Olimp - Produkty w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Olimp Sport Nutrition to polski producent odżywek i suplementów diety z siedzibą w Dębicy. Marka Olimp istnieje na rynku suplementów od 1990 roku. Spółka Olimp Laboratories Sp. z o.o. jest polską firmą farmaceutyczną prowadzącą działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech. W 2015 roku spółka oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy - jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Firma nieustannie od lat inwestuje w nowe technologie i rozwój. O sile marki świadczy m.in jej rozpoznawalność. Marce Olimp zaufały miliony osób, zarówno amatorzy wielu dyscyplin sportowych, np. sztuk walki, kolarstwa, kulturystyki czy triathlonu, jak i bijący kolejne rekordy na wielkich imprezach wyczynowi sportowcy. Wśród nich jest Mariusz Pudziankowski – wieloletni ambasador marki Olimp Sport Nutrition, wielokrotny mistrz świata w zawodach Strongman, aktualnie zawodnik mieszanych sztuk walki występujący w federacji KSW! W szerokiej ofercie producenta znajdują się odżywki białkowe, węglowodany, kreatyny, przedtreningówki, zestawy witaminowo-mineralne, czy produkty na stawy i wiele, wiele więcej..

Olimp Sport Nutrition® - Born In The Gym®

Gdzie są dostępne produkty firmy Olimp?

Produkty marki Olimp Labs oraz Olimp Sport Nutrition dostępne są w Naszym sklepie internetowym www.pakujzdrowie.pl, a także otrzymasz je w punkcie stacjonarnym Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Szczegółowe dane producenta:

Olimp Laboratories Sp. z o.o.
ul. Pustynia 84F, 39-200 Dębica, Polska.

Filtry aktywne

OLIMP Vita-Min Multiple Sport 60 kaps

Vita-Min Multiple Sport to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli trzydzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/witamin oraz 1kaps/minerałów - wystarczy na 30 dni stosowania. Vita-Min Multiple Sport Mega Caps 60 capsules to prosty i wygodny sposób na uzupełnienie diety  w  najważniejsze minerały i witaminy, które zestawiono z roślinnymi ekstraktami.

 • solidne porcje najważniejszych mikroskładników dla sportowców
 • prosty i wygodny sposób na uzupełnienie witamin i minerałów
 • wsparcie dla każdego miłośnika aktywności, bez względu na rodzaj uprawianej dyscypliny

Kompleks witaminowo-mineralny dedykowany osobom chcącym uzupełnić dietę w niezbędne witaminy i minerały.

Cena 44,89 zł

OLIMP 100% Natural Whey Protein Isolate 600 g

100% Natural Whey Protein Isolate to suplement diety w proszku od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko 100% Natural Whey Protein Isolate 600 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • bez substancji słodzących i wypełniaczy
 • odżywka na bazie izolatu białka serwatki (WPI)
 • 26g białka w 30 gramowej porcji
 • poniżej <0,5g węglowodanów w porcji

Isolate od Olimp Sport Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyższej jakości.

Cena 108,89 zł

OLIMP 100% Natural Whey Protein Concentrate 700 g

100% Natural Whey Protein Concentrate to suplement diety w proszku od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Natural Whey Protein Conceantrate 700 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • bez substancji słodzących i wypełniaczy
 • odżywka na bazie koncentratu białka serwatki (WPC)
 • 27g białka w 35 gramowej porcji
 • 2,1g węglowodanów w porcji

Whey od Olimp Sport Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko wolne od wypełniaczy.

Cena 99,89 zł

OLIMP BCAA Xplode Powder 500 g

BCAA Xplode Powder to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. BCAA Xplode Powder 500 gram zawiera w swoim składzie wolne aminokwasy BCAA, czyli L-leucyne, L-waline, L-izoleucyne w proporcji 2:1:1 wzbogacone dodatkiem L-glutaminy i witaminy B6, które bezproblemowo rozpuszczają się w wodzie.

 • 6g BCAA w każdej porcji
 • wzbogacone glutaminą
 • chronią organizm przed katabolizmem i wspiera regenerację
 • wspierają budowanie masy mięśniowej (dzięki białku)

BCAA Xplode od Olimp Sport Nutrition przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, chcących uzupełnić dietę w aminokwasy BCAA.

Cena 109,89 zł

OLIMP Blackweiler Shred Shot 60 ml

Blackweiler Shred Shot to suplement diety w postaci płynnego shota zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60ml produktu, czyli sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10ml/porcja. Blackweiler Shred Shot 60 ml zawiera w swoim składzie połączenie przedtreningówki i zarazem spalacza tłuszczu (produkt zawiera ekstrakt pieprzu kajeńskiego), który przeniesie Twoje dotychczasowe treningi na zupełnie inny poziom.

