Farma białka - Produkty w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Farma białka to polski producent zajmujący się sprzedażą 100% naturalnego białka jaj kurzych z siedzibą w Rzeszowie. Marka Farma białka powstała w 2015 roku  i od samego początku wartością priorytetową ich działalności jest wysoka jakość produktu. Klienci otrzymują bezkonkurencyjny produkt, spełniający wszelkie stawiane mu wymagania prawne i jakościowe. Najlepiej świadczy o tym największa w Polsce sieć odbiorców hurtowych i indywidualnych. białko jaj jest dostępne w największych sklepach stacjonarnych oraz internetowych związanych z suplementacją, odżywkami oraz zdrową żywnością. Jest również wykorzystywane w szeroko pojętej gastronomii poczynając od barów i restauracji, na piekarniach kończąc.

Gdzie są dostępne produkty firmy Farma Białka?

Produkty marki FARMA BIAŁKA dostępne są w Naszym sklepie internetowym www.pakujzdrowie.pl, a także otrzymasz je stacjonarnie w punkcie stacjonarnym Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Szczegółowe dane producenta:

FARMA BIAŁKA Sp. z o.o.
ul. Słowackiego 24/67, 35-060 Rzeszów. Polska.

Filtry aktywne

Farma Białka Płynne białko jaj 1000 g

Farma białka 1000g w wygodnej butelce, zawartę zostało 100% naturalnych białek jaj kurzych, bez dodatku sztucznych składników. Od tej pory, gotowanie stanie się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze! Zadbaj o zdrowe posiłki, dzięki białkom z Farmy białka, które mogą zastąpić używanie całych jaj niemal w każdym daniu. Dzięki temu, zyskasz większą pojemność protein w Twoim menu, przy niskiej kaloryczności.

  • Bez dodatków i konserwantów;
  • pasteryzowane, wolne od salmonelli;
  • Idealne do spożycia na surowo oraz po obróbce termicznej;
  • Bogate w aminokwasy egzogenne, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć;
  • Niskokaloryczne źródło białka;
  • łatwe użycie bez pękających skorupek!
Cena 24,89 zł