Filtruj według

  • 89,00 zł - 350,00 zł

Mixy białek - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Mixy białek


Miksy białkowe, czyli inaczej blendy wielofrakcjowe to odżywki zawierające kilka źródeł białka w składzie. Są to starannie przemyślane mieszanki zaprojektowane tak, żeby z każdej zastosowanej frakcji wyciągnąć maksimum korzyści.
To, co wyróżnia dobrą odżywkę białkową to jej profil aminokwasowy i wchłanialność. Stosując kilka źródeł protein w jednej odżywce możemy uzyskać optymalny aminogram, niwelując potencjalne niedobory jednej frakcji drugą.
Warto nadmienić, że przeważnie to właśnie mixy białkowe są najlepiej smakującymi odżywkami proteinowymi. Idealna konsystencja, intensywny, naturalny smak to niewątpliwy atut, dzięki któremu każdą kolejną porcję wypijesz ze smakiem. Odpowiednia ilość białka w diecie to sprawa bardzo ważna dla osób aktywnych i nie tylko. Proteiny są potrzebne do prawidłowego przebiegu procesów regeneracyjnych, chronią również nasze mięśnie przed powysiłkowym rozpadem. Bez względu na to czy jesteś wyczynowym sportowcem, rekreacyjnym atletom, czy może osobą starszą w trakcie rekonwalescencji – zadbaj o odpowiednią podaż i jakość białka w diecie. Dobierając produkt z tego działu znacznie ułatwisz sobie zbilansowanie swojej diety.

Mixy białek

Podkategorie

Istnieje 4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Filtry aktywne

SPORT DEFINITION That's the Whey 700 g

That's the Whey to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko That's the Whey 700 gram to odżywka wysokobiałkowa, której formuła dostarcza pełnowartościowe białko bez zbędnych ilości cukrów i tłuszczów. Optymalne połączenie koncentratu oraz izolatu białek serwatki (WPC+WPI) sprawiło, że uzyskano niemal idealny aminogram.

  • połączenie białek WPC i WPI
  • idealne źródło białka w diecie każdego sportowca
  • znakomite smaki i świetna rozpuszczalność

That's the Whey od Sportdefinition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyżej jakości.

Cena 89,99 zł Normalna cena 109,99 zł

OPTIMUM 100% Whey Gold Standard 2270 g

Gold Standard Whey to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od amerykańskiego producenta Optimum Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2270g produktu, czyli siedemdziesiąt jeden porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Gold Standard Whey 2,27kg zawiera w swoim składzie połączenie izolatu, koncentratu oraz hydrolizowanego izolatu białek serwatki, dzięki czemu produkt dostarcza do organizmu sportowca białek i peptydów najwyższej wartości biologicznej!

100% Gold Standard Whey uzupełnia dietę w wysokiej klasy białko, przyczyniające się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 349,89 zł

OLIMP Whey Protein Complex 100% 600 g

Whey Protein Complex 100% to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli siedemnaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Whey Protein Complex 100% 600 gram zawiera w swoim składzie połączenie koncentratu białka serwatki (WPC) z izolatem białka serwatki (WPI), które są idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych zawierających wszystkie niezbędne aminokwasy.

  • odżywka na bazie WPC & WPI
  • produkt wolny od aspartamu
  • 26g białka w 35 gramowej porcji
  • 3,9g węglowodanów w porcji

Whey Protein Complex 100% od Olimp Sport Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko.

Cena 89,89 zł

OPTIMUM 100% Whey Gold Standard 2280 g

Gold Standard Whey to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od amerykańskiego producenta Optimum Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2280g produktu, czyli siedemdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Gold Standard Whey 2,28kg zawiera w swoim składzie połączenie izolatu, koncentratu oraz hydrolizowanego izolatu białek serwatki, dzięki czemu produkt dostarcza do organizmu sportowca białek i peptydów najwyższej wartości biologicznej!

100% Gold Standard Whey uzupełnia dietę w wysokiej klasy białko, przyczyniające się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 349,89 zł