6PAK Nutrition - Produkty w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

6PAK Nutrition to polska marka odżywek, suplementów diety oraz fit żywności skierowana dla młodych osób, które poszukują najlepszych suplementów w atrakcyjnych cenach. Marka 6PAK Nutrition powstała w 2014 roku i oferuje szeroki wybór produktów, w tym odżywki białkowe, aminokwasy, kreatynyspalacze tłuszczu oraz wiele innych, w tym syropy zero kcal. Firma stawia na innowacyjność, ciągły rozwój i promowanie zdrowego stylu życia. Ambasadorzy marki 6PAK Nutrition to znani i cenieni sportowcy, którzy są inspiracją dla wielu osób.

Produkty 6PAK Nutrition są oparte na najnowszych badaniach naukowych i składają się z najwyższej jakości składników, które są starannie wyselekcjonowane i testowane przed wprowadzeniem do produkcji. Firma stawia na innowacyjność i ciągły rozwój, dlatego jej produkty są doskonale dopasowane do potrzeb sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Gdzie są dostępne produkty firmy 6PAK Nutrition?

Produkty marki 6PAK Nutrition dostępne są w Naszym sklepie internetowym www.pakujzdrowie.pl, a także otrzymasz je stacjonarnie w punkcie stacjonarnym Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Szczegółowe dane producenta:

Trec Nutrition Sp. z o.o.
ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Filtry aktywne

6PAK Protein Wafer 40 g

Protein Wafer 40g to dietetyczny wysokobiałkowy wafelek zawierający substancje słodzące w czterech wariantach smakowych do wyboru od producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 40 gramowy wafelek, czyli jedna pełnowartościowa porcja uzupełniająca Nam dietę w ok 205-218kcal* w tym 12g białka pochodzącego z białka kazeiny oraz koncentratu białek serwatki (WPC) lub izolatu białka serwatki (WPI)* w zależności od wybranego smaku.

 • wysoka zawartość białka
 • każda porcja to proteiny pochodzące z kaceiny oraz WPI lub WPC (w zależności od smaku)
 • idealny wybór dla osób chcących urozmaicić swoją dietę
 • jego kompaktowy rozmiar sprawia, że z łatwością zabierzesz go z sobą w podróż
 • może pełnić rolę przekąski między posiłkami

Znakomita propozycja, kiedy dopada Cię chęć na słodką przekąskę.

Cena 6,89 zł

6PAK 80 Whey Protein 908 g

80 Whey Protein to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 908g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko 80 Whey Protein 908 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • odżywka na bazie koncentratu białka serwatki (WPC)
 • delikatny i pyszny koktajl wysokobiałkowy
 • 22g białka w 30 gramowej porcji
 • tylko 3g węglowodanów w porcji(w tym 0,6g cukru)

80 Whey Protein od 6PAK Nutrition to odżywka białkowa, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które chcą uzupełnić dietę w białko.

Cena 89,89 zł

6PAK Berberine+Turmeric 90 tabs

Berberine+Turmeric to suplement diety w tabletkach od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 tabletek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1tabs/porcja. Berberine+Turmeric 90 tablets zawiera w swoim składzie połączenie ekstraktu z berberysu oraz kurkumy. Produkt stanowi bogate źródło substancji aktywnych o pozytywnym wpływie na wiele aspektów funkcjonowania organizmu.

 • sprzyja zachowaniu zdrowej i pięknej skóry
 • silne właściwości antyoksydacyjne
 • lepsza praca wątroby oraz układu trawiennego
 • sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi
 • promuje odporność organizmu

Berberine+Turmeric od 6PAK Nutrition to naturalny sposób na wielokierunkowe wzmocnienie organizmu!

Cena 29,89 zł

6PAK Bestia Pre-Workout 240 g

Bestia to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli dwadzieścia cztery porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. Bestia 240 gram zawiera w swoim składzie połączenie aminokwasów, kofeiny i wyciągów naturalnych takich jak np. Ashwagadha, czy Rhiodola oraz popularnych produktów wspierających metabolizm, np. ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.

