja. Iso Active 31,5g jest napojem izotonicznym stanowiącym optymalne połączenie węglowodanów, elektrolitów, pierwiastków mineralnych oraz witamin z grupy B.

  • praktyczna saszetka jest niezwykle wygodna w użyciu, a jej zawartość wystarcza na przygotowanie aż 500 ml izotoniku
  • doskonale uzupełnia utratę wody w organizmie
  • dostarczaj najważniejsze elektrolity, tj.: sód, potas, chlorki, wapń i magnez

Isoactive polecany do stosowania przez osoby aktywne zarówno przed, w trakcie jak i po treningu w celu uzupełnienia składników witaminowo-mineralnych.

Cena 1,99 zł

Nutrend Carbosnack [tubka] 50g

Carbosnack to suplement diety w postaci tubki zawierający substancje słodzące od czeskiego producenta Nutrend. W opakowaniu znajduje się 50g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 50g/porcja. Carbosnack to odżywka węglowodanowa w formie żelu, wzbogacona specjalnie dobranymi aminokwasami - tauryną i glicyną. Carbosnack pozwala na skrócenie regeneracji organizmu w trakcie i po wysiłku uzupełniając natychmiast niedobór cukru we krwi, pozwalając tym samym na długotrwały, wydajny wysiłek.

  • wysokiej jakości węglowodany
  • zapobiega występowaniu kryzysu energetycznego
  • pomoc w walce ze zmęczeniem

Carbosnack jest przeznaczony do uzupełnienia diety w węglowodany będące głównym źródłem energii - idealny w trakcie treningu, czy zawodów.

Cena 5,99 zł

HIRO.LAB Iso Boost 25 g

Iso Boost to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 25g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Iso Boost 25 gram zawiera w swoim składzie..

  • opakowanie wystarcza na 1 porcję

Iso Boost od #HIRO.LAB

Cena 1,89 zł