Dostępne produkty od 4+ Nutrition w Naszym sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Istnieje 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

4+ NUTRITION Galon Water...

Plastikowy matowy pojemnik na wodę z nadrukiem 4+ Nutrition do przechowywania wody w trakcie aktywności fizycznej. Wykonany z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie zawiera szkodliwych substancji i jest zatwierdzony do użytku w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego. Sama butelka jest wyposażona w poluzowaną stalową nasadkę, która jest bezpiecznie przymocowania do plastikowej butelki, bez ryzyka wycieku.

 • Pojemność: 2200 ml
 • Kolor: Czarny matowy
 • Nadruk: Jednostronne zielone logo 4+ Nutrition

Butelka Water Jug 2,2l od 4+ Nutrition idealnie sprawdzi się do przechowywania wody na treningu, czy życiu codziennym.

Cena 39,00 zł

4+ NUTRITION Galon Water...

Plastikowy pojemnik na wodę z nadrukiem 4+ Nutrition do przechowywania wody w trakcie aktywności fizycznej. Wykonany z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie zawiera szkodliwych substancji i jest zatwierdzony do użytku w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego. Sama butelka jest wyposażona w poluzowaną stalową nasadkę, która jest bezpiecznie przymocowania do plastikowej butelki, bez ryzyka wycieku.

 • Pojemność: 2200 ml
 • Kolor: Neonowy
 • Nadruk: Jednostronne czarne logo 4+ Nutrition

Butelka Water Jug 2,2l od 4+ Nutrition idealnie sprawdzi się do przechowywania wody na treningu, czy życiu codziennym.

Cena 39,00 zł

4+ NUTRITION HGP+ 300 g

HGP+ to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. HGP+ 300 gram zawiera w swoim składzie chlorowodorek i monohydrat kreatyny, połączony z cordycepsem, kozieradką, kwasem foliowym i witaminą B12. Produkt może wpłynąć na na zwiększenie siły i czystej masy mięśniowej, a także na wytrzymałość mięśni.

 • szybko się wchłania i dobrze przyswaja
 • większa siła i wytrzymałość
 • skuteczniejsza regeneracja potreningowa

Kreatyna HGP+ od 4Plus Nutrition dedykowana dla sportowców dążących do lepszych wyników sportowych.

Cena 128,89 zł

4+ NUTRITION HYDRO+...

Hydro+ Probios Matrix to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli sześćdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Hydro+ Probiotics 2000 gram to odżywka białkowa, która składa się z hydrolizatu białka serwatki (WPH) i probiotyku. Hydrolizat białka serwatki charakteryzuje się lekkostrawnością, szybką przyswajalnością i niezwykle dobrą rozpuszczalnością.

Hydro+ Probiotics od 4+ Nutrition to białko, które powstał specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyżej jakości.

Cena 349,89 zł

4+ NUTRITION HYDRO+...

Hydro+ Probios Matrix to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 900g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Hydro+ Probiotics 900 gram to odżywka białkowa, która składa się z hydrolizatu białka serwatki (WPH) i probiotyku. Hydrolizat białka serwatki charakteryzuje się lekkostrawnością, szybką przyswajalnością i niezwykle dobrą rozpuszczalnością.

Hydro+ Probiotics od 4+ Nutrition to białko, które powstał specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyżej jakości.

Cena 209,99 zł

4+ NUTRITION ISO+...

Iso+ Probios to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli sześćdziesiąt sześć pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Iso+ Probiotics 2000 gram to odżywka białkowa, która składa się z izolat białka serwatki (WPI) i probiotyku. Produkt jest z wysokiej jakości (90%) czystego izolatu białek serwatki, wolnym od laktozy i charakteryzującym się niską zawartością węglowodanów i tłuszczy.

 • najwyższa jakość surowca
 • minimalna zawartość tłuszczów i cukrów
 • oczyszczony z laktozy
 • zawiera mieszankę probiotyków i nukleotydów: proβios Matrix

ISO+ Probiotics od 4+ Nutrition to białko, które powstał specjalnie z myślą o najbardziej wymagających osobach.

Cena 349,89 zł