Monohydraty kreatyny - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Monohydraty kreatyny

Monohydrat kreatyny to jedna z najbardziej upowszechnionych form tego związku chemicznego. Jak sama nazwa wskazuje w każda cząsteczka kreatyny jest połączona z jedną molekułą wody, co skutkuje powstaniem łatwo przyswajalnej substancji, która w praktyce zaczyna działać na organizm właściwie już po spożyciu. Rozwój masy mięśniowej Wiele osób przekonało się już, że stosowanie monohydratu kreatyny to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na przyśpieszenie rozwoju masy mięśniowej. Oferowane przez nas produkty oprócz samej kreatyny zawierają również substancje pomocnicze, które dodatkowo wzmacniają ich działanie. Kreatyna – królowa suplementów Monohydrat kreatyny dostępny w naszej ofercie to substancja całkowicie bezpieczna, wybierana przez wielu sportowców. Odpowiednie i regularne zażywanie produktu znacznie zwiększa wydolność fizyczną, wspomaga budowanie masy mięśniowej, działa antykatabolicznie, poprawia wytrzymałość organizmu i większa siłę. Monohydrat kreatyny to suplementacja na miarę udanego treningu! Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Monohydraty kreatyny

Podkategorie

Filtry aktywne

Real Pharm Creatine Monohydrate 300kaps

Real Pharm Creatine 300 kaps to produkt zawierający w składzie najpopularniejszą formę kreatyny - monohydrat w wygodnych kapsułkach, gdzie każda z nich posiada stężenie aż 1000mg! Preparat stosuje się w treningu wysiłkowym. W połączeniu z odpowiednią dietą i nawodnieniem daje bardzo szybkie efekty w postaci przyrostu wydolności i masy mięśniowej. Szczególnie zalecany dla osób uprawiających dyscypliny siłowe, wytrzymałościowo-siłowe i szybkościowe takie jak: kulturystyka, biegi sprinterskie, kolarstwo, trójbój siłowy, sporty walki. Kreatyna nie bez powodu uważana jest za jedną z bardziej anabolicznych substancji na rynku. Działa bardzo silnie, a przy tym nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Cena 99,99 zł

UNIVERSAL Creatine 500 g

Creatine Monohydrate to suplement diety w proszku bez substancji słodzących od amerykańskiego producenta Universal Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine Monohydrate zawiera w swoim składzie czysty monohydrat kreatyny, pozbawiony zbędnych słodzików, czy wypełniaczy.

 • maksymalizuje wzrost i siłę mięśni
 • zwiększa wytrzymałość i podnosi jakość twojego treningu
 • opóźnia zmęczenie mięśni i poprawia regenerację
 • produkt bezsmakowy, bez substancji słodzących
 • świetna rozpuszczalność
 • aż 100 porcji z opakowania

Creatine Monohydrate polecany do stosowania w celu zwiększenia siły i rozbudowy beztłuszczowej masy ciała.

Cena 179,89 zł

Trec Creatine 100% 300g

Creatine 100% Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine 100% Powder 300g zawiera w swoim składzie monohydrat kreatyny w proszku. Preparat uzupełniono w witaminę C oraz sód. Kreatyna zawarta w produkcie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • najwyższej jakości składniki
 • zawiera dodatek witaminy C i sodu

Creatine 100% polecany jest szczególnie sportowcom dyscyplin siłowych i szybkościowo-siłowych. Jest to produkt przeznaczony dla profesjonalnych sportowców.

Cena 79,99 zł

Trec Creatine 100% 600g

Creatine 100% Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli sto dwadzieścia pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine 100% Powder 600g zawiera w swoim składzie monohydrat kreatyny w proszku. Preparat uzupełniono w witaminę C oraz sód. Kreatyna zawarta w produkcie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • najwyższej jakości składniki
 • zawiera dodatek witaminy C i sodu

Creatine 100% polecany jest szczególnie sportowcom dyscyplin siłowych i szybkościowo-siłowych. Jest to produkt przeznaczony dla profesjonalnych sportowców.

