Dostępne produkty od 6PAK Nutrition w Naszym sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Istnieje 28 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 28 elementów

6PAK 80 Whey Protein 908 g

80 Whey Protein to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 908g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko 80 Whey Protein 908 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • odżywka na bazie koncentratu białka serwatki (WPC)
 • delikatny i pyszny koktajl wysokobiałkowy
 • 22g białka w 30 gramowej porcji
 • tylko 3g węglowodanów w porcji(w tym 0,6g cukru)

80 Whey Protein od 6PAK Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko.

Cena 89,89 zł

6PAK Berberine+Turmeric 90...

Berberine+Turmeric to suplement diety w tabletkach od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 tabletek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1tabs/porcja. Berberine+Turmeric 90 tablets zawiera w swoim składzie połączenie ekstraktu z berberysu oraz kurkumy. Produkt stanowi bogate źródło substancji aktywnych o pozytywnym wpływie na wiele aspektów funkcjonowania organizmu.

 • sprzyja zachowaniu zdrowej i pięknej skóry
 • silne właściwości antyoksydacyjne
 • lepsza praca wątroby oraz układu trawiennego
 • sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi
 • promuje odporność organizmu

Berberine+Turmeric od 6PAK Nutrition to naturalny sposób na wielokierunkowe wzmocnienie organizmu!

Cena 29,89 zł

6PAK Bestia Pre-Workout 240 g

Bestia to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli dwadzieścia cztery porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. Bestia 240 gram zawiera w swoim składzie połączenie aminokwasów, kofeiny i wyciągów naturalnych takich jak np. Ashwagadha, czy Rhiodola oraz popularnych produktów wspierających metabolizm, np. ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.

 • uzupełnienie uznanej na rynku przedtreningówki BESTIA SHOT
 • wszechstronna formuła wspierająca treningi siłowe i wytrzymałościowe
 • receptura stworzona we współpracy z Piotrem BESTIĄ Piechowiakiem

Bestia od 6PAK Nutrition to przedtreningówka, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które intensywnie trenują na siłowni!

Cena 69,89 zł

6PAK Bestia Shot 80 ml

Bestia Shot to suplement diety w postaci płynu zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 80ml płynu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 80ml/porcja. Bestia Pre-Workout Shot 80 ml  to przedtreningówka stworzona we współpracy z Piotrem BESTIĄ Piechowiakiem, która z powodzeniem może być stosowana w sportach siłowych i wytrzymałościowych.

 • unikalny shot do stosowania przed treningiem
 • wygoda i wszechstronność
 • 1 shot = 1 porcja
 • sprawdź również wersję w proszku o jeszcze bogatszym składzie

Bestia od 6PAK Nutrition to przedtreningówka, która powstała specjalnie z myślą o osobach intensywnie trenujących sporty siłowe i wytrzymałościowe!

Cena 4,89 zł

6PAK BOOM Pre-workout 240 g

BOOM to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 4g/porcja. BOOM 240 gram zawiera w swoim składzie połączenie AAKG i jabłczanu cytruliny, wzbogacone o taurynę i witaminy. Ponadto produkt został pozbawiony kofeiny, więc z BOOM trening wykonasz nawet późnym wieczorem!

 • świetna produkt przedtreningowy od 6PAK Nutrition
 • maksymalna pompa mięśniowa dzięki połączeniu AAKG i cytruliny
 • nie zawiera kofeiny, idaelnie sprawdzi się także przy wieczornych treninach
 • aż 60 porcji z opakowania

BOOM od 6PAK Nutrition to przedtreningówka, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które intensywnie trenują na siłowni!

Cena 59,89 zł

6PAK Craze Pre-workout 240 g

Craze to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6g/porcja. Craze 240 gram zawiera w swoim składzie starannie dobrane składniki - w tym beta-alanine, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy oraz mieszankę mikroelementów. Ponadto produkt został pozbawiony kreatyny, co czyni go wyjątkowo uniwersalnym!

 • świetny produkt przedtreningowy od 6PAK Nutrition
 • idealnie sprawdzi przy sportach wytrzymałościowych
 • nie zawiera kreatyny oraz składników pompujących
 • aż 40 porcji z opakowania

Craze od 6PAK Nutrition to przedtreningówka, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które intensywnie trenują na siłowni, macie i w terenie!

Cena 59,89 zł

6PAK Heat Pre-workout 240 g

Heat to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli dwadzieścia cztery porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. Heat 240 gram zawiera w swoim składzie oprócz składników typowej przedtreningówki - formułę termogeniczną, która usprawnieni proces spalania tkanki tłuszczowej.

 • świetny produkt przedtreningowy z formuła spalającą tłuszcz
 • idealnie sprawdzi przy każdej dyscyplinie i aktywności fizycznej
 • bardzo szeroki skład posiadający ponad 20 składników aktywnych
 • 24 porcje z opakowania

Heat od 6PAK Nutrition to połączenie przedtreningówki oraz spalacza tłuszczu powstała specjalnie z myślą o osobach, które trenują i chcą pozbyć się zbędnych kilogramów!

Cena 59,89 zł

6PAK Protein Wafer 40 g

Protein Wafer 40g to dietetyczny wysokobiałkowy wafelek zawierający substancje słodzące w czterech wariantach smakowych do wyboru od producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 40 gramowy wafelek, czyli jedna pełnowartościowa porcja uzupełniająca Nam dietę w ok 205-218kcal* w tym 12g białka pochodzącego z białka kazeiny oraz koncentratu białek serwatki (WPC) lub izolatu białka serwatki (WPI)* w zależności od wybranego smaku.

 • wysoka zawartość białka
 • każda porcja to proteiny pochodzące z kaceiny oraz WPI lub WPC (w zależności od smaku)
 • idealny wybór dla osób chcących urozmaicić swoją dietę
 • jego kompaktowy rozmiar sprawia, że z łatwością zabierzesz go z sobą w podróż
 • może pełnić rolę przekąski między posiłkami

Znakomita propozycja, kiedy dopada Cię chęć na słodką przekąskę.

Cena 6,89 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal...

Sauce Zero to sos wytrawny typu cygańskiego zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny sos typu cygańskiego o praktycznie zerowej kaloryczności, którego smak i aromat są bardzo bliskie oryginalnemu.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 19,99 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal...

Sauce Zero to sos pikantny ketchup zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny ketchup do wszelkiego rodzaju wytrawnych dań i jako dodatek do mięs i sałatek.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 19,99 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal...

Sauce Zero to sos wytrawny typu barbecue zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny sos typu barbecue o praktycznie zerowej kaloryczności, stworzony jako idealny dodatek do różnych potraw, nie tylko tych z grilla.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 19,99 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml...

Syrup Zero to syrop smaku adwokatowym zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku adwokatowym to jeden z najpopularniejszych bezkalorycznych sosów stosowanych jako dodatek do różnej maści deserów na słodko, w tym lodów.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 19,99 zł