 • uzupełnienie uznanej na rynku przedtreningówki BESTIA SHOT
 • wszechstronna formuła wspierająca treningi siłowe i wytrzymałościowe
 • receptura stworzona we współpracy z Piotrem BESTIĄ Piechowiakiem

Bestia od 6PAK Nutrition to przedtreningówka, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które intensywnie trenują na siłowni!

Cena 69,89 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal 500 ml gypsy

Sauce Zero to sos wytrawny typu cygańskiego zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny sos typu cygańskiego o praktycznie zerowej kaloryczności, którego smak i aromat są bardzo bliskie oryginalnemu.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal 500 ml hot ketchup

Sauce Zero to sos pikantny ketchup zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny ketchup do wszelkiego rodzaju wytrawnych dań i jako dodatek do mięs i sałatek.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Sos Sauce Zero Kcal 500 ml Smoke BBQ

Sauce Zero to sos wytrawny typu barbecue zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml sosu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Sauce Zero 500 ml to niezwykle aromatyczny sos typu barbecue o praktycznie zerowej kaloryczności, stworzony jako idealny dodatek do różnych potraw, nie tylko tych z grilla.

Sauce Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Advocaat

Syrup Zero to syrop smaku adwokatowym zawierający substancje słodzące o znikomej ilości kalorii i cukru od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku adwokatowym to jeden z najpopularniejszych bezkalorycznych sosów stosowanych jako dodatek do różnej maści deserów na słodko, w tym lodów.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekoladowym zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowym to rewelacyjny produkt dla miłośników czekolady! Sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Almond

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z migdałem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-migdałowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Hazelnut

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z orzechem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-orzechowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Salted Caramel

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku słonego karmelu zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku solonego karmelu przypadnie do gustu wszystkim,a szczególnie osobom, które nie chcą zwiększać ilości kalorii w swoim jadłospisie, a chcą dodać smaku i aromatu do swoich przekąsek.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Toffe

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku toffe zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku tofii przypadnie do gustu wszystkim, a szczególnie osobom, które nie chcą zwiększać ilości kalorii w swoim jadłospisie, a chcą dodać smaku i aromatu do swoich przekąsek.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Strawberry

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku truskawkowym zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku truskawki przypadnie do gustu wszystkim, a szczególnie osobom, które nie chcą zwiększać ilości kalorii w swoim jadłospisie, a chcą dodać smaku i aromatu do swoich przekąsek.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Vanilla

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku waniliowym zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku wanilii przypadnie do gustu wszystkim, a szczególnie osobom, które nie chcą zwiększać ilości kalorii w swoim jadłospisie, a chcą dodać smaku i aromatu do swoich przekąsek.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł

6PAK BOOM Pre-workout 240 g

BOOM to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 4g/porcja. BOOM 240 gram zawiera w swoim składzie połączenie AAKG i jabłczanu cytruliny, wzbogacone o taurynę i witaminy. Ponadto produkt został pozbawiony kofeiny, więc z BOOM trening wykonasz nawet późnym wieczorem!

 • świetna produkt przedtreningowy od 6PAK Nutrition
 • maksymalna pompa mięśniowa dzięki połączeniu AAKG i cytruliny
 • nie zawiera kofeiny, idaelnie sprawdzi się także przy wieczornych treninach
 • aż 60 porcji z opakowania

BOOM od 6PAK Nutrition to przedtreningówka, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które intensywnie trenują na siłowni!

Cena 59,89 zł

6PAK Craze Pre-workout 240 g

Craze to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6g/porcja. Craze 240 gram zawiera w swoim składzie starannie dobrane składniki - w tym beta-alanine, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy oraz mieszankę mikroelementów. Ponadto produkt został pozbawiony kreatyny, co czyni go wyjątkowo uniwersalnym!

