Filtruj według

 • 3,00 zł - 110,00 zł

BCAA ➤ Wsparcie Wytrzymałości i Regeneracji - Pakuj ZDROWIE Gdańsk

BCAA

Witaj w kategorii "BCAA" w Pakuj ZDROWIE - Twoim przystanku w podróży ku wzmocnionej wytrzymałości i lepszej regeneracji mięśni. Przedstawiamy Ci znaczenie BCAA i jakie korzyści mogą przynieść Twojemu zdrowiu i fitnessowi.

BCAA - Klucz do Wytrzymałości i Regeneracji

Co to są BCAA? Branched-Chain Amino Acids (BCAA) to grupa aminokwasów rozgałęzionych, w skład której wchodzą leucyna, izoleucyna i walina. To niezastąpione aminokwasy, które odgrywają kluczową rolę w procesach anabolicznych i katabolicznych organizmu. Dlaczego warto rozważyć je jako element swojej diety?

BCAA stanowią fundament budowy białek, które są niezbędne do regeneracji i budowy mięśni. Oferują wsparcie dla organizmu podczas intensywnego wysiłku fizycznego, zmniejszając uczucie zmęczenia i wspomagając wydolność. To także doskonałe narzędzie w ochronie masy mięśniowej podczas okresów redukcji tłuszczu. Dlatego zapraszamy do odkrywania korzyści BCAA oraz wyboru najlepszych produktów dostępnych w sklepie Pakuj ZDROWIE. Daj swojemu ciału to, czego potrzebuje, by osiągnąć wyższą wytrzymałość i szybszą regenerację mięśni.

BCAA

Podkategorie

Istnieje 19 produktów.

Wyświetlanie 1-19 z 19 elementów

Filtry aktywne

IRON HORSE BCAA Plus 400 g

BCAA Plus to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA Plus 400 gram zawiera w swoim składzie mieszankę L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny w stosunku 1,3 : 0,9 : 0,8, które zostały wzbogacone o karnitynę, beta-alaninę, l-histydyne, witaminę B6, tyrozynę oraz substancję mające za zadanie spotęgować działanie pozostałych składników.

 • wspomaga przebieg regeneracji organizmu
 • ma wpływ na odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych
 • przywrócenie zdolności anabolicznych

BCAA Plus od Iron Horse  powstał specjalnie z myślą o osobach, które amatorsko, bądź zawodowo trenują sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Cena 88,89 zł

REAL PHARM Amino Rest 500 g

Amino Rest to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czterdzieści dwie porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 12g/porcja. Amino Rest 500 gram zawiera w swoim składzie L-leucyne, L-waline i L-izoleucyne – aminokwasy, które pobudzają syntezę białek, co prowadzi do zahamowania reakcji katabolicznych i przykłada się do przyrostów masy mięśniowej. Ponadto skład wzbogacony został o glutaminę - kluczowy aminokwas endogenny.

 • aminokwasy w formie instant - świetna rozpuszczlność
 • szybsza regeneracja potreningowa

Amino Rest polecany jest sportowcom w okresach intensywnych treningów w celu ochrony przed katabolizmem i przyspieszenia regeneracji potreningowej.

Cena 89,00 zł

Real Pharm BCAA 1100mg 300kaps

Real Pharm BCAA to aminokwasy egzogenne, czyli mówiąc prościej, białko rozłożone na czynniki pierwsze, do najmniejszej możliwej do rozłożenia formy. W ten sposób, nasz organizm nie musi przetwarzać na mniejsze części, więc wchłaniają się od razu, a ich przyswajalność jest większa niż, gdybyśmy spożyli białko w pierwotnej postaci. BCAA to aminokwasy: L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, najlepsze aminokwasy. Zapewnią Ci doskonałą ochronę i szybsze zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Cena 89,00 zł

Real Pharm BCAA Instant 400g

Real Pharm BCAA Instant 400g to aminokwasy egzogenne, czyli mówiąc prościej, białko rozłożone na czynniki pierwsze, do najmniejszej możliwej do rozłożenia formy w postaci proszku do rozrobienia z wodą. W ten sposób, nasz organizm nie musi przetwarzać na mniejsze części, więc wchłaniają się od razu, a ich przyswajalność jest większa niż, gdybyśmy spożyli białko w pierwotnej postaci. BCAA to aminokwasy: L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, najlepsze aminokwasy. Zapewnią Ci doskonałą ochronę i szybsze zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Cena 89,00 zł

Trec BCAA High Speed 500g

BCAA High Speed to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli pięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA High Speed 500 gram to preparat, który w formie smacznego napoju uzupełnia poziom kluczowych aminokwasów egzogennych o rozgałęzionych łańcuchach bocznych - L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1.

