Inne

Inne

Inne

Podkategorie

Filtry aktywne

OSTROVIT Spiruline Vege 250 g

Spiruline Vege to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 250g produktu, czyli sto dwadzieścia pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2g/porcja. Spiruline Vege zawiera w swoim składzie czysty ekstrakt ze spiruliny - jest to niebiesko-zielony glon, który zwany jest algą porastającą jeziora i inne zbiorniki słodkowodne.

 • 2000mg spiruliny w jednej porcji
 • wspomaga procesy detoksu organizmu z metali ciężkich
 • wykazuje działanie alkalizujące na organizm
 • pomaga obniżyć poziom cukru we krwi
 • odpowiedni dla wegan i wegetarian
 • opakowanie wystarcza na 125 porcji

Spiruline Vege od Ostrovit posiada bardzo duże ilości składników odżywczych w swoim składzie, które wpływają pozytywnie na nasz organizm.

Cena 24,89 zł

Real Pharm Spiruline 90 tabs

Spiruline to suplement diety w tabletkach od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 tabletek, czyli czterdzieści pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2tabs/porcja. Spiruline 90 tabletek zawiera w swoim składzie tę mikroskopijną algę, która ostatnimi czasy bardzo zyskała na popularności.

 • silny antyoksydant
 • pomoc w odchudzaniu
 • wysoka zawartość białka
 • składnik odżywki misji kosmicznych

Spirulina zalicza się do grona tzw. superfood. Jest to grupa pewnych produktów, które cechują się bardzo wysoką zawartością cennych substancji, są bogate pod względem odżywczym, ich spożywanie daje nam w gruncie rzeczy same korzyści.

Cena 22,99 zł

Real Pharm Piperine 90tabs

Piperine to suplement diety w tabletkach od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 tabletek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1tabs/porcja. Piperine 90 tablets zawiera w swoim składzie piperynę, czyli organiczny związek chemiczny z grupy alkaloidów, który w przyrodzie występuje z ziarnach czarnego pieprzu. Piperyna wpływa m.in na spalanie tkanki tłuszczowej oraz usprawnia działanie układu pokarmowego, przez co wydatnie wspiera odchudzanie. Mniejsza tkanka tłuszczowa sprzyja intensywniejszemu i wydajniejszemu treningowi oraz zwiększeniu możliwości organizmu.

Produkt dedykowany jest przede wszystkim dla profesjonalnych sportowców oraz osób aktywnych, uprawiających różne dyscypliny w wydaniu rekreacyjnym.

Cena 18,99 zł

7NUTRITION CDP Choline 60 vcaps

CDP Choline to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. CDP Cholina 60 vcaps zawiera w swoim składzie bioaktywne źródło choliny o wysokiej przyswajalności. CDP Cholina (cytykolina) jest jednym z lepszych środków nootropowych wpływających na produkcję acetylocholiny.

CDP Choline od 7Nutrition polecana dla osób, które dążą do zwiększenia swojej produktywności, poprawy funkcji poznawczych i osiągnięcia harmonii między ciałem a umysłem.

Cena 58,89 zł

7NUTRITION JOD 300 vtabs

JOD to suplement diety w tabletkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 300 wegańskich tabletek, czyli trzysta porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1tabs/porcja. JOD 300 tabletek vege zawiera w swoim składzie jodek potasu, dostarczając ważnego pierwiastka śladowego, jakim jest jod, w wygodnej i łatwej do zaabsorbowania formie.

 • Jod to mikroelement, który odgrywa kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu
 • może wspomóc pracę tarczycy oraz wpływa na wiele procesów metabolicznych w organizmie
 • każda tabletka dostarcza 200 µg jodku potasu
 • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
 • wygodna forma tabletek do połknięcia

JOD od 7Nutrition to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i właściwe funkcjonowanie organizmu.

Cena 28,89 zł

7NUTRITION Keto Electrolytes 360 g

Keto Electrolytes to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 360g produktu, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 12g/porcja. Keto Electrolytes 360 gram to produkt dla prawidłowej równowagi minerałów w organizmie oraz w celu pomocy w osiągnięciu i utrzymaniu stanu ketozy.

Keto Electrolytes od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób, które praktykują dietę ketogenną i zdają sobie sprawę z ważności utrzymania odpowiedniego bilansu elektrolitów.

