Dostępne produkty od Trec Nutrition w Naszym sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Istnieje 63 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 63 elementów

Trec Amino EAA 300g

Amino EAA to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli trzydzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. Amino EAA 300 gram zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne aminokwasy w optymalnej proporcji z dodatkiem L-cytruliny i tauryny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia.

 • przeznaczony jest dla osób, które pragną uzupełnić niedobory aminokwasów egzogennych w diecie
 • zawiera aż dziewięć różnych niezbędnych aminokwasów

Amino EAA to preparat przeznaczony do szybkiego uzupełniania aminokwasów przed i po intensywnym treningu.

Cena 59,99 zł

Trec Ashwagandha MAX 60kaps

Ashwagandha MAX to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Ashwagandha MAX 60 capsules zawiera w swoim składzie ekstrakt z ashwagandhy (cała roślina)(withania somnifera), nazywana też indyjskim żeń-szeniem - roślina zaliczana do adaptogenów, które wspomagają odporność organizmu. Aswagandha wykorzystywana jest w medycynie indyjskiej od ponad 2 tysięcy lat w stanach zmęczenia, wyczerpania oraz dużego napięcia psychicznego.

 • wysokie 9% stężenie
 • aż 30 mg witanolidów w 1 kapsułce

Suplement diety ASHWAGANDHA MAX polecany jest osobom intensywnie trenującym oraz tym, którzy są szczególnie narażeni na działanie stresu.

Cena 49,99 zł

Trec BCAA High Speed 250g

BCAA High Speed to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 250g produktu, czyli dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA High Speed 250 gram to preparat, który w formie smacznego napoju uzupełnia poziom kluczowych aminokwasów egzogennych o rozgałęzionych łańcuchach bocznych - L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1.

 • zawiera aminokwasy rozgałęzione w proporcji 2:1:1
 • najwyższa jakość składników
 • idealna rozpuszczalność
 • super smaki

BCAA High Speed 250g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować.

Cena 44,99 zł

Trec BCAA High Speed 500g

BCAA High Speed to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli pięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA High Speed 500 gram to preparat, który w formie smacznego napoju uzupełnia poziom kluczowych aminokwasów egzogennych o rozgałęzionych łańcuchach bocznych - L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1.

 • zawiera aminokwasy rozgałęzione w proporcji 2:1:1
 • najwyższa jakość składników
 • idealna rozpuszczalność
 • super smaki

BCAA High Speed 500g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować.

Cena 79,99 zł

Trec BCAA Powder 200g

BCAA Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 200g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. BCAA Powder 200 gram zawiera optymalnie dobrane proporcje 2:1:1 aminokwasów rozgałęzionych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • aminokwasy BCAA w formie proszku
 • pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie
 • zawiera witaminę B6

BCAA Powder 200g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie.Cena 49,99 zł

Trec BCAA Powder 400g

BCAA Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli osiemdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. BCAA Powder 400 gram zawiera optymalnie dobrane proporcje 2:1:1 aminokwasów rozgałęzionych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • aminokwasy BCAA w formie proszku
 • pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie
 • zawiera witaminę B6

BCAA Powder 400g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie.

Cena 89,99 zł

Trec Beta Alanine 700 90kaps

Beta-Alanine 700 to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Beta Alanina 700 90 capsules zawiera w swoim składzie Beta Alanine, czyli organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów w dużej dawce 700mg na kapsułkę.

 • do stosowania przed treningiem
 • ochrona przed upadkiem mięśniowym

Suplement polecany we wszystkich dyscyplinach sportowych, osobom wykonującym treningi o charakterze zarówno tlenowym, jak i beztlenowym.

Cena 29,99 zł

Trec Boogieman Pre-workout...

Boogieman to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli dziewięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3,3g/porcja. Boogieman 300 gram to pełna i skuteczna formuła przedtreningowa. Produkt zawiera w swoim składzie m.in magnez, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz witaminy z grupy B, takie jak niacyna, wit. B6 i wit. B12, przyczyniające się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 • nie zawiera agresywnych substancji psychostymulujących
 • efektywne, ale w pełni legalne składniki aktywne

Boogieman to skoncentrowany booster przedtreningowy przeznaczony dla sportowców do stosowania bezpośrednio przed treningami i zawodami.Cena 99,99 zł

Trec Boogieman Pre-workout...

Boogieman to suplement diety w postaci shota zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 100ml płynu, czyli sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15ml/porcja. Boogieman Shot to przedtreningówka w wygodnym shocie zawierająca kompleks beta-alaniny, kofeiny, L-argininy, L-cytruliny oraz inozyny.

 • zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
 • efektywne, ale w pełni legalne składniki aktywne

Boogieman Shot to skoncentrowany booster przedtreningowy przeznaczony dla sportowców do stosowania bezpośrednio przed treningami i zawodami.

Produkt dostępny w dwóch wersjach smakowych.

Cena 5,99 zł

Trec Caffeine 200 Plus 60kaps

Caffeine 200 Plus to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Caffeine 200 Plus 60 capsules zawiera w swoim składzie kofeinę bezwodną oraz naryngeninę, czyli organiczny związek chemiczny z grupy flawonoidów, występujący w soku z grejpfruta.

 • zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia
 • wyostrzenie koncentracji
 • zwiększenie koordynacji ruchowej i przyspieszenie czasu reakcji

Suplement przeznaczony dla profesjonalnych sportowców do stosowania przy wzmożonych treningach lub potrzebach pobudzenia.

Cena 22,99 zł

Trec Citrulline Synergy 240g

Citrulline Synergy to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli osiemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3g/porcja. Citrulline Synergy 240g zawiera w swoim składzie Cytruline należącą do aminokwasów nieproteogennych, które uczestniczą w wielu istotnych procesach w organizmie. Cytrulina bierze udział m.in. w cyklu mocznikowym, a także w procesie syntezy tlenku azotu (NO).

 • zawiera jabłczan cytruliny i L-cytrulinę.
 • zmniejszenie obolałości mięśni po ćwiczeniach
 • szybsza regeneracja
 • zwiększenie tak zwanej "pompy mięśniowej"

Produkt polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn o szerokim wyżej wymienionym zastosowaniu.

Cena 59,99 zł

Trec Clenburexin 180kaps

Clenburexin to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 180 kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Clenburexin 180 capsules zawiera w swoim składzie odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz kofeiny, ponadto zawiera kwas pantotenowy, który przyczynia się do utrzymania normalnego metabolizmu energetycznego i ograniczenia odczucia zmęczenia i znużenia.

 • dla osób chcących osiągnąć sportową sylwetkę
 • zawiera synergistycznie dobrane, naturalne składniki

Clenburexin wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zarówno u osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

Cena 99,99 zł