Filtruj według

 • 5,00 zł - 329,00 zł

Izolaty białka - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Izolaty WPI

Izolat białka serwatkowego (Whey Protein Isolate, WPI) to bardziej przefiltrowana forma WPC. Dzięki bardziej złożonemu procesowi filtracji izolat pozbywa się cukrów i tłuszczy, osiągając dużo bardziej korzystniejszy skład. Efektem osiągnięcia "czystszego" składu jest lepsza wchłanialność, która zajmuje 30-60 minut. Izolat jest bardzo ceniony przez kulturystów, gdyż białko to świetnie sprawdza się tuż po treningu, pozwalając szybko przygotować organizm do regeneracji i wzrostu mięśni.

Izolaty WPI

Podkategorie

Istnieje 21 produktów.

Wyświetlanie 1-21 z 21 elementów

Filtry aktywne

REAL PHARM Real Isolate 100 700 g

Real Isolate 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Real Isolate 100 700 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), uzyskany w procesie mikrofiltracji. Ta unikalna technologia pozwala na maksymalną koncentrację oraz brak denaturacji białek zawartych w serwatce.

 • przepyszne smaki
 • wysoka klasa izolatu białka serwatki
 • wyprodukowane za pomocą technologii CFM

Real Isolate 100 to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 108,89 zł

7NUTRITION Natural Whey Isolate 90 1000 g

Natural Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dwadzieścia osiem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Natural Whey Isolate 90 1kg zaprojektowany z myślą o dostarczeniu wysokiej jakości białka w formie izolatu serwatkowego. Idealny wybór dla tych, którzy pragną skutecznie uzupełnić swoje codzienne zapotrzebowanie na białko.

 • każda porcja dostarcza imponujące 31,5g białka
 • wspiera procesy regeneracyjne
 • wpływa na wzrost i utrzymanie masy mięśniowej
 • zaledwie 0,42g tłuszczu w porcji
 • produkt bez dodatku cukru, słodzików i aromatów

Natural Whey Isolate 90 od 7Nutrition to wartościowe źródło białka, które wspiera Twoje cele dietetyczne i treningowe!

Cena 148,89 zł

7NUTRITION Natural Whey Isolate 90 2000 g

Natural Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli pięćdziesiąt siedem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Natural Whey Isolate 90 2kg to doskonała propozycja dla tych, którzy planują dłuższy okres suplementacji, szukając zarazem wysokiej jakości izolatu białka serwatkowego w połączeniu z ekonomicznym opakowaniem.

Natural Whey Isolate 90 od 7Nutrition to idealny wybór dla osób konsekwentnych w osiąganiu swoich celów dietetycznych i treningowych.

Cena 248,89 zł

7NUTRITION Natural Whey Isolate 90 500 g

Natural Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czternaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Natural Whey Isolate 90 500g to kompaktowe opakowanie pełne wyjątkowego izolatu białka serwatkowego, idealne dla tych, którzy cenią sobie wygodę i doskonałe źródło wysokiej jakości białka.

Natural Whey Isolate 90 od 7Nutrition to nie tylko praktyczna opcja dla aktywnych osób, ale także gwarancja jakości!

Cena 78,89 zł

7NUTRITION Whey Isolate 90 500 g

Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czternaście pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Whey Isolate 90 500 gram to kompaktowe opakowanie izolatu białka serwatkowego. Dedykowane wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i chcą dostarczać swojemu organizmowi niezbędne białko najwyższej jakości.

Whey Isolate 90 od 7Nutrition to propozycja dla tych, którzy oczekują doskonałej jakości białka serwatkowego w wygodnym i kompaktowym opakowaniu

Cena 78,89 zł

7NUTRITION Whey Isolate 90 1000 g

Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dwadzieścia osiem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Whey Isolate 90 1000 gram stworzony z myślą o wsparciu efektywnego treningu i regeneracji mięśni. Każda porcja dostarcza doskonałej jakości białka, zapewniając pełnowartościowe wsparcie dla aktywnych osób.

Whey Isolate 90 od 7Nutrition to doskonały wybór dla tych, którzy oczekują od białka najwyższej jakości.

Cena 148,89 zł

7NUTRITION Whey Isolate 90 2000 g

Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli pięćdziesiąt siedem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Whey Isolate 90 2000 gram stworzony z myślą o zapewnieniu kompleksowego wsparcia dla osób aktywnych fizycznie. Każda porcja dostarcza doskonałej jakości białka, zapewniając pełnowartościowe wsparcie dla aktywnych osób.