Cena 88,89 zł

7NUTRITION Liver Complex 60 vcaps

Liver Complex to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja dzienna. Liver Complex 60 vcaps zaprojektowany w celu wsparcia zdrowia i funkcji wątroby, kluczowego narządu pełniącego ważną rolę w procesach oczyszczania i zachowaniu równowagi w organizmie.

Liver Complex od 7Nutrition to doskonały sposób na wsparcie ważnego narządu jakim jest wątroba.

Cena 48,89 zł

7NUTRITION Phosphatidylserine 100 vcaps

Phosphatidylserine to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie użycia 1kaps/porcja. Phosphatidylserine 100 vege caps w swoim składzie kompleks fosfolipidów sojowych standaryzowanych na 20% zawartość fosfatydyloseryny. Stworzony, aby wspierać Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Phosphatidylserine od 7Nutrition to suplement diety stworzony z myślą o wsparciu zdrowia psychicznego.

Cena 68,89 zł

7NUTRITION Sodium Butyrate 100 vcaps

Sodium Butyrate to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 100 wegetariańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie użycia 1kaps/porcja. Sodium Butyrate 100 vege caps zawiera w swoim składzie maślan sodu - doskonałe źródło kwasu masłowego, składnika energetycznego dla nabłonka przewodu pokarmowego.

Sodium Butyrate od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób, które chcą zadbać o zdrowie i kondycję swojego układu pokarmowego.

Cena 31,89 zł

7NUTRITION Olej z ostropestu 250 ml

Olej z ostropestu od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu o pojemności 250ml kryje się pełen potencjał natury, z którego możesz czerpać codziennie. Olej z ostropestu od 7Nutrition to wyjątkowy eliksir zdrowia, stanowiący doskonałe uzupełnienie zrównoważonej diety. Bogactwo cennych składników sprawia, że sięga po niego coraz więcej osób dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Olej z ostropestu od 7Nutrition to nie tylko smaczny dodatek do potraw, ale także cenny składnik, który może wesprzeć zdrowy tryb życia.

Cena 22,89 zł

LAB ONE N°1 Beautiful HAIR 90 vcaps

N°1 Beautiful HAIR to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli dwadzieścia dwie porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 4kaps/porcja dzienna. N1 Beautiful HAIR 90 vege capsules to unikalna formuła stworzona z myślą o zdrowiu Twoich włosów. Działa od wewnątrz, dostarczając im niezbędnych składników, które sprawią, że staną się mocne, lśniące i pełne życia.

 • Inozytol wpływa na zdrowie skóry głowy i włosów
 • Ekstrakt z Palmy Sabałowej znany ze swojego wpływu na równowagę hormonalną
 • Krzemionka i Biotyna, korzystna dla zdrowia włosów i paznokci
 • opakowanie wystarcza na 22 dni stosowania
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

N°1 Beautiful HAIR od LAB ONE idealny dla tych, którzy pragną wzmocnić swoje włosy od środka.

Cena 109,89 zł

LAB ONE N°1 Butyric ACID 60 vcaps

N°1 Butyric ACID to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja dzienna. N1 Butyric ACID 60 vege capsules stworzony z myślą o wsparciu zdrowia układu pokarmowego. Zawiera mikrokapsułkowany maślan sodu, bogaty w kwas masłowy, który odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi jelitowej.

N°1 Butyric ACID to innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy pragną zadbać o zdrowie swojego układu pokarmowego.

Cena 52,89 zł

LAB ONE N°1 Chlorophyll Detox 500 ml

N°1 Chlorophyll Detox to suplement diety w płynie od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 500ml produkt, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5ml/porcja. N1 Chlorophyll Detox 500 ml stworzony aby wesprzeć procesy oczyszczania organizmu. Skoncentrowane ekstrakty roślinne, w tym pietruszki, lucumy, spiruliny i chlorelli, dostarczają naturalnych składników, które mogą pomóc w detoksykacji.

N°1 Chlorophyll Detox to wyjątkowe połączenie składników roślinnych, które mogą pomóc Ci oczyścić organizm i zrewitalizować swoje ciało.