 • duża dawka beta-alaniny i kofeiny
 • dodatek naturalnych ekstraktów
 • połączenie przedtreningówki i spalacza tkanki tłuszczowej
 • ekonomiczne opakowanie – 6 porcji w 1 shocie

Blackweiler Shred Shot 60ml od Olimp Sport Nutrition przeznaczony dla osób dorosłych o zwiększonej aktywności fizycznej.

Cena 8,49 zł

OLIMP Carni Tea Xplode Zero 330 ml

Carni Tea Xplode Zero to suplement diety w postaci gazowanego napoju zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 330ml produktu, czyli jednorazową porcją przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 330ml/porcja. Carni Tea Xplode Zero 330 ml zawiera w swoim składzie ekstrakt z zielonej herbaty - matcha, L-karnitynę, taurynę, N-acetyl-L-tyrozynę, naturalną kofeinę, witaminę B6, magnez i chrom.

 • przyczyna się do redukcji tkanki tłuszczowej
 • dodatkowa energia dzięki kofeinie zawartej w składzie
 • bez dodatku cukru i sztucznych barwników
 • orzeźwiający smak
 • odpowiedni dla wegan i wegetarian

Carni Tea Xplode Zero 330ml od Olimp Sport Nutrition przeznaczony dla osób dorosłych, które dążą do redukcji tkanki tłuszczowej.

Cena 5,89 zł

OLIMP Chela Mag B6 Forte 60 kaps

Chela Mag B6 Forte to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Chela Mag B6 Forte 60 capsules zawiera w swoim składzie wysokiej jakości magnez w postaci chelatu aminokwasowego Albion™ (diglicynian magnezu)! W każdej kapsułce znajdziesz aż 250 mg magnezu, którą uzupełniono o witaminę B6.

 • wysoce przyswajalny magnez w postaci chelatu aminokwasowego Albion™
 • wsparcie dla prawidłowej pracy mięśni
 • zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia
 • wpływ na właściwe funkcjonowanie układu nerwowego

Chela Mag B6 Forte od Olimp Sport Nutrition przeznaczony jest do uzupełnienia codziennej diety w magnez.

Cena 49,89 zł

OLIMP Chela MZB Sport Formula 60 kaps

Chela MZB Sport Formula to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Chela MZB Sport Formula 60 capsules zawiera w swoim składzie wysokiej jakości magnez i cynk w postaci chelatu aminokwasowego Albion™. W każdej kapsułce znajdziesz aż 250 mg magnezu i 15 mg cynku, które uzupełniono o witaminę B6.

 • połączenie wysokiej jakości magnezu, cynku i witaminy B6
 • wsparcie dla prawidłowej pracy mięśni
 • zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia
 • wpływ na właściwe funkcjonowanie układu nerwowego

Chela MZB Sport Formula od Olimp Sport Nutrition przeznaczony jest do uzupełnienia codziennej diety w magnez, cynk oraz witaminę B6.

Cena 49,89 zł

OLIMP Amino EAA Xplode Drink Zero 330 ml

Amino EAA Xplode Drink Zero to suplement diety w postaci gazowanego napoju zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 330ml produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 330ml/porcja. Amino EAA Xplode Drink Zero 330 ml zawiera w swoim składzie kompozycje wysokiej jakości aminokwasów egzogennych EAA i solidnej porcji kofeiny w poręcznej, wygodnej w użyciu puszce.

 • gotowy napój z aminokwasami EAA i kofeiną
 • aż 4 g aminokwasów EAA w puszce!
 • brak soli, cukru, tłuszczu, niska wartość energetyczna
 • odpowiedni dla wegan i wegetarian

Amino EAA Xplode Drink Zero 330ml od Olimp Sport Nutrition polecany dla sportowców, kierowców, studentów oraz osób pracujących umysłowo!

Cena 6,89 zł

OLIMP R-Weiler Focus Shot 60 ml

R-Weiler Focus Shot to suplement diety w postaci płynnego shota zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60ml produktu, czyli jednorazową porcję przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 60ml/porcja. R-Weiler Focus Shot 60 ml zawiera w swoim składzie innowacyjne połączenie przedtreningówki z zyskującymi na popularności nootropami – składnikami sprzyjającymi wzmocnieniu i poprawie funkcji poznawczych (kognitywnych).

 • szybkie działanie
 • mocny efekt "pompy" mięśniowej
 • pobudzenie, koncentracja oraz skupienie
 • wsparcie zdolności wysiłkowych
 • 1 ampułka = 1 porcja

R-Weiler Focus Shot 60ml od Olimp Sport Nutrition przeznaczony dla osób dorosłych o zwiększonej aktywności fizycznej.

