Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Stacki kreatyn - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Stacki kreatynowe

Stacki kreatynowe są to preparaty, które zawierają w sobie połączenie wielu form kreatyny, co zapewnia szybki wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Często zawierają dodatki różnych minerałów lub związków usprawniających przyswajanie kretyny. Stacki kreatynowe jako preparaty przedtreningowe zostają wzbogacone i inne suplementy np argininę, które zwiększają jakość treningu.

Stacki kreatynowe

Podkategorie

Istnieje 9 produktów.

Wyświetlanie 1-9 z 9 elementów

Filtry aktywne

IRON HORSE Crea Fight 2.0...

Crea Fight 2.0 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 840g produktu, czyli dwadzieścia osiem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Crea Fight 2.0 840 gram zawiera w każdej porcji aż 10g hydrolizatu białek serwatkowych, 2 formy kreatyny, niskocukrową formę maltodekstryny, laktoferynę, zestaw 25 witamin i minerałów oraz ekstrakty ziołowe o działaniu adaptogennym.

 • Idealny dla fighterów
 • Pozytywny wpływ na regenerację mięśni
 • Dużo aminokwasów i witamin w składzie
 • Pomocny w budowie masy mięśniowej
 • Zwiększa możliwości wysiłkowe

Crea Fight 2.0 od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o osobach, które amatorsko, bądź zawodowo trenują sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Cena 138,89 zł

Real Pharm Crea Stack 420g

Real Pharm Crea Stack to zaawansowany pod względem składu stack kreatynowy, który skutecznie uzupełnia dietę w kreatynę. Produkt ten w szczególności polecany jest profesjonalnym sportowcom oraz osobom, które są na co dzień aktywnie fizycznie. Sprawdza się w stanach wzmożonej aktywności fizycznej. Kreatyna nie bez powodu uważana jest za jedną z bardziej anabolicznych substancji na rynku. Działa bardzo silnie, a przy tym nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Cena 108,99 zł

Trec Crea Xtreme Powder 180g

Crea Xtreme Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 180g produktu, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3g/porcja. Crea Xtreme Powder 180g to stack kreatynowy, zawierający w swoim składzie 4 formy kreatyny o zwiększonej przyswajalności (monohydrat, jabłczan, cytrynian i chlorowodorek). Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 • odpowiednie dla osób zmagających się z „przemęczeniem mięśniowym”
 • pozwala szybciej i w większym stopniu wysycić mięśnie aktywną kreatyną

Suplement przeznaczony dla profesjonalnych sportowców w celu poprawy swoich wyników.

Cena 69,99 zł

Trec Nitrobolon II 600g

Nitrobolon to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli czterdzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15g/porcja. Nitrobolon 600g to zaawansowany kompleks kreatyny, argininy, glutaminy i cytruliny. Jest to „stack” kreatynowy w proszku, łączący jabłczan L-argininy, alfaketoglutaran L-argininy oraz jabłczan cytruliny ze skutecznymi formami kreatyny. Preparat uzupełniono o składniki wspomagające jego wchłanianie i specjalny matrix glutaminowy. Nitrobolon zawiera kreatynę, która poprawia wydolność podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Suplement przeznaczony dla profesjonalnych sportowców w celu poprawy swoich wyników.

Cena 104,99 zł

4+ NUTRITION HGP+ 300 g

HGP+ to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. HGP+ 300 gram zawiera w swoim składzie chlorowodorek i monohydrat kreatyny, połączony z cordycepsem, kozieradką, kwasem foliowym i witaminą B12. Produkt może wpłynąć na na zwiększenie siły i czystej masy mięśniowej, a także na wytrzymałość mięśni.

 • szybko się wchłania i dobrze przyswaja
 • większa siła i wytrzymałość
 • skuteczniejsza regeneracja potreningowa

Kreatyna HGP+ od 4Plus Nutrition dedykowana dla sportowców dążących do lepszych wyników sportowych.

Cena 128,89 zł

Trec Nitrobolon Energizer 600g

Nitrobolon Energizer to suplement diety w proszku zawierający cukry, substancje słodzące oraz kofeinę od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli dwadzieścia cztery porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Nitrobolon Energizer 600g to wieloskładnikowy „stack” przedtreningowy. Zawiera kreatynę, która poprawia wydolność podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 • stack kreatynowy o działaniu energetyzującym i anabolicznym
 • przyczynia się do wzrostu siły, energii i wytrzymałości
 • charakteryzuje się działaniem stymulującym

Nitrobolon Energizer polecany jest sportowcom dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych oraz wytrzymałościowych.

Cena 104,99 zł

IRON HORSE Anabolic Dream...

Anabolic Dream to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 280g produktu, czyli pięćdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Anabolic Dream 280 gram zawiera w swoim składzie innowacyjne połączenie kreatyn, ziół mogących wyrzucić nadmiar wody podskórnej i zmniejszyć jej retencje oraz składników które mogą podnieść poziom testosteronu. 

 • podnosi poziom testosteronu i przyspiesza procesy regeneracji
 • przyspiesza budowę suchej masy mięśniowej
 • poprawia wydolność mięśni
 • pomaga zbudować wymarzoną sylwetkę

Anabolic Dream od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o osobach, które amatorsko, bądź zawodowo trenują sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Cena 138,89 zł

Universal Storm 836g

Storm to jeden z najpopularniejszych suplementów z kategorii „stack kreatynowy”. Niemalże od razu, gdy pojawił się na rynku, zyskał zaufanie i liczne grono stosujących go i zadowolonych z rezultatów sportowców. W końcu nadszedł czas, aby stary Storm odszedł na zasłużoną emeryturę. Odchodzi, lecz tylko po to, by ustąpić miejsca swojemu następcy - nowemu Storm. Storm to preparat dostarczający nie jedną, ale aż sześć nowych, stabilnych postaci kreatyny. Można powiedzieć, że w chwili obecnej Storm to najpopularniejszy i zarazem jeden z najskuteczniejszych staków keratynowych istniejący na rynku.

 • Nowy ulepszony skład - teraz jeszcze mocniejsze działanie
 • Zawiera w składzie 5000 mg aż 6. różnych postaci kreatyny
 • Zawiera składniki poprawiające wchłanianie i transport kreatyn
Cena 149,99 zł

Trec Crea Xtreme 120kaps

Crea Xtreme to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Crea Xtreme 120 capsules to stack kreatynowy, zawierający w swoim składzie 4 formy kreatyny o zwiększonej przyswajalności (monohydrat, jabłczan trikreatyny, cytrynian i chlorowodorek). Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

 • odpowiednie dla osób zmagających się z „przemęczeniem mięśniowym”
 • pozwala szybciej i w większym stopniu wysycić mięśnie aktywną kreatyną

Suplement występuje aktualnie w jednolitych białych kapsułkach. Produkt przeznaczony dla sportowców.

Cena 79,99 zł