Cena 94,89 zł

LAB ONE N°1 Hyper BRAIN 60 vcaps

N°1 Hyper BRAIN to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja dzienna. N1 Hyper BRAIN 60 vege capsules stworzony aby wsparać Twoje poznawcze funkcje i poprawić ogólną sprawność umysłową. Unikalna formuła skoncentrowanych składników odżywczych zapewnia wszechstronne wsparcie dla Twojego mózgu.

Ożyw swoje myśli z N°1 Hyper BRAIN od LAB ONE – Zadbaj o swoją umysłową jasność i sprawność!

Cena 84,89 zł

LAB ONE N°1 Hysta SENSE 90 caps

N°1 Hysta SENSE to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja dzienna. N1 Hysta SENSE 90 capsules stworzony, by wesprzeć kobiece zdrowie i komfort w codziennym życiu. Składniki starannie dobrane do potrzeb kobiet pomagają utrzymać harmonię hormonalną i poprawić samopoczucie.

Odkryj tajemnice harmonii kobiecej witalności z N°1 Hysta SENSE od LAB ONE – Zdrowa i pewna siebie kobieta każdego dnia!

Cena 108,89 zł

LAB ONE N°1 Vita LIVER 90 vcaps

N°1 Vita LIVER to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli czterdzieści pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. N1 Vita LIVER 90 vege capsules to kompleksowy suplement diety stworzony specjalnie z myślą o zdrowiu wątroby.

Podaruj swojej wątrobie niezbędne wsparcie, sięgając po N°1 Vita LIVER od LAB ONE. Dbaj o swoje zdrowie od wewnątrz i czerp korzyści z pełni życia!

Cena 94,89 zł

LAB ONE N°1 Revi FLORA 60 caps

N°1 Revi FLORA to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. N1 Revi FLORA 60 capsules

 • opakowanie wystarcza na 30 dni stosowania
 • czysty i krótki skład
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

Revi FLORA

Cena 109,89 zł

LAB ONE N°1 Thyro PROTECT 90 vcaps

N°1 Thyro PROTECT to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 90 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. N1 Thyro PROTECT 90 capsules

Thyro PROTECT

Cena 99,89 zł

REAL PHARM Liver Control 60 caps

Liver Control to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Real Pharm. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja dzienna. Liver Control 60 caps zaprojektowany w celu wsparcia zdrowia i funkcji wątroby, kluczowego narządu pełniącego ważną rolę w procesach oczyszczania i zachowaniu równowagi w organizmie.

Liver Control od Real Pharm to doskonały sposób na wsparcie ważnego narządu jakim jest wątroba.

Cena 34,89 zł

NOW FOODS Astragalus Extract 500 mg 90 vcaps

Astragalus Extract 500mg to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 90 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja dzienna. Astragalus Extract 500mg 90 vege capsules wspiera zdrowe funkcje odpornościowe poprzez liczne mechanizmy. Badania niekliniczne z użyciem traganka wykazały, że może on wspierać zdrową produkcję i aktywność wyspecjalizowanych białych krwinek.

 • standaryzowany na 70% polisacharydów
 • wspiera zdrowe funkcje komórek odpornościowych
 • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

Astragalus Extract 500mg jest stosowany jako ogólny adaptogen, poprawiając zdolność do wzmacniania siły witalnej organizmu znanej jako Qi.

Cena 58,89 zł

NOW FOODS Beta-1,3/1,6-D-Glucan 100 mg 90 vcaps

Beta-1,3/1,6-D-Glucan 100mg to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 90 wegańskich kapsułek, czyli czterdzieści pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Beta-1,3/1,6-D-Glucan 100mg 90 vege capsules zawiera w swoim składzie bioaktywny węglowodan pochodzący ze ściany komórkowej Saccharomyces cerevisiae, powszechnie znanych jako drożdże piekarskie.

Beta-1,3/1,6-D-Glucan 100mg może oddziaływać z niektórymi komórkami układu odpornościowego, w tym z komórkami obecnymi w tkance limfatycznej związanej z jelitami (GALT).

Cena 68,89 zł

NOW FOODS Burdock Root 430 mg 100 vcaps

Burdock Root 430mg to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Burdock Root 430mg 100 vege capsules zawiera w swoim składzie Korzeń łopianu (Arctium lappa) to roślina dwuletnia występująca w Europie i Azji.

