Filtruj według

  • 59,00 zł - 85,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Aminokwasy EAA - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

EAA

EAA są to aminokwasy egzogenne budujące białka, których ludzki organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Z tego powodu muszą być one dostarczane z zewnątrz, wraz z pożywieniem. Nasz organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć powyższych aminokwasów egzogennych, a ich spożycie w codziennej diecie wymaga precyzyjnego odmierzania porcji i wyliczania dawek. Stąd wskazane jest ich spożycie pod postacią suplementu EAA, zawierającego wszystkie niezbędne aminokwasy, wspomagające utratę tkanki tłuszczowej, budowę masy mięśniowej, szybką regenerację po treningu i usuwające zmęczenie.

EAA

Podkategorie

Istnieje 4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm EAA Instant 420g

Real Pharm EAA jest suplementem diety w proszku, dedykowanym dla profesjonalnych sportowców, zawodowo zajmujących się sportem, oraz amatorów, sporadycznie wykonujących ćwiczenia fizyczne. Uzupełnia on dietę w aminokwasy egzogenne budujące białka, których ludzki organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Z tego powodu muszą być one dostarczane z zewnątrz, wraz z pożywieniem.

Cena 79,00 zł

7Nutrition EAA Perfect 480g

7NUTRITION EAA Perfect 480g.

Suplement diety. Zawiera substancję słodzącą.
Kompletny zestaw aminokwasów egzogennych w doskonałym smaku z dodatkiem betainy bezwodnej oraz jabłczanu cytruliny. Zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym, w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego.

  • Stymuluje procesy anaboliczne.
  • Przyspiesza regenerację po wysiłkową oraz zwiększa syntezę białek.
Cena 74,99 zł

Trec Amino EAA 300g

Amino EAA to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli trzydzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. Amino EAA 300 gram zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne aminokwasy w optymalnej proporcji z dodatkiem L-cytruliny i tauryny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia.

  • przeznaczony jest dla osób, które pragną uzupełnić niedobory aminokwasów egzogennych w diecie
  • zawiera aż dziewięć różnych niezbędnych aminokwasów

Amino EAA to preparat przeznaczony do szybkiego uzupełniania aminokwasów przed i po intensywnym treningu.

Cena 59,99 zł

BioTechUSA EAA Zero 350g

EAA Zero to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od węgierskiego producenta BioTechUSA. W opakowaniu znajduje się 350g produktu, czyli dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 14g/porcja. EAA Zero 350 gram zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne aminokwasy w optymalnej proporcji określonej przez WHO. Aminokwasy egzogenne są niezbędne organizmowi ludzkiemu, który nie potrafi ich wyprodukować- dlatego niezmiernie ważne jest dostarczanie ich w odpowiednich ilościach i proporcjach ze źródeł zewnętrznych.

  • 7160 mg egzogennych aminokwasów w porcji
  • dodatek l-glutaminy
  • bez cukru*
  • bez glutenu

*dotyczy przyrządzania na bazie wody.

EAA Zero polecany osobom, którym zależy na lepszej regeneracji mięśni oraz ochronie przed katabolizmem.

Cena 84,99 zł