Filtruj według

  • 29,00 zł - 50,00 zł

Glukozamina - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Glukozamina

Glukozamina to substancja będąca budulcem związków, które występują w chrząstce stawowej.
Pomimo tego, że nasze organizmy same ją syntezują, robią to w małym zakresie i niemal zawsze jest jej w naszym organizmie za mało. Niestety wraz z upływem lat ciało produkuje jej jeszcze mniej, stąd może pojawić się potrzeba suplementacji tej substancji.
Niedobory glukozaminy sprawiają, że stawy zaczynają znacznie gorzej pracować, a to z kolei przekłada się, między innymi na dolegliwości bólowe. Z tego względu glukozamina zalecana jest w formie suplementacji, głównie w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego, ale i u osób starszych, ponieważ jej produkcja jest nieproporcjonalnie mniejsza do potrzeb organizmu.

Glukozamina

Podkategorie

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Filtry aktywne

Trec Glucosamine Sport Complex 90kaps

Glucosamine Sport Complex to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Glucosamine Sport Complex 90 capsules zawiera w swoim składzie kombinację glukozaminy, kolagenu i kwasu hialuronowego. Są to składniki, które tworzą elementy strukturalne chrząstek stawowych, więzadeł i ścięgien.

  • świetne połączenie składników aktywnych
  • dla wsparcia chrząstek, ścięgien i więzadeł

Produkt polecany jest osobom narażonym na zwiększone obciążenia stawów. Takimi osobami są przede wszystkim sportowcy, którzy uprawiają sporty zespołowe, lekkoatletykę, kolarstwo czy też sporty siłowe.

Cena 49,99 zł

OSTROVIT Supreme Pure Glucosamine 210 g

Supreme Pure Glucosamine to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 210g produktu, czyli dwieście dziesięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1g/porcja. Supreme Pure Glucosamine z naturalnej linii suplementów Supreme Pure zawiera w swoim składzie czysty siarczan glukozaminy, bez zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Minimalizm składu opracowany z myślą o najbardziej wymagających konsumentach.

  • wspomaga odbudowę chrząstki stawowej i tkanki łącznej
  • pomaga zabezpieczyć stawy, przed różnymi urazami
  • poprawia funkcjonowanie układu kostnego
  • opakowanie wystarcza na 210 porcji

Supreme Pure Glucosamine od Ostrovit polecany jest w szczególności dla sportowców oraz starszych osób w celu wsparcia zdrowia stawów.

Cena 29,89 zł