Filtruj według

 • 39,00 zł - 75,00 zł

Białka roślinne - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Białka roślinne

Białko dla wegetarian, wegan oraz innych osób, które z pewnych powodów nie chcą/ nie mogą spożywać białka pochodzenia zwierzęcego. Odżywki białkowe nie muszą pochodzić jedynie z mleka lub mięsa. Zakres produktów oferujących białka pochodzenia roślinnego ciągle wzrasta, a formy pozyskiwania nowych źródeł białka są coraz wydajniejsze.

Białka roślinne

Podkategorie

Istnieje 5 produktów.

Wyświetlanie 1-5 z 5 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm Vege Protein 600g

Masz dość tego, że większość suplementów z białkiem jest pochodzenia zwierzęcego? Na szczęście jest na to sposób. Real Pharm Vege Protein to nowy kompleksowy produkt zawierający wysokiej jakości białko pochodzenia roślinnego, stworzony z myślą o profesjonalistach i osobach amatorsko uprawiających sport. W jego skład wchodzi izolat białka sojowego, białko z grochu, żurawiny, ryżu i białko słonecznikowe!

Cena 59,00 zł

Trec Soy Protein Isolate 750g

Soy Protein Isolate to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 750g produktu, czyli dwadzieścia pięć pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Soy Protein Isolate 750 gram to odżywka wysokobiałkowa zawierająca izolat protein sojowych. To cenne źródło pełnowartościowego białka, charakteryzujące się niską zawartością węglowodanów, tłuszczu i cholesterolu. Pomimo swojego roślinnego pochodzenia proteiny wyizolowane z soi posiadają właściwości bardzo zbliżone do popularniejszych białek zwierzęcych.

 • białko pochodzenia roślinnego
 • 25,60g białka na 30g porcję

Preparat polecany jest jako uzupełnienie białka w codziennej diecie u osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Cena 59,99 zł

BIOTECH Vegan Protein 500 g

Vegan Protein to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od węgierskiego producenta BioTechUSA. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Vegan Protein 500 gram to kompleks białek pochodzenia roślinnego, które w swoim składzie zawiera izolat białka grochu połączony z białkiem ryżu i dodanymi funkcjonalnymi aminokwasami.

 • bez laktozy i cukru*
 • bez glutenu
 • bez konserwantów
 • nie zawiera barwników
 • bez GMO
 • bez aspartamu

*dotyczy przyrządzania na bazie wody.

Vegan Protein to odżywka białkowa szczególnie polecana dla wegetarian i wegan oraz osób uczulonych na laktozę. Białko wspomaga wzrost mięśni i utrzymanie masy mięśniowej.

Cena 69,89 zł Normalna cena 74,89 zł

OSTROVIT Hemp Protein Vege 700 g

Hemp Protein Vege to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Hemp Protein Vege to najwyższej jakości białko konopne (Cannabis sativa L.) stworzone z myślą o weganach i wegetarianach.

Hemp Protein Vege od Ostrovit polecane dla osób, które ze względu na swoją dietę oraz zapotrzebowanie chciałyby ją uzupełnić w dodatkową ilość białka.

Cena 59,89 zł
Białko grochu OSTROVIT Pea Protein Vege 700 g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • -10,00 zł
 • Obecnie brak na stanie

OSTROVIT Pea Protein Vege 700 g

Pea Protein Vege to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Pea Protein Vege to najwyższej jakości izolat białka grochu (Pea Protein) stworzone z myślą o weganach i wegetarianach.

Pea Protein Vege od Ostrovit polecane dla osób, które ze względu na swoją dietę oraz zapotrzebowanie chciałyby ją uzupełnić w dodatkową ilość białka.

-> Najlepiej spożyć przed 19.09.2023r

Cena 39,89 zł Normalna cena 49,89 zł