Burdock Root 430mg

Cena 48,89 zł

NOW FOODS Caprylic Acid 600 mg Softgels 100 caps

Caprylic Acid Softgels to suplement diety w żelowych kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 miękkich kapsułek, czyli pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Caprylic Acid 600mg Softgels 100 capsules zawiera w swoim składzie kwas kaprylowy, organiczny związek chemiczny należący do grupy nasyconych kwasów tłuszczowych.

 • może przyczynić się do ograniczenia łaknienia
 • wspomaga pracę układu pokarmowego
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

Caprylic Acid Softgels

Cena 58,89 zł

NOW FOODS Cascara Sagrada 450 mg 100 vcaps

Cascara Sagrada to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Cascara Sagrada 450mg 100 Veg Capsules to naturalny preparat otrzymywany z kory krzewu szakłaka amerykańskiego. Stosowany regularnie stymuluje pracę jelit, pobudza funkcjonowanie wątroby, ruchy robaczkowe jelita grubego i działa tonizująco na układ pokarmowy.

 • działanie tonizujące na układ pokarmowy
 • stymuluje pracę jelit
 • pobudza ruchy robaczkowe jelita grubego
 • pobudza czynności wątroby
 • zioła zawarte w produkcie są bezpieczne

Cascara Sagrada 450 mg to suplement przeznaczony do stosowania w celu tonizowania układu pokarmowego.

Cena 38,89 zł

NOW FOODS Blood Pressure Health 90 vcaps

Blood Pressure Health to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 90 wegańskich kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Blood Pressure Health 90 vege capsules w swoim składzie zawiera ekstrakt z pestek winogron (MegaNatural-BP) oraz ekstrakt z głogu (liść i kwiat).

Blood Pressure Health od NOW FOODS polecany szczególnie dla osób, które potrzebują wsparcia w utrzymaniu ciśnienia krwi w zdrowym zakresie.

Cena 108,89 zł

NOW FOODS Bromelain 500 mg 60 vcaps

Bromelain 500 mg to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli sześcdziesiątporcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Bromelain 500mg 60 vege capsules w swoim składzie Bromelaine - enzym proteolityczny pochodzący z łodygi ananasa, który ma właściwości trawiące białka.

Bromelain 500 mg od NOW FOODS polecany szczególnie dla osób, które potrzebują wsparcia prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Cena 68,89 zł

NOW FOODS Cayenne 500 mg 100 vcaps

Cayenne 500 mg  to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Cayenne 500 mg 100 Veg Capsules w swoim składzie zawiera pieprz kajeński, który może wspomagać funkcje sercowo-naczyniowe i trawienne.

 • preparat naturalnego pochodzenia
 • pomaga chronić komórki przed działaniem wolnych rodników
 • wspiera utrzymywanie masy ciała po odchudzaniu
 • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

Cayenne 500 mg to suplement przeznaczony do stosowania w celu tonizowania układu pokarmowego.

Cena 38,89 zł

NOW FOODS Chlorella 1000 mg 60 tabs

Chlorella 1000mg to suplement diety w tabletkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich tabletek, czyli dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3tabs/porcja dzienna. Chlorella to zielona alga bogata w chlorofil, białko oraz inne składniki odżywcze, wspomagająca detoksykację organizmu i wzmacniająca układ odpornościowy.

 • wspomaga detoksykację organizmu
 • zawiera 1000 mg chlorelli w każdej tabletce
 • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
 • wygodna forma tabletek do połknięcia

NOW FOODS Chlorella 1000 mg jest idealnym wyborem dla osób dbających o zdrowie, pragnących wspomóc naturalne procesy detoksykacyjne organizmu.

Cena 48,89 zł

NOW FOODS Choline & Inositol 100 vcaps

Choline & Inositol to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Choline & Inositol 100 Veg Capsules w swoim składzie zawiera połączenie Choliny oraz inozytolu, które wspierają funkcje mózgu, zdrowie wątroby oraz metabolizm tłuszczów.

 • 250 mg choliny i 250 mg inozytolu w kapsułce
 • 100 kapsułek, czyli 100 porcji
 • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

NOW FOODS Choline & Inositol jest idealnym wyborem dla osób pragnących wspierać swoje zdrowie psychiczne i fizyczne poprzez odpowiednią suplementację.