 • zawiera aminokwasy rozgałęzione w proporcji 2:1:1
 • najwyższa jakość składników
 • idealna rozpuszczalność
 • super smaki

BCAA High Speed 500g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować.

Cena 79,99 zł

7NUTRITION BCAA Master 500 g

BCAA Master to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA Master 500 gram zawiera w swoim składzie połączenie najważniejszych rozgałęzionych aminokwasów wspartych L-Glutaminą oraz Jabłczanem Cytruliny - czyni to z niego idealny produkt około-treningowy.

BCAA Master od 7Nutrition polecany dla osób, które chcą wspomóc proces regeneracji mięśni po treningu, zwiększyć wytrzymałość fizyczną i poprawić rekompozycje ciała.

Cena 68,89 zł

Trec BCAA High Speed 250g

BCAA High Speed to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 250g produktu, czyli dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA High Speed 250 gram to preparat, który w formie smacznego napoju uzupełnia poziom kluczowych aminokwasów egzogennych o rozgałęzionych łańcuchach bocznych - L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1.

 • zawiera aminokwasy rozgałęzione w proporcji 2:1:1
 • najwyższa jakość składników
 • idealna rozpuszczalność
 • super smaki

BCAA High Speed 250g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować.

Cena 44,99 zł

Nutrend BCAA Mega Shot 60ml

BCAA Liquid Shot to suplement diety w postaci shota zawierający substancje słodzące od czeskiego producenta Nutrend. W opakowaniu znajduje się 60ml produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 60ml/porcja. BCAA Liquid Shot ma w swoim składzie kompozycję aminokwasów rozgałęzionych (BCAA)- L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w optymalnych proporcjach 2:1:1. BCAA Liquid Shot od Nutrend uzupełnia dietę w aminokwasy- jedna porcja suplementu zawiera ich aż 3 gramy w wolnej, krystalicznej postaci.

 • optymalna proporcja 2:1:1 (L- leucyna: L-izoleucyna: L-walina)
 • płynna postać suplementu diety
 • nie zawiera cukru

BCAA wpływa na rozwój masy mięśniowej, wspiera regenerację organizmu po wysiłku fizycznym, zmniejszając uczucie zmęczenia i znużenia.

Cena 3,99 zł

VITARGO Professional 1000 g

Vitargo® Professional to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od szwedzkiego producenta VitargoW opakowaniu znajduję 1000g produktu, czyli czternaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 70g/porcja. Vitargo® Professional 1000g to napój dla sportowców zawierający węglowodan Vitargo®, aminokwasy BCAA (5,9g na 100g), sole mineralne (potas, wapń, sód i magnez) i kofeinę (218mg na 100g).

 • zawiera opatentowany węglowodan Vitargo®
 • wzbogacony o elektrolity i aminokwasy
 • produkt dla osób intensywnie trenujących
 • podnosi poziom energii i zwiększa wydajność
 • w składzie nie posiada cukrów prostych

Vitargo Professional to węglowodany, szczególnie polecane do stosowania przed i w trakcie trwania treningów lub zawodów.

Cena 88,89 zł

OLIMP BCAA Xplode Powder 500 g

BCAA Xplode Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA Xplode Powder 500 gram zawiera w swoim składzie wolne aminokwasy BCAA, czyli L-leucyne, L-waline, L-izoleucyne w proporcji 2:1:1 wzbogacone dodatkiem L-glutaminy i witaminy B6, które bezproblemowo rozpuszczają się w wodzie.

 • 6g BCAA w każdej porcji
 • wzbogacone glutaminą
 • chronią organizm przed katabolizmem i wspiera regenerację
 • wspierają budowanie masy mięśniowej (dzięki białku)

BCAA Xplode od Olimp Sport Nutrition przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, chcących uzupełnić dietę w aminokwasy BCAA.