 • świetny produkt przedtreningowy od 6PAK Nutrition
 • idealnie sprawdzi przy sportach wytrzymałościowych
 • nie zawiera kreatyny oraz składników pompujących
 • aż 40 porcji z opakowania

Craze od 6PAK Nutrition to przedtreningówka, która powstała specjalnie z myślą o osobach, które intensywnie trenują na siłowni, macie i w terenie!

Cena 59,89 zł

6PAK Heat Pre-workout 240 g

Heat to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli dwadzieścia cztery porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 10g/porcja. Heat 240 gram zawiera w swoim składzie oprócz składników typowej przedtreningówki - formułę termogeniczną, która usprawnieni proces spalania tkanki tłuszczowej.

 • świetny produkt przedtreningowy z formuła spalającą tłuszcz
 • idealnie sprawdzi przy każdej dyscyplinie i aktywności fizycznej
 • bardzo szeroki skład posiadający ponad 20 składników aktywnych
 • 24 porcje z opakowania

Heat od 6PAK Nutrition to połączenie przedtreningówki oraz spalacza tłuszczu powstała specjalnie z myślą o osobach, które trenują i chcą pozbyć się zbędnych kilogramów!

Cena 59,89 zł
Przedtreningówka 6PAK Nutrition Bestia Shot 80ml w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Bestia Shot 80 ml

Bestia Shot to suplement diety w postaci płynu zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 80ml płynu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 80ml/porcja. Bestia Pre-Workout Shot 80 ml  to przedtreningówka stworzona we współpracy z Piotrem BESTIĄ Piechowiakiem, która z powodzeniem może być stosowana w sportach siłowych i wytrzymałościowych.

 • unikalny shot do stosowania przed treningiem
 • wygoda i wszechstronność
 • 1 shot = 1 porcja
 • sprawdź również wersję w proszku o jeszcze bogatszym składzie

Bestia od 6PAK Nutrition to przedtreningówka, która powstała specjalnie z myślą o osobach intensywnie trenujących sporty siłowe i wytrzymałościowe!

Cena 4,89 zł
Syrop bez dodatku cukru 6PAK Syrop Zero kalorii 500ml Chocolate-Caramel w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Caramel

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z karmelem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-karmelowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł
Syrop bez dodatku cukru 6PAK Syrop Zero kalorii 500ml Chocolate-Cookie w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Cookie

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z ciastkiem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-ciasteczkowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł
Syrop bez dodatku cukru 6PAK Syrop Zero kalorii 500ml Chocolate-Coconut w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Coconut

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z kokosem zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-kokosowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł
Syrop bez dodatku cukru 6PAK Syrop Zero kalorii 500ml Chocolate-Orange w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Chocolate-Orange

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku czekolady z pomarańcza zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku czekoladowo-pomarańczowym to świetne połączenie dwóch topowych smaków, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do deserów, dań na słodko, czy nawet kawy!

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł
Syrop bez dodatku cukru 6PAK Syrop Zero kalorii 500ml Raspberry w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Syrop Zero Kcal 500 ml Raspberry

Syrup Zero to bezkaloryczny syrop o smaku malinowym zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500ml syropu, czyli około sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. Syrup Zero 500 ml o smaku maliny przypadnie do gustu wszystkim, a szczególnie osobom, które nie chcą zwiększać ilości kalorii w swoim jadłospisie, a chcą dodać smaku i aromatu do swoich przekąsek.

Syrup Zero Kcal 500 ml polecany zwłaszcza dla osób będących na diecie redukcyjnej, które sumiennie liczą każde spożyte kalorie.

Cena 24,89 zł
Batonik 6PAK Yummy Chocolate Break 21,5g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Chocolate Break 21,5 g

Chocolate Break to wafel z kremowym nadzieniem czekoladowym w polewie z mlecznej czekolady słodzony maltitolem i zawierający substancje słodzące od producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 21,5 gramowy wafelek, czyli porcja uzupełniająca Nam dietę w 113 kalorii, w tym zaledwie 0.92 g pochodzących z cukrów prostych!