Cena 8,49 zł

OLIMP R-Weiler Shot 60 ml

R-Weiler Shot to suplement diety w postaci płynnego shota zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60ml produktu, czyli sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10ml/porcja. R-Weiler Shot 60 ml zawiera w swoim składzie beta-alanine, tauryne, działającą pobudzająco kofeine, l-tyrozyne oraz ekstrakt pieprzu kajeńskiego, które wyniosą Twój trening level wyżej.

 • legendarna przedtreningówka w formie wygodnego w użyciu shota!
 • duża dawka beta-alaniny i kofeiny
 • poprawa koncentracji i zwiększenie czujności
 • wsparcie w podnoszeniu termogenzy ciała
 • ekonomiczne opakowanie – 6 porcji w 1 shocie

R-Weiler Shot 60ml od Olimp Sport Nutrition przeznaczony dla osób dorosłych o zwiększonej aktywności fizycznej.

Cena 8,49 zł

OLIMP Extreme Speed Shot 25 ml

Extreme Speed Shot to suplement diety w postaci płynnego shota zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 25ml produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25ml/porcja. Extreme Speed Shot 25 ml zawiera w swoim składzie m.in. kofeinę, kompleks witamin z grupy B, L-tyrozynę, taurynę, ekstrakt guarany czy glukuronolakton. Całość zamknięto w niewielkiej, wygodnej w użyciu ampułce.

 • dodatkowa energia i poprawa koncentracji
 • ograniczenie odczuwanego zmęczenia
 • płynna forma gwarantująca szybkie wchłanianie składników
 • niewielka ampułka - zawsze w zasięgu ręki

Extreme Speed Shot 25ml od Olimp Sport Nutrition polecany dla osób, które potrzebują zastrzyku energii i koncentracji w ciągu dnia.

Cena 5,89 zł

OLIMP Gainbolic 6000 1000 g

Gainbolic 6000 to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dziesięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 100g/porcja. Gainer Gainbolic 6000 1000 gram zawiera w swoim składzie 75% węglowodanów (maltodekstryny, dekstroza) i 15% białka (koncentrat białka serwatki, kazeina micelarna, ultrafiltrowane białko jaja) wzbogacone monohydratem kreatyny, tauryną oraz olejem MCT.

 • wsparcie budowy masy mięśniowej
 • dodatek kreatyny i tauryny
 • 15g białka w 100 gramowej porcji
 • 75g węglowodanów w porcji

Gainbolic 6000 od Olimp Sport Nutrition to odżywka typu gainer, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą zwiększyć kaloryczność swojej diety.

Cena 59,89 zł

OLIMP Gold Omega 3 Sport Edition 120 kaps

Gold Omega 3 Sport Edition to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Gold Omega 3 Sport Edition 120 capsules zawiera w swoim składzie wysokiej jakości kwasy tłuszczowe Omega 3, w tym 33% EPA i 22% DHA!

 • każda kapsułka zawiera 220g EPA i 100mg DHA i 12mg witaminy E
 • korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie serca, mózgu i widzenia
 • pomoc w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
 • żelowe kapsułki bez zbędnych dodatków i charakterystycznego rybiego zapachu

Gold Omega 3 Sport Edition od Olimp Sport Nutrition przeznaczony jest do uzupełnienia codziennej diety w zdrowe kwasy tłuszczowe.

Cena 69,89 zł

OLIMP Gold Vit. A+E 30 kaps

Gold Vit. A+E to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 30 kapsułek, czyli trzydzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Gold Vit. A+E 30 capsules zawiera w swoim składzie witaminę A oraz E, wzbogaconą olejem z wiesiołka i biotyną w formie innowacyjnych miktopeletek, które gwarantują szybką absorbcję i wchłanialność w organizmie.

 • pomoc w utrzymaniu zdrowej skóry
 • wsparcie w zachowaniu prawidłowego stanu błon śluzowych
 • wpływ na utrzymanie zdrowych i lśniących włosów
 • szybkie wchłanianie i wysoka przyswajalność, dzięki kapsułkom Flow Caps®

Gold Vit. A+E od Olimp Sport Nutrition przeznaczony jest dla osób dbających o skórę i włosy.

Cena 29,89 zł

OLIMP Hi Pro Pancakes 900 g kokos

Hi Pro Pancakes to produkt w proszku z linii zdrowej żywności zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 900g produktu, czyli piętnaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 60g/porcja. Hi Pro Pancakes 900 gram zawiera w swoim składzie 41% białka pochodzenia zwierzęcego (koncentrat białek serwatkowych, hydrolizat białek serwatkowych, białko jaja w proszku) oraz 38% węglowodanów.