Cena 144,99 zł

Trec Creatine Micronized 200mesh 400kaps

Creatine Micronized 200 mesh to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 400 kapsułek, czyli sto trzydzieści trzy pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. Creatine Micronizes 200 mesh 400 capsules zawiera w swoim składzie mikronizowany monohydrat kreatyny w praktycznych do stosowania kapsułkach. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. 

 • mikronizowany monohydrat kreatyny
 • wygodne do stosowania kapsułki
 • dla osób intensywnie trenujących

Creatine Micronized 200 mesh polecana jest szczególnie sportowcom dyscyplin siłowych i szybkościowo-siłowych. Jest to produkt przeznaczony dla profesjonalnych sportowców.

Cena 109,99 zł

OPTIMUM Creatine Powder 317 g

Micronised Creatine Powder to suplement diety w proszku od amerykańskiego producenta Optimum Nutrition. W opakowaniu znajduje się 317g produktu, czyli dziewięćdziesiąt trzy pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3,4g/porcja. Micronised Creatine Powder 317 gram zawiera w swoim składzie wysokiej jakości czysty monohydrat kreatyny. Dzięki swojej zmikronizowanej formie doskonale rozpuszcza się w wodzie nie obciążając żołądka. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • większa wytrzymałość podczas intensywnych sesji treningowych
 • mikronizowana forma kreatyny zapewnia świetną rozpuszczalność
 • doskonała przyswajalność

ON Kreatyna dedykowana jest dla sportowców dążących do lepszych wyników sportowych.

Cena 128,89 zł

Activlab Creatine Powder Super 500g

Creatine Powder Super to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli osiemdziesiąt trzy pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6g/porcja. Creatine Powder Super 500g zawiera w swoim składzie czysty monohydrat kreatyny, który ma pozytywny wpływ na  wzrost siły i maksymalną woluminizacje. Jest to podstawowa i najpopularniejsza forma kreatyny, o której skuteczności decyduje czystość produktu.

 • zwiększa beztłuszczową masę mięśniową
 • dobrze zmikronizowany (200 mesh), co przekłada się na dobrą przyswajalność
 • zwiększa energie i poprawia wydajność

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Cena 89,99 zł

SPORT DEFINITION The Mono 500 g

The Mono to suplement diety w proszku od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto czterdzieści trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3,5g/porcja. Kreatyna The Mono 500 gram to produkt na bazie monohydratu kreatyny z dodatkiem witamin z grupy B (witamina B6 i B12 oraz niacyna). To znakomity produkt, który nie zawiera żadnych substancji dodatkowych. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 • monohydrat kreatyny w proszku
 • zawiera dodatek witamin z grupy B
 • do stosowania przed lub w trakcie treningu

TheMono od Sportdefinition polecany jest osobom, które trenują sporty siłowe oraz wytrzymałościowe i chcą poprawić swoje wyniki sportowe.

Cena 99,99 zł

REAL PHARM Creatine Monohydrate 500 g

Creatine Monohydrate to suplement diety w proszku od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Kreatyna Creatine 500 gram to czysty i niezawierający żadnych domieszek produkt, w którego składzie znajdziesz jedynie najwyższej jakości monohydrat kreatyny oraz wysoką dawkę L-tauryny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a tauryna jest transmiterem kreatyny, który umożliwia jej dotarcie do tkanki mięśniowej.

 • monohydrat kreatyny w proszku
 • zawiera dodatek tauryny
 • do stosowania przed lub w trakcie treningu

Creatine Monohydrate polecana jest sportowcom w okresach intensywnych treningów.

Cena 89,89 zł

REAL PHARM Creatine Monohydrate 300 g

Creatine Monohydrate to suplement diety w proszku od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Kreatyna Creatine 500 gram to czysty i niezawierający żadnych domieszek produkt, w którego składzie znajdziesz najwyższej jakości monohydrat kreatyny oraz wysoką dawkę L-tauryny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a tauryna jest transmiterem kreatyny, który umożliwia jej dotarcie do tkanki mięśniowej.

 • monohydrat kreatyny w proszku
 • zawiera dodatek tauryny
 • do stosowania przed i w trakcie treningu

Creatine Monohydrate polecana jest sportowcom w okresach intensywnych treningów.