Whey Isolate 90 od 7Nutrition to propozycja dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości białka serwatkowego.

Cena 248,89 zł

REAL PHARM Real Isolate 100 1800 g

Real Isolate 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1800g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Real Isolate 100 1800 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), uzyskany w procesie mikrofiltracji. Ta unikalna technologia pozwala na maksymalną koncentrację oraz brak denaturacji białek zawartych w serwatce.

 • przepyszne smaki
 • wysoka klasa izolatu białka serwatki
 • wyprodukowane za pomocą technologii CFM

Real Isolate 100 to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 248,89 zł

MEX Isolate PRO 1816g

Isolate Pro to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od amerykańskiego producenta MEX Muscle Excellence. W opakowaniu znajduje się 1816g produktu, czyli sześćdziesiąt dwie i pół porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 29g/porcja. Białko Isolate Pro 1816 gram z linii Pro Line zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), uzyskany w procesie mikrofiltracji. Ta unikalna technologia pozwala na maksymalną koncentrację oraz brak denaturacji białek zawartych w serwatce.

 • wysoka zawartość białka 88% w smaku wanilii i 85% w smaku czekolady

Isolate Pro to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 219,99 zł

4+ NUTRITION ISO+ Probiotics 1800 g

Iso+ Probios to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1800g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Iso+ Probiotics 1800 gram to odżywka białkowa, która składa się z izolat białka serwatki (WPI) i probiotyku. Produkt jest z wysokiej jakości (90%) czystego izolatu białek serwatki, wolnym od laktozy i charakteryzującym się niską zawartością węglowodanów i tłuszczy.

 • najwyższa jakość surowca
 • minimalna zawartość tłuszczów i cukrów
 • oczyszczony z laktozy
 • zawiera mieszankę probiotyków i nukleotydów: proβios Matrix

ISO+ Probiotics od 4+ Nutrition to białko, które powstał specjalnie z myślą o najbardziej wymagających osobach.

Cena 328,89 zł

BIOTECH Iso Whey Zero 2270 g

Iso Whey Zero to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od węgierskiego producenta BioTechUSA. W opakowaniu znajduje się 2270g produktu, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Białko Iso Whey Zero 2270 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), produkowany bezpośrednio ze świeżego mleka po pasteryzacji w procesie mikro- i ultrafiltracji w niskiej temperaturze.

 • wzbogacony o BCAA i glutaminę
 • szybkie i łatwe wchłanianie
 • bez cukru*, laktozy* i glutenu
 • bez oleju palmowego

*dotyczy przyrządzania na bazie wody.

Iso Whey Zero to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 298,89 zł

BIOTECH Iso Whey Zero 25 g

Iso Whey Zero to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od węgierskiego producenta BioTechUSA. W opakowaniu znajduje się 25g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Porcja białka Iso Whey Zero 25 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), produkowany bezpośrednio ze świeżego mleka po pasteryzacji w procesie mikro- i ultrafiltracji w niskiej temperaturze.

 • wzbogacony o BCAA i glutaminę
 • szybkie i łatwe wchłanianie
 • bez cukru*, laktozy* i glutenu
 • bez oleju palmowego

*dotyczy przyrządzania na bazie wody.

Iso Whey Zero to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 5,89 zł

BIOTECH Iso Whey Zero 500 g

Iso Whey Zero to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od węgierskiego producenta BioTechUSA. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Białko Iso Whey Zero 500 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), produkowany bezpośrednio ze świeżego mleka po pasteryzacji w procesie mikro- i ultrafiltracji w niskiej temperaturze.

 • wzbogacony o BCAA i glutaminę
 • szybkie i łatwe wchłanianie
 • bez cukru*, laktozy* i glutenu
 • bez oleju palmowego

*dotyczy przyrządzania na bazie wody.

Iso Whey Zero to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 79,89 zł

OLIMP 100% Natural Whey Protein Isolate 600 g

100% Natural Whey Protein Isolate to suplement diety w proszku od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko 100% Natural Whey Protein Isolate 600 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • bez substancji słodzących i wypełniaczy
 • odżywka na bazie izolatu białka serwatki (WPI)
 • 26g białka w 30 gramowej porcji
 • poniżej <0,5g węglowodanów w porcji

Isolate od Olimp Sport Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyższej jakości.

