Filtruj według

 • 6,00 zł - 99,00 zł

Aminokwasy EAA - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

EAA

EAA są to aminokwasy egzogenne budujące białka, których ludzki organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Z tego powodu muszą być one dostarczane z zewnątrz, wraz z pożywieniem. Nasz organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć powyższych aminokwasów egzogennych, a ich spożycie w codziennej diecie wymaga precyzyjnego odmierzania porcji i wyliczania dawek. Stąd wskazane jest ich spożycie pod postacią suplementu EAA, zawierającego wszystkie niezbędne aminokwasy, wspomagające utratę tkanki tłuszczowej, budowę masy mięśniowej, szybką regenerację po treningu i usuwające zmęczenie.

EAA

Podkategorie

Istnieje 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm EAA Instant 420g

Real Pharm EAA jest suplementem diety w proszku, dedykowanym dla profesjonalnych sportowców, zawodowo zajmujących się sportem, oraz amatorów, sporadycznie wykonujących ćwiczenia fizyczne. Uzupełnia on dietę w aminokwasy egzogenne budujące białka, których ludzki organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Z tego powodu muszą być one dostarczane z zewnątrz, wraz z pożywieniem.

Cena 79,00 zł

7NUTRITION EAA Perfect 480 g

EAA Perfect to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 480g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 12g/porcja. EAA Perfect 400 gram zawiera w swoim składzie połączenie aminokwasów egzogennych, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować, wzbogaconych o Jabłczan Cytruliny oraz Betaine bezwodną.

EAA Perfect od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, które pragną kompleksowego wsparcia dla swojego organizmu podczas treningów.

Cena 78,89 zł

Trec Amino EAA 300g

Amino EAA to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli trzydzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. Amino EAA 300 gram zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne aminokwasy w optymalnej proporcji z dodatkiem L-cytruliny i tauryny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia.

 • przeznaczony jest dla osób, które pragną uzupełnić niedobory aminokwasów egzogennych w diecie
 • zawiera aż dziewięć różnych niezbędnych aminokwasów

Amino EAA to preparat przeznaczony do szybkiego uzupełniania aminokwasów przed i po intensywnym treningu.

Cena 59,99 zł

BIOTECH EAA Zero 350 g

EAA Zero to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od węgierskiego producenta BioTechUSA. W opakowaniu znajduje się 350g produktu, czyli dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 14g/porcja. EAA Zero 350 gram zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne aminokwasy w optymalnej proporcji określonej przez WHO. Aminokwasy egzogenne są niezbędne organizmowi ludzkiemu, który nie potrafi ich wyprodukować- dlatego niezmiernie ważne jest dostarczanie ich w odpowiednich ilościach i proporcjach ze źródeł zewnętrznych.

 • 7160 mg egzogennych aminokwasów w porcji
 • dodatek l-glutaminy
 • bez cukru*
 • bez glutenu

*dotyczy przyrządzania na bazie wody.

EAA Zero polecany osobom, którym zależy na lepszej regeneracji mięśni oraz ochronie przed katabolizmem.

Cena 84,99 zł

OLIMP Amino EAA Xplode Drink Zero 330 ml

Amino EAA Xplode Drink Zero to suplement diety w postaci gazowanego napoju zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 330ml produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 330ml/porcja. Amino EAA Xplode Drink Zero 330 ml zawiera w swoim składzie kompozycje wysokiej jakości aminokwasów egzogennych EAA i solidnej porcji kofeiny w poręcznej, wygodnej w użyciu puszce.

 • gotowy napój z aminokwasami EAA i kofeiną
 • aż 4 g aminokwasów EAA w puszce!
 • brak soli, cukru, tłuszczu, niska wartość energetyczna
 • odpowiedni dla wegan i wegetarian

Amino EAA Xplode Drink Zero 330ml od Olimp Sport Nutrition polecany dla sportowców, kierowców, studentów oraz osób pracujących umysłowo!

Cena 6,89 zł

HIRO.LAB EAA Powder 400 g

EAA Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. EAA Powder 400 gram to kompleksowa mieszanka niezbędnych aminokwasów, zapewniająca wsparcie podczas treningu i regeneracji. Odkryj klucz do maksymalizacji efektów treningowych!

EAA Powder od #HIRO.LAB to klucz do pełni treningowych możliwości. Oferuje kompletny zestaw aminokwasów, które są niezbędne do budowy i regeneracji mięśni.

Cena 98,89 zł