 • pyszny wafelek w mlecznej czekoladzie z serii YUMMY od 6PAK
 • niskokaloryczna przekąska sprawdzi się idealnie przy zabieganym dniu
 • bez dodatku cukru, który zastąpiono malititolem
 • jego kompaktowy rozmiar sprawia, że z łatwością zabierzesz go z sobą w podróż

Znakomita propozycja, kiedy dopada Cię chęć na słodką przekąskę.

Cena 3,48 zł
Krem 6PAK Yummy Crunchy Cream 300g Marvelous Whitecoco delikatny kokos w sklepie Pakuj ZDROIWE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Crunchy Cream 300 g Marvelous Whitecoco

Yummy Crunchy Cream to przepyszny krem o smaku delikatnego kokosa zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli około dwunastu porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Yummy Crunchy Cream 300g marvelous whitecoco przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy mają dość zwykłego masła orzechowego i chcieliby urozmaicić dietę w przepyszny krem bez dodatku cukru i oleju palmowego.

 • najwyższej jakości pyszny smakowy krem orzechowy
 • bez dodatku cukru (słodzony malititolem)
 • brak dodatków zbędnych dodatków i wypełniaczy
 • wzbogacony w białko
 • sprawdź pozostałe dostępne kremydżemy i syropy zero kcal

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY - SPRAWDŹ POZOSTAŁE DOSTĘPNE SMAKI.

Cena 24,89 zł
Krem 6PAK Yummy Crunchy Cream 300g Incredible Blacknut gorzka czekolada w sklepie Pakuj ZDROIWE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Crunchy Cream 300 g Incredible Blacknut

Yummy Crunchy Cream to przepyszny krem o smaku gorzkiej czekolady zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli około dwunastu porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Yummy Crunchy Cream 300g incredible blacknut przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy mają dość zwykłego masła orzechowego i chcieliby urozmaicić dietę w przepyszny krem bez dodatku cukru i oleju palmowego.

 • najwyższej jakości pyszny smakowy krem orzechowy
 • bez dodatku cukru (słodzony malititolem)
 • brak dodatków zbędnych dodatków i wypełniaczy
 • wzbogacony w białko
 • sprawdź pozostałe dostępne kremydżemy i syropy zero kcal

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY - SPRAWDŹ POZOSTAŁE DOSTĘPNE SMAKI.

Cena 24,89 zł
Krem 6PAK Yummy Crunchy Cream 300g Gorgeous Milknut mleczny orzech w sklepie Pakuj ZDROIWE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Crunchy Cream 300 g Gorgeous Milknut

Yummy Crunchy Cream to przepyszny krem o smaku mlecznego orzecha zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli około dwunastu porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Yummy Crunchy Cream 300g gorgeous milknut przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy mają dość zwykłego masła orzechowego i chcieliby urozmaicić dietę w przepyszny krem bez dodatku cukru i oleju palmowego.

 • najwyższej jakości pyszny smakowy krem orzechowy
 • bez dodatku cukru (słodzony malititolem)
 • brak dodatków zbędnych dodatków i wypełniaczy
 • wzbogacony w białko
 • sprawdź pozostałe dostępne kremydżemy i syropy zero kcal

UWAGA, KRÓTSZA DATA PRZYDATNOŚCI, tj. do końca 01.2023r!

Cena 24,89 zł
6PAK Yummy Crunchy Cream 300 g Delicious Salted Caramelnut - 1
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Crunchy Cream 300 g Delicious Salted Caramelnut

Yummy Crunchy Cream to przepyszny krem o smaku słonego karmelu zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli około dwunastu porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Yummy Crunchy Cream 300g delicious salted caramelnut przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy mają dość zwykłego masła orzechowego i chcieliby urozmaicić dietę w przepyszny krem bez dodatku cukru i oleju palmowego.

 • najwyższej jakości pyszny smakowy krem orzechowy
 • bez dodatku cukru (słodzony malititolem)
 • brak dodatków zbędnych dodatków i wypełniaczy
 • wzbogacony w białko
 • sprawdź pozostałe dostępne kremydżemy i syropy zero kcal

UWAGA, KRÓTSZA DATA PRZYDATNOŚCI, tj. do końca 02.2023r!