 • zdrowe, wysokobiałkowe śniadanie
 • krótki czas przygotowania, wystarczą jedynie 3 minuty!
 • wsparcie w trakcie budowania masy oraz redukcji tkanki tłuszczowej

Hi Pro Pancakes od Olimp Sport Nutrition to wysokobiałkowe naleśniki, które doskonale urozmaicą Twoją codzienną dietę i dostarczą wartościowych składników!

Cena 99,89 zł

OLIMP Hi Pro Pancakes 900 g malina

Hi Pro Pancakes to produkt w proszku z linii zdrowej żywności zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 900g produktu, czyli piętnaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 60g/porcja. Hi Pro Pancakes 900 gram zawiera w swoim składzie 45% białka pochodzenia zwierzęcego (koncentrat białek serwatkowych, hydrolizat białek serwatkowych, białko jaja w proszku) oraz 38% węglowodanów.

 • zdrowe, wysokobiałkowe śniadanie
 • krótki czas przygotowania, wystarczą jedynie 3 minuty!
 • wsparcie w trakcie budowania masy oraz redukcji tkanki tłuszczowej

Hi Pro Pancakes od Olimp Sport Nutrition to wysokobiałkowe naleśniki, które doskonale urozmaicą Twoją codzienną dietę i dostarczą wartościowych składników!

Cena 99,89 zł

OLIMP Iso Plus Powder 1505 g

Iso Plus to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1505g produktu, czyli osiemdziesiąt sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 17,5g/porcja. Izotonik Iso Plus 1505 gram zawiera w swoim składzie mieszankę węglowodanów, w skład której wchodzą maltodekstryny, glukoza i fruktoza, z uwagi na odmienne tempo ich wchłaniania, pozwala rozłożyć w czasie uwalnianie dodatkowej energii.

 • nawadnia w podczas wysiłku
 • wzbogacony o witaminy i minerały
 • zwiększa poziom energii
 • przyczynia się do szybszej regeneracji

Iso Plus od Olimp Sport Nutrition to odżywka typu izotonik, która powstała specjalnie z myślą o osobach trenujących sporty wytrzymałościowe.

Cena 84,89 zł

OLIMP Profi Mass 1000 g

Profi Mass to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 50g/porcja. Profi Mass 1000 gram zawiera w swoim składzie 40% węglowodanów (kompleks poli-i oligosacharydów, skrobia kukurydziana, fruktoza, izomaltuloza) i 45% białka (koncentrat, izolat i hydrolizat białka serwatki, kazeina micelarna) wzbogacone tauryną oraz olejem MCT.

 • wsparcie budowy masy mięśniowej
 • dodatek tauryny i oleju MCT
 • 23g białka w 50 gramowej porcji
 • 20g węglowodanów w porcji

Profi Mass od Olimp Sport Nutrition to odżywka typu bulk, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą zwiększyć kaloryczność swojej diety.

Cena 89,89 zł

OLIMP Pure Whey Isolate 95 600 g

Pure Whey Isolate 95 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli siedemnaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Pure Whey Isolate 95 600 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i glutaminę.

 • bez dodatku cukru i laktozy w składzie
 • odżywka na bazie izolatu białka serwatki (WPI)
 • 30g białka w 35 gramowej porcji
 • poniżej <0,5g węglowodanów w porcji

Isolate od Olimp Sport Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyższej jakości.

Cena 108,89 zł

OLIMP R-Weiler Focus Drink Zero 330 ml

R-Weiler Focus Drink Zero to suplement diety w postaci gazowanego napoju zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 330ml produktu, czyli jednorazową porcją przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 330ml/porcja. R-Weiler Focus Drink Zero 330 ml zawiera w swoim składzie ekstrakt z zielonej herbaty – Matcha, taurynę, N-acetyl-L-tyrozynę, naturalną kofeinę oraz witaminę B6 i magnez.

 • przyczyna się do poprawy skupienia i koncentracji
 • bez dodatku cukru, tłuszczu czy soli
 • zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia
 • odpowiedni dla wegan i wegetarian

R-Weiler Focus Drink Zero 330ml od Olimp Sport Nutrition polecany dla osób pracujących umysłowo, studentów, kierowców,  sportowców oraz graczy komputerowych.

Cena 4,89 zł

OLIMP T-100 Mega Caps 120 kaps

T-100 Mega Caps to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. T-100 Mega Caps 120 capsules zawiera w swoim składzie mieszankę wysokiej jakości składników aktywnych i jest wolna od substancji powszechnie uznawanych za doping.

