Activlab - Produkty w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Activlab to polski producent odżywek i suplementów diety z siedzibą w Targowisku. Marka Activlab istnieje na runku od przeszło 20 lat i należy do niewielu niewielu na polskim rynku, które mogą poszczycić się własną produkcją suplementów i odżywek. Szczegółowa kontrola na każdym etapie produkcji, starannie dobierane surowce i własne laboratoria to gwarancja 100% pewności co do składu i jakości produktów Activlab.

W Activlab znają Twoje zmagania – odżywki i suplementy od lat towarzyszą profesjonalnym zawodnikom i amatorom. Wiedzą, że jako prawdziwy fighter dajesz z siebie wszystko i tego samego wymagasz od profesjonalnej suplementacji. Preparaty Activlab to szeroki wachlarz odżywek białkowych, aminokwasówregeneratorów stawów, węglowodanów, batonów proteinowych, witamin i minerałów. Bez ściemy.

Gdzie są dostępne produkty firmy Activlab?

Produkty marki Activlab dostępne są w Naszym sklepie internetowym www.pakujzdrowie.pl, a także otrzymasz je stacjonarnie w punkcie stacjonarnym Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Szczegółowe dane producenta:

Activlab Sp. z o.o.
ul. Targowisko 553, 32-015 Targowisko. Polska.

Filtry aktywne

Activlab Creatine Powder Super 500g

Creatine Powder Super to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli osiemdziesiąt trzy pełne porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 6g/porcja. Creatine Powder Super 500g zawiera w swoim składzie czysty monohydrat kreatyny, który ma pozytywny wpływ na  wzrost siły i maksymalną woluminizacje. Jest to podstawowa i najpopularniejsza forma kreatyny, o której skuteczności decyduje czystość produktu.

  • zwiększa beztłuszczową masę mięśniową
  • dobrze zmikronizowany (200 mesh), co przekłada się na dobrą przyswajalność
  • zwiększa energie i poprawia wydajność

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Cena 89,99 zł

Activlab Isoactive 31,5g

Isoactive to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 31,5g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 31,5g/porcja. Iso Active 31,5g jest napojem izotonicznym stanowiącym optymalne połączenie węglowodanów, elektrolitów, pierwiastków mineralnych oraz witamin z grupy B.

  • praktyczna saszetka jest niezwykle wygodna w użyciu, a jej zawartość wystarcza na przygotowanie aż 500 ml izotoniku
  • doskonale uzupełnia utratę wody w organizmie
  • dostarczaj najważniejsze elektrolity, tj.: sód, potas, chlorki, wapń i magnez

Isoactive polecany do stosowania przez osoby aktywne zarówno przed, w trakcie jak i po treningu w celu uzupełnienia składników witaminowo-mineralnych.

Cena 1,99 zł
Activlab BCAA Energy in Sport 250ml jabłko - 1
  • Obecnie brak na stanie

Activlab BCAA Energy in Sport 250ml jabłko

BCAA Xtra to energetyzujący niegazowany napój o smaku jabłkowym o zawartości soku owocowego 20% od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu-puszce znajduje się 250ml płynu - czyli jednorazowa porcja, w której jest aż 4000mg aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz 80mg kofeiny! Energy In Sport BCAA Xtra 250ml to napój dostarczający Nam wysokiej dawki aminokwasów oraz kofeiny, a przy tym zawierający małą ilość cukru! Produkt jest pasteryzowany, zawiera substancje słodzące.

  • 4000mg aminokwasów BCAA w puszce
  • porcja dostarcza Nam zaledwie 31kcal i tylko 5g cukru
  • dawka kofeiny 80mg w porcji 250ml

Energy In Sport BCAA Xtra przeznaczony osób pragnących poprawić swoje wyniki oraz zbudować masę mięśniową, zawiera dodatkowo kofeinę, która pomaga dodać energii przed wysiłkiem fizycznym.

Cena 2,99 zł