Filtruj według

  • 19,00 zł - 60,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Węglowodany Carbo - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Carbo

Odżywki typu Carbo dostarczają węglowodanów o długim lub krótkim czasie działania, które mają za zadanie wydajność treningu, szczególnie polecane dla sportowców uprawiających sporte siłowe i wytrzymałościowe! Carbo to preparaty, które poprawiają adaptację organizmu do wysiłku i przyśpieszają jego regeneracje. Podczas długiego wysiłku pojawia się niedobór glikogenu, głównego paliwa dla Twojego organizmu -możesz go uzupełnić dzięki zastosowaniu carbo.

Carbo

Podkategorie

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm Carbo One 1000g

Real Pharm Carbo One 1000g to dobrej jakości odzywka węglowodanowa, która powinna być podstawą w menu każdego sportowca. Węglowodany to makroelementy naturalnie występujące w produktach spożywczych. Występują one w trzech rodzajach: cukier, skrobia i błonnik. Panuje mylne przekonanie, że węglowodany są szkodliwe, stanowią one istotną część zdrowej zbilansowanej diety. Zapewniają też większość energii potrzebnej organizmowi do prawidłowego funkcjonowania – tym większą pełnia rolę w przypadku osób, które na co dzień mają do czynienia z dużym wysiłkiem fizycznym.

Cena 19,00 zł

SPORT DEFINITION Carbonic...

Carbonic to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Carbonic 1000 gram to odżywka węglowodanowa na bazie węglowodanów prostych i złożonych o różnym indeksie glikemicznym, wzbogacona dodatkowo mieszanką mineralną, w której skład wchodzą cytryniany potasu i magnezu oraz chlorki wapnia i sodu wpływające na wspomaganie regulacji gospodarki wodno-elektrolitowej.

  • wysokiej jakości odżywka węglowodanowa
  • idealna do stosowania w okolicy treningu
  • szybki zastrzyk energii w każdej sytuacji
  • wzbogacony o witaminy, minerały

Carbonic od SportDefinition polecany jest do uzupełniania węglowodanów w diecie.

Cena 24,89 zł

Trec Max Carb 3000g

Max Carb to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 3000g produktu, czyli czterdzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Max Carb to odżywka węglowodanowa typu Carbo - doskonale rozpuszczalny kompleks zróżnicowanych oligo- i polisacharydów, wzbogacony o pierwiastki elektrolitowe. Max Carb zawiera węglowodany, które przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni (skurczu) po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym.

  • zawiera węglowodany
  • zawiera kompleks

Max Carb to zaawansowana wysokoenergetyczna formuła węglowodanowo-mineralna polecana szczególnie sportowcom dyscyplin wytrzymałościowych i siłowych

Cena 59,99 zł