Cena 109,89 zł

HIRO.LAB BCAA Instant Powder 330 g

BCAA Instant Powder to suplement diety w proszku od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 330g produktu, czyli pięćdziesiąt pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6g/porcja. BCAA Instant Powder 330 gram zawiera w swoim składzie wolne aminokwasy BCAA, czyli L-leucyne, L-izoleucyne, L-waline w proporcji 2:1:1 wzbogacone dodatkiem opatentowanej formuły ASTRAGIN, które bezproblemowo rozpuszczają się w wodzie.

 • 5946mg BCAA w każdej porcji
 • wzbogacone formułą ASTRAGIN
 • wersja Instant wpływa na świetną rozpuszczalność
 • produkt bezsmakowy - wolny od słodzików i wypełniaczy
 • aminokwasy wspierają regenerację

BCAA Instant Powder od #HIRO.LAB przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, chcących uzupełnić dietę w aminokwasy BCAA.

Cena 88,89 zł

HIRO.LAB BCAA Powder 400 g

BCAA Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA Powder 400 gram zawiera w swoim składzie wolne aminokwasy BCAA, czyli L-leucyne, L-izoleucyne, L-waline w proporcji 2:1:1 wzbogacone elektrolitami oraz dodatkiem opatentowanej formuły ASTRAGIN.

 • 5000mg BCAA w każdej porcji
 • wzbogacone formułą ASTRAGIN
 • dodatek cennych elektrolitów
 • przepyszne smaki do wyboru
 • aminokwasy wspierają regenerację mięśni

BCAA Powder od #HIRO.LAB przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, chcących uzupełnić dietę w aminokwasy BCAA.

Cena 88,89 zł

OSTROVIT Supreme Pure Leucine 200 g

Supreme Pure Leucine to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 200g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Supreme Pure Leucine z naturalnej linii suplementów Supreme Pure zawiera w swoim składzie wyłącznie jedną substancję L-Leucynę. Minimalizm składu opracowany z myślą o najbardziej wymagających konsumentach.

 • przyczynia się do zwiększenia wrażliwości insulinowej
 • idealny podczas męczącej redukcji tkanki tłuszczowej
 • uważany za najważniejszy aminokwas stymulujący syntezę białek
 • wspiera budowę i siłę naszych mieśni
 • opakowanie wystarcza na 40 porcji

Supreme Pure Leucine od Ostrovit dedykowany dla osób którzy uważają, że zbędne są dodatkowe wypełniacze, konserwanty i barwniki.

Cena 34,89 zł

7NUTRITION BCAA 100% 500 g

BCAA 100% to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. BCAA 100% Pure 500 gram zawiera w swoim składzie połączenie najważniejszych aminokwasów egzogennych (L-leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny) w proporcjach 2:1:1. Produkt wolny od substancji słodzących, wypełniaczy oraz cukrów.

BCAA od 7Nutrition polecany dla osób, które chcą wspomóc proces regeneracji mięśni po treningu, zwiększyć wytrzymałość fizyczną i poprawić rekompozycje ciała.

Cena 88,89 zł

7NUTRITION BCAA 1000 360 caps

BCAA 1000 to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 360 kapsułek, czyli sto dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. BCAA 1000 360 caps zawiera w swoim składzie połączenie najważniejszych aminokwasów egzogennych (L-leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny) w proporcjach 2:1:1. Produkt wolny od substancji słodzących, wypełniaczy oraz cukrów.

BCAA 1000 od 7Nutrition polecany dla osób, które chcą wspomóc proces regeneracji mięśni po treningu, zwiększyć wytrzymałość fizyczną i poprawić rekompozycje ciała.

Cena 88,89 zł

7NUTRITION BCAA 1000 180 caps

BCAA 1000 to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 180 kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. BCAA 1000 180 caps zawiera w swoim składzie połączenie najważniejszych aminokwasów egzogennych (L-leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny) w proporcjach 2:1:1. Produkt wolny od substancji słodzących, wypełniaczy oraz cukrów.

