Filtruj według

  • 89,00 zł - 290,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Mixy białek - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Mixy białek


Miksy białkowe, czyli inaczej blendy wielofrakcjowe to odżywki zawierające kilka źródeł białka w składzie. Są to starannie przemyślane mieszanki zaprojektowane tak, żeby z każdej zastosowanej frakcji wyciągnąć maksimum korzyści.
To, co wyróżnia dobrą odżywkę białkową to jej profil aminokwasowy i wchłanialność. Stosując kilka źródeł protein w jednej odżywce możemy uzyskać optymalny aminogram, niwelując potencjalne niedobory jednej frakcji drugą.
Warto nadmienić, że przeważnie to właśnie mixy białkowe są najlepiej smakującymi odżywkami proteinowymi. Idealna konsystencja, intensywny, naturalny smak to niewątpliwy atut, dzięki któremu każdą kolejną porcję wypijesz ze smakiem. Odpowiednia ilość białka w diecie to sprawa bardzo ważna dla osób aktywnych i nie tylko. Proteiny są potrzebne do prawidłowego przebiegu procesów regeneracyjnych, chronią również nasze mięśnie przed powysiłkowym rozpadem. Bez względu na to czy jesteś wyczynowym sportowcem, rekreacyjnym atletom, czy może osobą starszą w trakcie rekonwalescencji – zadbaj o odpowiednią podaż i jakość białka w diecie. Dobierając produkt z tego działu znacznie ułatwisz sobie zbilansowanie swojej diety.

Mixy białek

Podkategorie

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Filtry aktywne

SPORT DEFINITION That's the...

That's the Whey to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko That's the Whey 700 gram to odżywka wysokobiałkowa, której formuła dostarcza pełnowartościowe białko bez zbędnych ilości cukrów i tłuszczów. Optymalne połączenie koncentratu oraz izolatu białek serwatki (WPC+WPI) sprawiło, że uzyskano niemal idealny aminogram.

  • połączenie białek WPC i WPI
  • idealne źródło białka w diecie każdego sportowca
  • znakomite smaki i świetna rozpuszczalność

That's the Whey od Sportdefinition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyżej jakości.

Cena 89,99 zł Normalna cena 109,99 zł

Optimum Nutrition Whey Gold...

Gold Standard Whey to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od amerykańskiego producenta Optimum Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2270g produktu, czyli siedemdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Odżywka białkowa 100% Gold Standard Whey 2270 gram zawiera w swoim składzie nowoczesne połączenie izolatu i koncetratu białek serwatki, dzięki czemu 100% Gold Standard Whey gwarantuje dostarczenie do organizmu sportowca białek i peptydów najwyższej wartości biologicznej!

  • źródło pełnowartościowego białka w diecie
  • świetny smak i rozpuszczalność
  • zawiera opatentowany kompleks enzymatyczny AMINOGEN

Gold Standard Whey uzupełnia dietę w wysokiej klasy białko, przyczyniające się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 289,99 zł