Cena 49,89 zł

HIRO.LAB Creatine Powder 300 g

Creatine Powder to suplement diety w proszku od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sto dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2,5g/porcja. Creatine Powder 300 gram zawiera w swoim składzie wysokiej jakości monohydrat kreatyny w formie proszku, który został wzbogacony tauryną dla jej efektywniejszego transportu.

 • dodaje energii i wydłuża czas trwania treningu
 • wspiera proces regeneracji włókien mięśniowych
 • mikronizacja kreatyny na 200 MESH
 • dodatek tauryny odpowiada za efektywny transport kreatyny
 • opakowanie wystarcza na 120 porcji

Creatine Powder od #HIRO.LAB to klucz do osiągnięcia maksymalnej wydajności podczas treningów siłowych.

Cena 58,89 zł

HIRO.LAB Creatine Powder 500 g

Creatine Powder to suplement diety w proszku od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli dwieście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2,5g/porcja. Creatine Powder 500 gram zawiera w swoim składzie wysokiej jakości monohydrat kreatyny w formie proszku, który został wzbogacony tauryną dla jej efektywniejszego transportu.

 • dodaje energii i wydłuża czas trwania treningu
 • wspiera proces regeneracji włókien mięśniowych
 • mikronizacja kreatyny na 200 MESH
 • dodatek tauryny odpowiada za efektywny transport kreatyny
 • opakowanie wystarcza na 200 porcji

Creatine Powder od #HIRO.LAB pomoże w kształtowaniu silnej sylwetki i przyśpieszy proces odnowy białek mięśniowych.

Cena 78,89 zł

7NUTRITION Creatine Creapure 500 g

Creatine CreapureⓇ to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine CreapureⓇ 500 gram zawiera w swoim składzie mikronizowany Monohydrat kreatyny CreapureⓇ oraz Tauryne, które działają synergistycznie dla Twojej wydajności i osiągnięcia lepszych wyników.

Creatine CreapureⓇ od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, które pragną osiągnąć wyższy poziom siły, wytrzymałości i efektywności treningów.

Cena 118,89 zł

7NUTRITION Creatine Monohydrate 500 g

Creatine Monohydrate to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Creatine CreapureⓇ 500 gram zawiera w swoim składzie mikronizowany Monohydrat kreatyny (200mesh) oraz Tauryne, które działają synergistycznie dla Twojej wydajności i osiągnięcia lepszych wyników.

Creatine Monohydrate od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, które pragną osiągnąć wyższy poziom siły, wytrzymałości i efektywności treningów.

Cena 89,89 zł

HIRO.LAB Creatine Powder 200 g

Creatine Powder to suplement diety w proszku od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 200g produktu, czyli osiemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2,5g/porcja. Creatine Powder 200 gram zawiera w swoim składzie wysokiej jakości monohydrat kreatyny w formie proszku, który został wzbogacony tauryną dla jej efektywniejszego transportu.

 • dodaje energii i wydłuża czas trwania treningu
 • wspiera proces regeneracji włókien mięśniowych
 • mikronizacja kreatyny na 200 MESH
 • dodatek tauryny odpowiada za efektywny transport kreatyny
 • opakowanie wystarcza na 80 porcji

Creatine Powder od #HIRO.LAB to klucz do optymalizacji Twoich treningów. Zainwestuj w swoją siłę i sprawdź, jak kreatyna może zmienić Twoje podejście do treningu.

Cena 44,89 zł
WK DZIK Kreatyna Monohydrat 225 g cola w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

WK DZIK Kreatyna Monohydrat 225 g

Kreatyna Monohydrat to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta WK DZIK. W opakowaniu znajduje się 225g produktu, czyli pięćdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 4g/porcja. Kreatyna Monohydrat 225g zawiera w swoim składzie monohydrat kreatyny w proszku, który zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Produkt dostępny w przepysznych smakach.

 • pozwoli Ci ćwiczyć dłużej i intensywniej
 • pozytywnie wpłynie na wygląd Twojej sylwetki
 • odpowiedni także dla wegan

Produkt przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, których celem jest poprawa wyników siłowych, lepsze samopoczucie na treningu i progres sylwetkowy.

Cena 59,89 zł