Filtruj według

  • 49,00 zł - 50,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Glukozamina - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Glukozamina

Glukozamina to substancja będąca budulcem związków, które występują w chrząstce stawowej.
Pomimo tego, że nasze organizmy same ją syntezują, robią to w małym zakresie i niemal zawsze jest jej w naszym organizmie za mało. Niestety wraz z upływem lat ciało produkuje jej jeszcze mniej, stąd może pojawić się potrzeba suplementacji tej substancji.
Niedobory glukozaminy sprawiają, że stawy zaczynają znacznie gorzej pracować, a to z kolei przekłada się, między innymi na dolegliwości bólowe. Z tego względu glukozamina zalecana jest w formie suplementacji, głównie w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego, ale i u osób starszych, ponieważ jej produkcja jest nieproporcjonalnie mniejsza do potrzeb organizmu.

Glukozamina

Podkategorie

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Filtry aktywne

Trec Glucosamine Sport...

Glucosamine Sport Complex to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Glucosamine Sport Complex 90 capsules zawiera w swoim składzie kombinację glukozaminy, kolagenu i kwasu hialuronowego. Są to składniki, które tworzą elementy strukturalne chrząstek stawowych, więzadeł i ścięgien.

  • świetne połączenie składników aktywnych
  • dla wsparcia chrząstek, ścięgien i więzadeł

Produkt polecany jest osobom narażonym na zwiększone obciążenia stawów. Takimi osobami są przede wszystkim sportowcy, którzy uprawiają sporty zespołowe, lekkoatletykę, kolarstwo czy też sporty siłowe.

Cena 49,99 zł