Tribulus terrestris - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Tribulus

Tribulus terrestris, czyli buzdyganek naziemny, który zawiera aktywne substancje w postaci saponin sterydowych. Są to związki, które wykazują zdolność przyłączania się cholesterolu i tworzenia z nim aktywnych związków, w tym także imitujących testosteron. W medycynie ludowej tribulus terrestris stosowany jest od tysięcy lat w celu poprawy libido i potencji. Saponiny zawarte w tribulus terrestris są w stanie zamienić się jeden z głównych hormonów anabolicznych jakim jest testosteron. Każdy ćwiczący mężczyzna za wszelką cenę chciałby naturalnie podnieść jego poziom do maksimum w celu uzyskania pożądanych efektów anabolicznych.

Tribulus

Podkategorie

Filtry aktywne

Real Pharm Tribulus 150kaps

Buzdyganek naziemny znajdujący się w produkcie Real Pharm Tribulus 150 caps pochodzi z roślin, które były używane medycznie od czasów starożytnych. Tribulus terrestris – buzdyganek naziemny, ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym zdolność obniżania poziomu cukru we krwi i cholesterolu, wpływ na zmiany poziomu hormonów, poprawienie funkcji seksualnych i podniesienie libido.

Cena 69,00 zł
Tribulus 60% Trec Nutrition Tribulon 120kaps w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
  • Obecnie brak na stanie

Trec Tribulon 60% 120kaps

Tribulon to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Tribulon 120 capsules to produkt zawierający skoncentrowany ekstrakt z Tribulus Terrestris (buzdyganka ziemnego). Charakteryzuje się wysoką, bo aż 60-procentową zawartością naturalnych steroidów roślinnych.

  • zawiera 60% naturalnych steroidów roślinnych
  • chemiczny szkielet ich cząsteczek jest bardzo podobny do struktury testosteronu

Tribulon polecany jest aktywnym fizycznie mężczyznom jako uzupełnienie diety w skoncentrowane saponiny steroidowe.

Cena 52,99 zł
Tribulus Terrestris 95% Trec Nutrition Tribulon Black 120kaps w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
  • Obecnie brak na stanie

Trec Tribulon Black 95% 120kaps

Tribulon Black to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Tribulon Black 120 capsules to produkt zawierający ekstrakt z Tribulus Terrestris (buzdyganka ziemnego), standaryzowany na 95% zawartość bioaktywnych saponin - polecany jest jako uzupełnienie diety w skoncentrowane saponiny steroidowe.

  • zawiera 95% naturalnych steroidów roślinnych
  • chemiczny szkielet ich cząsteczek jest bardzo podobny do struktury testosteronu
  • duża porcja Tribulusa od Trec Nutrition

Tribulon Black polecany jest aktywnym fizycznie mężczyznom jako uzupełnienie diety w skoncentrowane saponiny steroidowe.

Cena 79,99 zł