Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl
Mega promocje - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Promocje

Skorzystaj na naszych promocjach, ciesz się produktami w niższej cenie! Sprawdzaj na bieżąco poniżsżą listę. Staramy się dopasowywać ofertę tak, by móc zawsze Cie zaskoczyć!

Promocje

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Filtry aktywne

IHS Iron Horse Thermo Pump...

Thermo Pump 2.0 jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowo-wytrzymałościowe. Thermopump może przyczynić się do spalenia tkanki tłuszczowej na potrzeby treningu siłowego bądź aerobowego.

Teraz w wersji limitowanej 360g + 60g w prezencie, łącznie 420g produktu w tej samej cenie!

Cena 99,00 zł
Real Pharm HMB 300kaps
  • Promocja!
  • -10%

Real Pharm HMB 300kaps

Real Pharm HMB 300 caps to innowacyjny produkt na rynku suplementów diety przeznaczonych dla osób aktywnych fizycznie. Formuła dopasowana jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem jak i dla stałych bywalców siłowni, którzy uprawiają sport w sposób profesjonalny. Na różnym stopniu zaawansowania jego działanie może być skuteczne na kilku płaszczyznach. W przypadku osób początkujących Real Pharm HMB zapobiega wystąpieniu zjawiska przeciążenia mięśni a także sprawia, że maleje ryzyko wystąpienia poważnych kontuzji. Z kolei u osób zaawansowanych Real Pharm HMB jest skuteczny w zmniejszeniu wpływu na organizm okresu wysokiego stresu fizycznego.

Cena 89,10 zł Normalna cena 99,00 zł