BCAA 1000 od 7Nutrition polecany dla osób, które chcą wspomóc proces regeneracji mięśni po treningu, zwiększyć wytrzymałość fizyczną i poprawić rekompozycje ciała.

Cena 54,89 zł
Aminokwasy egzogenne Trec Amino Trec Nutrition BCAA Powder 400g naturalne w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

Trec BCAA Powder 400g

BCAA Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 400g produktu, czyli osiemdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. BCAA Powder 400 gram zawiera optymalnie dobrane proporcje 2:1:1 aminokwasów rozgałęzionych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • aminokwasy BCAA w formie proszku
 • pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie
 • zawiera witaminę B6

BCAA Powder 400g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie.

Cena 89,99 zł
Aminokwasy egzogenne Trec Amino Trec Nutrition BCAA Powder 200g naturalne w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

Trec BCAA Powder 200g

BCAA Powder to suplement diety w proszku od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 200g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. BCAA Powder 200 gram zawiera optymalnie dobrane proporcje 2:1:1 aminokwasów rozgałęzionych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny. Zawiera również witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Produkt w wersji bezsmakowej - bez substancji słodzących i wypełniaczy.

 • aminokwasy BCAA w formie proszku
 • pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie
 • zawiera witaminę B6

BCAA Powder 200g pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie.Cena 49,99 zł
TREC BCAA Drink 250g grejpfrut - 1
 • Obecnie brak na stanie

TREC BCAA Drink 250 ml grejpfrut

BCAA Drink 250 ml  to suplement diety w płynie zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 250 ml produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 250ml/porcja. BCAA Drink 250 ml przeznaczony jest do szybkiego uzupełniania aminokwasów przed intensywnym treningiem. Niacyna i witamina B6 wspierają utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 • egzotyczny, grejpfrutowy smak
 • zawiera niacynę i witaminę B6, które wspierają prawidłowy metabolizm energetyczny oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia

BCAA Drink 250 ml przeznaczony do szybkiego uzupełniania aminokwasów przed wymagającym treningiem lub w jego trakcie.

Cena 4,98 zł

Korzyści z Suplementacji BCAA:

 • Wzmacnianie Wytrzymałości: BCAA pomagają w redukcji uczucia zmęczenia podczas intensywnego treningu, co z kolei przekłada się na lepszą wytrzymałość podczas ćwiczeń.
 • Regeneracja Mięśni: BCAA wspierają procesy regeneracyjne mięśni, przyspieszając gojenie się mikrourazów powstałych podczas treningu.
 • Zachowanie Masy Mięśniowej: BCAA mogą pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej, co jest ważne zarówno dla sportowców, jak i osób dbających o sylwetkę.
 • Wsparcie Dla Redukcji Tłuszczu: BCAA pomagają w utrzymaniu zdrowego poziomu glukozy i insuliny, co może być korzystne w procesie spalania tłuszczu.

Dlaczego Wybrać BCAA od Pakuj ZDROWIE?

 • Najwyższa Jakość: Nasze produkty BCAA spełniają najwyższe standardy jakości, ponieważ zależy nam na Twoim zdrowiu.
 • Wsparcie Wytrzymałości i Regeneracji: Dbamy o Twoją wytrzymałość podczas treningów i szybszą regenerację mięśni.
 • Optymalny Skład: Nasze produkty zawierają dokładnie te aminokwasy rozgałęzione, które Twój organizm potrzebuje.
 • Wieloletnie Doświadczenie: Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu produktów dla aktywnych i świadomych zdrowia klientów.
 • Wsparcie Eksperckie: Nasi eksperci służą Ci radą i pomocą w doborze odpowiednich produktów BCAA.

Zapraszamy do inwestowania w swoją wytrzymałość i regenerację mięśni dzięki BCAA dostępnym w Pakuj ZDROWIE. Odkryj szeroki asortyment produktów BCAA dostępnych zarówno online na stronie www.pakujzdrowie.pl, jak i lokalnie w naszym sklepie stacjonarnym przy alei Grunwaldzkiej 140 w Gdańsku Wrzeszcz. Niech BCAA staną się kluczem do osiągnięcia lepszej formy fizycznej i wydajności treningów!