Cena 24,89 zł
Dżem 6PAK Yummy Fruits in Jelly 300g Black Currant frużelina czarna porzeczka w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Fruits in Jelly 300 g Black Currant

Yummy Fruits In Jelly to przepyszna frużelina o smaku czarnej porzeczki zawierająca substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli około dwudziestu porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15g/porcja. Yummy Fruits In Jelly 300g blackcurrant to soczyste owoce zatopione w delikatnej lekko żelującej galaretce (Jelly) bez dodatku cukru sprawią, że każdy posiłek na słodko będzie ucztą i wydarzeniem na talerzu.

 • całe kawałki owoców
 • aż 80% owoców w składzie
 • bez dodatku cukru
 • słodzone erytrytolem
 • mała zawartość kalorii
 • sprawdź pozostałe dostępne kremydżemy i syropy zero kcal

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY - SPRAWDŹ POZOSTAŁE DOSTĘPNE SMAKI.

Cena 19,89 zł
Dżem 6PAK Yummy Fruits in Jelly 300g Strawberry frużelina truskawkowa w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Fruits in Jelly 300 g Strawberry

Yummy Fruits In Jelly to przepyszna frużelina o smaku truskawkowym zawierająca substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli około dwudziestu porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15g/porcja. Yummy Fruits In Jelly 300g strawberry to soczyste owoce zatopione w delikatnej lekko żelującej galaretce (Jelly) bez dodatku cukru sprawią, że każdy posiłek na słodko będzie ucztą i wydarzeniem na talerzu.

 • całe kawałki owoców
 • aż 80% owoców w składzie
 • bez dodatku cukru
 • słodzone erytrytolem
 • mała zawartość kalorii
 • sprawdź pozostałe dostępne kremydżemy i syropy zero kcal

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY - SPRAWDŹ POZOSTAŁE DOSTĘPNE SMAKI.

Cena 19,89 zł
Dżem 6PAK Yummy Fruits in Jelly 300g cherry frużelina wiśnia w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Fruits in Jelly 300 g Cherry

Yummy Fruits In Jelly to przepyszna frużelina o smaku wiśniowym zawierająca substancje słodzące od polskiego producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli około dwudziestu porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15g/porcja. Yummy Fruits In Jelly 300g cherry to soczyste owoce zatopione w delikatnej lekko żelującej galaretce (Jelly) bez dodatku cukru sprawią, że każdy posiłek na słodko będzie ucztą i wydarzeniem na talerzu.

 • całe kawałki owoców
 • aż 80% owoców w składzie
 • bez dodatku cukru
 • słodzone erytrytolem
 • mała zawartość kalorii
 • sprawdź pozostałe dostępne kremydżemy i syropy zero kcal

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY - SPRAWDŹ POZOSTAŁE DOSTĘPNE SMAKI.

Cena 19,89 zł
Wafelek 6PAK Yummy CHazelnut Wafer 25 g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
 • Obecnie brak na stanie

6PAK Yummy Hazelnut Wafer 25 g

Chocolate Break to wafelek z kremowym mleczno-orzechowym w polewie z mlecznej czekolady słodzony maltitolem i zawierający substancje słodzące od producenta 6PAK Nutrition. W opakowaniu znajduje się 25 gramowy wafelek, czyli porcja uzupełniająca Nam dietę w 130 kalorii, w tym zaledwie 1,3 g pochodzących z cukrów prostych!

 • pyszny wafelek w mlecznej czekoladzie z serii YUMMY od 6PAK
 • niskokaloryczna przekąska sprawdzi się idealnie przy zabieganym dniu
 • bez dodatku cukru, który zastąpiono malititolem
 • jego kompaktowy rozmiar sprawia, że z łatwością zabierzesz go z sobą w podróż

Znakomita propozycja, kiedy dopada Cię chęć na słodką przekąskę.

Cena 3,89 zł