Cena 108,89 zł

OLIMP Pure Whey Isolate 95 600 g

Pure Whey Isolate 95 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 600g produktu, czyli siedemnaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Pure Whey Isolate 95 600 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i glutaminę.

 • bez dodatku cukru i laktozy w składzie
 • odżywka na bazie izolatu białka serwatki (WPI)
 • 30g białka w 35 gramowej porcji
 • poniżej <0,5g węglowodanów w porcji

Isolate od Olimp Sport Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyższej jakości.

Cena 108,89 zł

EXTENSOR Izolat 97% 1000 g

Izolat Białka Serwatkowego Instant 97% to suplement diety w proszku od polskiego producenta Extensor. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli trzydzieści trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Izolat Białka Serwatkowego Instant 97% 1kg zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • bez substancji słodzących i wypełniaczy
 • odżywka na bazie izolatu białka serwatki (WPI)
 • 27,6g białka w 30 gramowej porcji
 • bez laktozy w składzie
 • 0g węglowodanów w porcji

Izolat 97% od Extensor to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko najwyższej jakości.

Cena 158,89 zł

HIRO.LAB Isolate 1800 g

Isolate to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 1800g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Whey Protein Isolate 1800 gram zawiera w swoim składzie najczystszą formę białka w postaci Izolatu białka serwatki.

 • wysoka dawka białka - 26g w jednej porcji (30g)
 • wspiera rozwój mięśni i szybką regenerację po treningu
 • szybko przyswajalne białko dla natychmiastowego wsparcia organizmu
 • opakowanie wystarcza na 60 porcji

Isolate od #HIRO.LAB stworzony z myślą o wymagających sportowcach i wszystkich, którzy pragną dostarczyć swojemu organizmowi najwyższej jakości izolatu białka serwatki.

Cena 268,89 zł

HIRO.LAB Isolate 700 g

Isolate to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Whey Protein Isolate 700 gram stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną dostarczyć swojemu organizmowi najwyższej jakości izolatu białka serwatki.

 • wysoka dawka białka - 26g w jednej porcji (30g)
 • wspiera rozwój mięśni i szybką regenerację po treningu
 • szybko przyswajalne białko dla natychmiastowego wsparcia organizmu
 • opakowanie wystarcza na 23 porcje

Isolate od #HIRO.LAB polecany dla osób, którzy pragną doskonałego źródła białka, by osiągnąć swoje cele treningowe i utrzymać zdrowy tryb życia!

Cena 108,89 zł

4+ NUTRITION ISO+ Probiotics 900 g

Iso+ Probios to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od włoskiego producenta 4+ Nutrition. W opakowaniu znajduje się 900g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Iso+ Probiotics 900 gram to odżywka białkowa, która składa się z izolat białka serwatki (WPI) i probiotyku. Produkt jest z wysokiej jakości (90%) czystego izolatu białek serwatki, wolnym od laktozy i charakteryzującym się niską zawartością węglowodanów i tłuszczy.

 • najwyższa jakość surowca
 • minimalna zawartość tłuszczów i cukrów
 • oczyszczony z laktozy
 • zawiera mieszankę probiotyków i nukleotydów: proβios Matrix

ISO+ Probiotics od 4+ Nutrition to białko, które powstał specjalnie z myślą o najbardziej wymagających osobach.

Cena 254,89 zł
Białko Trec Nutrition Isolate 100 1500g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

Trec Isolate 100 1500g

Isolate 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1500g produktu, czyli pięćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Isolate 100 1500 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), uzyskany w procesie mikrofiltracji. Ta unikalna technologia pozwala na maksymalną koncentrację oraz brak denaturacji białek zawartych w serwatce.

 • 100% izolatu białka serwatkowego wysokiej jakości
 • wysoka zawartość białka
 • wyprodukowane za pomocą technologii CFM

Isolate 100 to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 249,99 zł
Odżywka Izolat białka serwatkowego MEX Muscle Excellence Isolate PRO 910g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

MEX Isolate PRO 910g

Isolate Pro to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od amerykańskiego producenta MEX Muscle Excellence. W opakowaniu znajduje się 910g produktu, czyli trzydzieści dwie porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 29g/porcja. Białko Isolate Pro 910 gram z linii Pro Line zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), uzyskany w procesie mikrofiltracji. Ta unikalna technologia pozwala na maksymalną koncentrację oraz brak denaturacji białek zawartych w serwatce.

 • wysoka zawartość białka 88% w smaku wanilii i 85% w smaku czekolady

Isolate Pro to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 119,99 zł