Melatonina

Melatonina

Melatonina

Podkategorie

Filtry aktywne

7NUTRITION Melatonin 1mg 60 vcaps

Melatonin to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Melatonin 60 vcaps zawiera w swoim składzie melatonine, czyli tzw. hormonu snu. Substancja wpływająca na zdrowy i spokojny sen.

Melatonin od 7Nutrition to łatwy i wygodny sposób na wsparcie zdrowego snu i poprawę jakości regenerującego odpoczynku.

Cena 18,89 zł

7NUTRITION ZMB+GMC 90 vcaps

ZMB+GMC to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli trzydzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. ZMB+GMC 90 vege caps to kompleksowa formuła stworzona z myślą o kompleksowym wsparciu organizmu. Kapsułki vege, łatwe do połknięcia, zapewniają zbilansowany dostęp do magnezu, cynku, witamin oraz unikalnych składników, takich jak GABA czy melatonina.

ZMB+GMC od 7Nutrition to zaawansowane wsparcie dla osób, które pragną kompleksowego wsparcia dla swojego organizmu.

Cena 38,89 zł

HIRO.LAB Melatonin 5mg 120 tabs

Melatonin to suplement diety w tabletkach od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 120 tabletek, czyli sześćset porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia ⅕ tabs/porcja. Melatonin 5mg 120 tabs zawiera w swoim składzie melatoninę, czyli naturalny hormon snu, aby wspomóc zdrowy sen i poprawić jakość odpoczynku.

  • przyczynia się do regulacji cyklu snu
  • wpływa na poprawę jakości snu
  • wsparcie dla przekraczających strefy czasowe
  • opakowanie wystarcza na 600 porcji
  • wygodna forma tabletek do połknięcia

Melatonin od #HIRO.LAB to doskonały wybór dla tych, którzy pragną naturalnego i skutecznego wsparcia dla zdrowego snu.

Cena 28,89 zł

LAB ONE N°1 Deep SLEEP 75 vcaps

N°1 Deep SLEEP to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 75 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści siedem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. N1 Deep SLEEP 75 capsules pomaga w naturalny sposób regulować sen. Zawiera starannie dobrane składniki, które wspierają spokojny i regenerujący sen, pozostawiając Cię wypoczętym na nowy dzień.

Odpocznij i obudź się wypoczęty dzięki LAB ONE N°1 Deep SLEEP!

Cena 84,89 zł

NOW FOODS Melatonin 1 mg 100 tabs

Melatonin 1mg to suplement diety w tabletkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 tabletek, czyli sto pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1tabs/porcja. Melatonin 1mg 100 tablets zawiera w swoim składzie melatoninę, czyli tzw. hormon snu w dawce 1 mg na tabletkę. Substancja wpływająca na zdrowy i spokojny sen, działając korzystnie na jego ilość, jakość oraz czas trwania.

  • pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie
  • odpowiednia ilość w organizmie pomaga zachować odporność
  • ma właściwości przeciwutleniające.

Wraz z wiekiem poziom melatoniny w organizmie zmniejsza się, dlatego warto uzupełniać jego poziom dla zachowania prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Cena 34,89 zł
Melatonina 7Nutrition Melatonin 4mg 60 vtabs w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
  • Obecnie brak na stanie

7NUTRITION Melatonin 4mg 60 vtabs

Melatonin to suplement diety w tabletkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich tabletek, czyli dwieście czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia ¼tabs/porcja. Melatonin 60 vtabs zawiera w swoim składzie melatonine, czyli tzw. hormonu snu. Substancja wpływająca na zdrowy i spokojny sen.

Produkt wycofany, w jego miejsce powstał - Melatonin 1mg dostępny tutaj.

Cena 18,89 zł