Cena 44,89 zł

NOW FOODS DMG 125 mg 100 vcaps

DMG 125mg to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. DMG 125 mg 100 Veg Capsules w swoim składzie zawiera N, N-dimetyloglicynę, wspierającą zdrowie i wydolność organizmu. DMG jest znane z poprawy poziomu energii, wsparcia układu odpornościowego, oraz układu sercowo-naczyniowego.

NOW FOODS DMG to doskonały wybór dla osób dbających o wsparcie zdrowia i kondycji organizmu.

Cena 48,89 zł

NOW FOODS Double Strenght L-Theanine 200 mg 60 vcaps

Double Strenght L-Theanine 200mg to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli trzydzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja dzienna. Double Strenght L-Theanine 200 mg 60 Veg Capsules w swoim składzie zawiera wysoką dawkę L-teaniny oraz inozytolu, co sprzyja redukcji stresu oraz poprawie samopoczucia psychicznego.

 • Wysoka zawartość L-teaniny wspierająca relaksację
 • 60 kapsułek, 30 dni suplementacji
 • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

NOW FOODS Double Strength L-Theanine 200 mg 60 vcaps to idealny wybór dla osób poszukujących naturalnych metod redukcji stresu i poprawy samopoczucia psychicznego.

Cena 78,89 zł

NOW FOODS Echinacea 400 mg 100 vcaps

Echinacea 400mg to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Echinacea Root 400 mg 100 Veg Capsules w swoim składzie ekstrakt z korzenia jeżówki purpurowej (Echinacea purpurea), popularnie znanego ze swoich właściwości wspierających odporność organizmu.

NOW FOODS Echinacea 400 mg 100 vcaps jest polecany dla osób dorosłych jako wsparcie dla zdrowia odpornościowego.

Cena 48,89 zł

NOW FOODS Folic Acid 800 mcg with Vitamin B-12 250 tabs

Folic Acid 800 mcg with Vitamin B-12 to suplement diety w tabletkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 250 wegańskich tabletek, czyli pięćset porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia ½tabs/porcja. Folic Acid 800 mcg with Vitamin B-12 200 tablets zawiera w swoim składzie kwas foliowy z witaminą B12, które wspierają zdrowie układu krwionośnego oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

NOW Foods Folic Acid z Witaminą B12 to idealny wybór dla osób pragnących wspierać swoje zdrowie krwionośne i nerwowe w naturalny sposób.

Cena 38,89 zł

NOW FOODS GABA 500 mg 100 vcaps

GABA 500mg to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. GABA 100 Veg Capsules w swoim składzie zawiera kwas gamma-aminomasłowy (GABA) oraz witaminę B6.

NOW Foods GABA 500 mg to idealny wybór dla osób pragnących wspierać zdrowie układu nerwowego i równowagę psychiczną w naturalny sposób.

Cena 44,89 zł

NOW FOODS GABA Pure Powder 170 g

GABA Pure Powder to suplement diety w proszku od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 170g produktu, czyli sto trzynaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia ¾ łyżeczki/porcja dzienna. GABA Pure Powder 170g w swoim składzie zawiera czysty kwas gamma-aminomasłowy (GABA).

NOW Foods GABA Pure Powder to idealny wybór dla osób pragnących wspierać zdrowie układu nerwowego i równowagę psychiczną w naturalny sposób.

Cena 58,89 zł

NOW FOODS Garlic Oil 1500 mg Softgels 100 caps

Garlic Oil 1500mg to suplement diety w żelowych kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 miękkich kapsułek, czyli trzydzieści trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3kaps/porcja. Garlic Oil 1500 mg 100 softgels w swoim składzie zawiera koncentrat olejku czosnkowego, który wspiera zdrowie serca, układ odpornościowy oraz ogólną witalność.

 • 1500 mg olejku czosnkowego w porcji
 • 100 kapsułek, co wystarcza na 33 dni suplementacji
 • wspiera zdrowie serca i układ odpornościowy
 • czysty i krótki skład
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

NOW Foods Garlic Oil to idealny wybór dla osób pragnących naturalnie wspierać zdrowie serca i układ odpornościowy.

Cena 28,89 zł