Filtruj według

 • 3,00 zł - 90,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

BCAA - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

BCAA

BCAA składa się z trzech aminokwasów L-Leucyny, L-waliny, L-Izoleucyny - są to aminokwasy egzogenne, czyli mówiąc prościej, białko rozłożone na czynniki pierwsze, do najmniejszej możliwej do rozłożenia formy. W ten sposób, nasz organizm nie musi przetwarzać na mniejsze części, więc wchłaniają się od razu, a ich przyswajalność jest większa niż, gdybyśmy spożyli białko w pierwotnej postaci.

BCAA

Podkategorie

Istnieje 11 produktów.

Wyświetlanie 1-11 z 11 elementów

Filtry aktywne

IRON HORSE BCAA Plus 400 g

BCAA Plus to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA Plus 400 gram zawiera w swoim składzie mieszankę L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny w stosunku 1,3 : 0,9 : 0,8, które zostały wzbogacone o karnitynę, beta-alaninę, l-histydyne, witaminę B6, tyrozynę oraz substancję mające za zadanie spotęgować działanie pozostałych składników.

 • wspomaga przebieg regeneracji organizmu
 • ma wpływ na odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych
 • przywrócenie zdolności anabolicznych

BCAA Plus od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o osobach, które amatorsko, bądź zawodowo trenują sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Cena 88,89 zł

Real Pharm Amino Rest 500g

Amino Rest to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czterdzieści dwie porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 12g/porcja. Amino Rest 500 gram zawiera w swoim składzie L-leucyne, L-waline i L-izoleucyne – aminokwasy, które pobudzają syntezę białek, co prowadzi do zahamowania reakcji katabolicznych i przykłada się do przyrostów masy mięśniowej. Ponadto skład wzbogacony został o glutaminę - kluczowy aminokwas endogenny.

 • aminokwasy w formie instant - świetna rozpuszczlność
 • szybsza regeneracja potreningowa

Amino Rest polecany jest sportowcom w okresach intensywnych treningów w celu ochrony przed katabolizmem i przyspieszenia regeneracji potreningowej.

Cena 89,00 zł

Real Pharm BCAA 1100mg 300kaps

Real Pharm BCAA to aminokwasy egzogenne, czyli mówiąc prościej, białko rozłożone na czynniki pierwsze, do najmniejszej możliwej do rozłożenia formy. W ten sposób, nasz organizm nie musi przetwarzać na mniejsze części, więc wchłaniają się od razu, a ich przyswajalność jest większa niż, gdybyśmy spożyli białko w pierwotnej postaci. BCAA to aminokwasy: L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, najlepsze aminokwasy. Zapewnią Ci doskonałą ochronę i szybsze zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Cena 89,00 zł

Real Pharm BCAA Instant 400g

Real Pharm BCAA Instant 400g to aminokwasy egzogenne, czyli mówiąc prościej, białko rozłożone na czynniki pierwsze, do najmniejszej możliwej do rozłożenia formy w postaci proszku do rozrobienia z wodą. W ten sposób, nasz organizm nie musi przetwarzać na mniejsze części, więc wchłaniają się od razu, a ich przyswajalność jest większa niż, gdybyśmy spożyli białko w pierwotnej postaci. BCAA to aminokwasy: L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, najlepsze aminokwasy. Zapewnią Ci doskonałą ochronę i szybsze zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Cena 89,00 zł

Trec BCAA High Speed 500g

BCAA High Speed to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli pięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA High Speed 500 gram to preparat, który w formie smacznego napoju uzupełnia poziom kluczowych aminokwasów egzogennych o rozgałęzionych łańcuchach bocznych - L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1.

 • zawiera aminokwasy rozgałęzione w proporcji 2:1:1
 • najwyższa jakość składników
 • idealna rozpuszczalność
 • super smaki

BCAA High Speed 500g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować.

Cena 79,99 zł

Trec BCAA Powder 400g

BCAA Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli osiemdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. BCAA Powder 400 gram zawiera optymalnie dobrane proporcje 2:1:1 aminokwasów rozgałęzionych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • aminokwasy BCAA w formie proszku
 • pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie
 • zawiera witaminę B6

BCAA Powder 400g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie.

Cena 89,99 zł

7Nutrition BCAA Master 500g

BCAA Master to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA Master 500 gram zawiera w swoim składzie połączenie najważniejszych, rozgałęzionych aminokwasów wspartych L-Glutaminą oraz Jabłczanem Cytruliny - czyni to z niego idealny produkt około-treningowy.

 • wzrost siły, wytrzymałości i suchej masy mięśniowej
 • wspiera regenerację po-treningową
 • zwiększa wydolność tlenową
 • poprawia równowagę kwasowo-zasadową

BCAA Master ma świetne działanie antykataboliczne - chroni twoje mięśnie przed tzw. "spalaniem" w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej, a w okresie budowy masy mięśniowej przyczynia się do jej wzrostu.

Cena 68,99 zł

Trec BCAA High Speed 250g

BCAA High Speed to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 250g produktu, czyli dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA High Speed 250 gram to preparat, który w formie smacznego napoju uzupełnia poziom kluczowych aminokwasów egzogennych o rozgałęzionych łańcuchach bocznych - L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1.

 • zawiera aminokwasy rozgałęzione w proporcji 2:1:1
 • najwyższa jakość składników
 • idealna rozpuszczalność
 • super smaki

BCAA High Speed 250g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować.

Cena 44,99 zł

Trec BCAA Powder 200g

BCAA Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 200g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. BCAA Powder 200 gram zawiera optymalnie dobrane proporcje 2:1:1 aminokwasów rozgałęzionych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • aminokwasy BCAA w formie proszku
 • pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie
 • zawiera witaminę B6

BCAA Powder 200g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie.Cena 49,99 zł

Nutrend BCAA Mega Shot 60ml

BCAA Liquid Shot to suplement diety w postaci shota zawierający substancje słodzące od czeskiego producenta Nutrend. W opakowaniu znajduje się 60ml produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 60ml/porcja. BCAA Liquid Shot ma w swoim składzie kompozycję aminokwasów rozgałęzionych (BCAA)- L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w optymalnych proporcjach 2:1:1. BCAA Liquid Shot od Nutrend uzupełnia dietę w aminokwasy- jedna porcja suplementu zawiera ich aż 3 gramy w wolnej, krystalicznej postaci.

 • optymalna proporcja 2:1:1 (L- leucyna: L-izoleucyna: L-walina)
 • płynna postać suplementu diety
 • nie zawiera cukru

BCAA wpływa na rozwój masy mięśniowej, wspiera regenerację organizmu po wysiłku fizycznym, zmniejszając uczucie zmęczenia i znużenia.

Cena 3,99 zł

Vitargo Professional 1000g

Vitargo Professional to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od szwedzkiego producenta Vitargo. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czternaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 70g/porcja. Vitargo Professional 1000g to napój dla sportowców zawierający węglowodan Vitargo®, aminokwasy BCAA (5,9g na 100g), sole mineralne (potas, wapń, sód i magnez) i kofeinę (218mg na 100g).

 • oryginalna opatentowana formuła Vitargo
 • węglowodany złożone o niskiej osmolności
 • wzbogacone aminokwasami, elektrolitami i kofeiną
 • pozostałe Vitargo

Vitargo Professional jest wykorzystywany głównie podczas wyczerpujących treningów i zawodów: przez biegaczy, rowerzystów, podczas triathlonu, ultra maratonu, w sportach walki, w grach zespołowych itd.

Cena 79,89 zł Normalna cena 89,89 zł