 • właściwy poziom testosteronu
 • korzystny wpływ na libido, aktywność fizyczną i psychiczną
 • wzrost masy mięśniowej, funkcje seksualne u mężczyzn, zachowanie witalności i energii
 • regulacja aktywności hormonalnej

T-100 Mega Caps od Olimp Sport Nutrition polecany jest do podniesienia wydolności i efektywności treningu osób trenujących.

Cena 119,89 zł

OLIMP Thermo Speed Extreme 120 kaps

Thermo Speed Extreme to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sto dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Thermo Speed Extreme 120 capsules zawiera w swoim składzie najpopularniejsze składniki wspierające w pracy nad szczupłą sylwetką. Formuła bazuje na naturalnych ekstraktach roślinnych, które uzupełniono tyrozyną i działającą pobudzająco kofeiną bezwodną.

 • polecany zarówno dla kobiet i mężczyzn
 • bezpieczna i wysoka zawartość składników aktywnych
 • wsparcie pracy nad szczupłą sylwetką
 • pomoc sprawniejszym spalaniu tkanki tłuszczowej

Thermo Speed Extreme od Olimp Sport Nutrition przeznaczony jest dla osób aktywnych, dążących do redukcji tłuszczu zapasowego.

Cena 69,89 zł

OLIMP Whey Protein Complex 100% 600 g

Whey Protein Complex 100% to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli siedemnaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Whey Protein Complex 100% 600 gram zawiera w swoim składzie połączenie koncentratu białka serwatki (WPC) z izolatem białka serwatki (WPI), które są idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych zawierających wszystkie niezbędne aminokwasy.

 • odżywka na bazie WPC & WPI
 • produkt wolny od aspartamu
 • 26g białka w 35 gramowej porcji
 • 3,9g węglowodanów w porcji

Whey Protein Complex 100% od Olimp Sport Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko.

Cena 89,89 zł
Adaptogen Olimp Ashwagandha 600 Sport 60kaps withania somnifera w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz PRZÓD
 • Obecnie brak na stanie

OLIMP Ashwagandha 600 Sport 60 kaps

Ashwagandha 600 Sport to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Ashwagandha Sport 60 capsules zawiera w swoim składzie ekstrakt z ashwagandhy (cała roślina)(withania somnifera), nazywana też indyjskim żeń-szeniem - roślina zaliczana do adaptogenów, które wspomagają odporność organizmu. Aswagandha wykorzystywana jest w medycynie indyjskiej od ponad 2 tysięcy lat w stanach zmęczenia, wyczerpania oraz dużego napięcia psychicznego.

 • 5% stężenie
 • 15 mg witanolidów w 1 kapsułce

Suplement diety Ashwagandha Sport polecany jest osobom intensywnie trenującym oraz tym, którzy są szczególnie narażeni na działanie stresu.

Cena 34,89 zł
Płynne masło orzechowe OLIMP Peanut Butter 100% Sauce 250 g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

OLIMP Peanut Butter 100% Sauce 250 g

Peanut Butter 100% Sauce to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 250g produktu. Peanut Butter 100% Sauce 250 gram zawiera rewelacyjny w pełni naturalny skład – 100% orzeszków ziemnych o cennych wartościach odżywczych i idealnej płynnej konsystencji.

 • naturalny skład – 100% orzechów!
 • idealny do kanapek, deserów, dań i przekąsek
 • brak sztucznych dodatków
 • bez oleju palmowego

Peanut Butter 100% Sauce od Olimp Sport Nutrition to naturalny smak orzechów – doskonały samodzielnie lub jako składnik słodkich i słonych dań, który urozmaici Twoją codzienną dietę i „podkręci” smak wielu dań, przekąsek czy deserów.

Cena 14,89 zł
Witaminy OLIMP Vita-Min Multiple Sport Shot 25 ml w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

OLIMP Vita-Min Multiple Sport Shot 25 ml

Vita-Min Multiple Sport Shot to suplement diety w postaci płynnego shota zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 25ml produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25ml/porcja. Vita-Min Multiple Sport Shot 25 ml zawiera w swoim składzie kompleks witaminowo-mineralny w postaci wysoko przyswajalnych, hipoalergicznych chelatów aminokwasowych Albion.

 • solidne porcje witamin oraz minerałów
 • wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu
 • płynna forma gwarantująca szybkie wchłanianie składników
 • niewielka ampułka - zawsze w zasięgu ręki

Vita-Min Multiple Sport Shot 25ml od Olimp Sport Nutrition to witaminy i minerały dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających różne dyscypliny sportowe.

Cena 5,89 zł