Dostępne produkty od Activlab w Naszym sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Activlab BCAA Energy in...

BCAA Xtra to energetyzujący niegazowany napój o smaku jabłkowym o zawartości soku owocowego 20% od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu-puszce znajduje się 250ml płynu - czyli jednorazowa porcja, w której jest aż 4000mg aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz 80mg kofeiny! Energy In Sport BCAA Xtra 250ml to napój dostarczający Nam wysokiej dawki aminokwasów oraz kofeiny, a przy tym zawierający małą ilość cukru! Produkt jest pasteryzowany, zawiera substancje słodzące.

  • 4000mg aminokwasów BCAA w puszce
  • porcja dostarcza Nam zaledwie 31kcal i tylko 5g cukru
  • dawka kofeiny 80mg w porcji 250ml

Energy In Sport BCAA Xtra przeznaczony osób pragnących poprawić swoje wyniki oraz zbudować masę mięśniową, zawiera dodatkowo kofeinę, która pomaga dodać energii przed wysiłkiem fizycznym.

Cena 2,99 zł

Activlab Creatine Powder...

Creatine Powder Super to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli osiemdziesiąt trzy pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6g/porcja. Creatine Powder Super 500g zawiera w swoim składzie czysty monohydrat kreatyny, który ma pozytywny wpływ na  wzrost siły i maksymalną woluminizacje. Jest to podstawowa i najpopularniejsza forma kreatyny, o której skuteczności decyduje czystość produktu.

  • zwiększa beztłuszczową masę mięśniową
  • dobrze zmikronizowany (200 mesh), co przekłada się na dobrą przyswajalność
  • zwiększa energie i poprawia wydajność

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Cena 69,99 zł

Activlab Isoactive 31,5g

Isoactive to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 31,5g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 31,5g/porcja. Iso Active 31,5g jest napojem izotonicznym stanowiącym optymalne połączenie węglowodanów, elektrolitów, pierwiastków mineralnych oraz witamin z grupy B.

  • praktyczna saszetka jest niezwykle wygodna w użyciu, a jej zawartość wystarcza na przygotowanie aż 500 ml izotoniku
  • doskonale uzupełnia utratę wody w organizmie
  • dostarczaj najważniejsze elektrolity, tj.: sód, potas, chlorki, wapń i magnez

Isoactive polecany do stosowania przez osoby aktywne zarówno przed, w trakcie jak i po treningu w celu uzupełnienia składników witaminowo-mineralnych.

Cena 1,99 zł