Zestawy Świąteczne - Odżywki i Suplementy - Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz

Zestawy Świąteczne!

Zestawy Świąteczne!

Podkategorie

Filtry aktywne

Zestaw Świąteczny 50zł nr 1

Zestaw Świąteczny nr 1 będzie idealnym pomysłem dla obdarowania pary - kobiety i mężczyzny, ponieważ w zestawie znajdziesz rewelacyjne kompleksy witamin i minerałów w tabletkach od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniach znajduje się po 60 tabletek, czyli pełny miesiąc suplementacji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2tabs/porcja dzienna. Powyższe produkty zawierają w swoim składzie dobrane z najwyższą starannością witaminy i minerały, które zapewniają organizmowi zdrowie, energię, witalność i wytrzymałość.

Prezent dla rodziców, a może prezent dla dziadków? Z pewnością ucieszą się, że dbasz o ich zdrowie!

Cena 50,00 zł

Zestaw Świąteczny 50zł nr 2

Zestaw Świąteczny nr 2 będzie idealnym pomysłem dla łasucha :-), ponieważ w zestawie znajdziesz przepyszny smakowe masło orzechowe od 7 Nutrition oraz syrop zero kalorii od 6PAK Nutrition . W opakowaniach znajduje się kolejno 750g oraz 500ml, czyli wystarczająco aby cieszyć się tym smakiem dłużej przy zalecanych przez producenta sposobach spożycia. Powyższe produkty należą do produktów dietetycznych, sprawdzą się szczególnie dla osób sztywno liczących spożyte kalorie.

Prezent dla brata, siostry czy kuzyna? Z pewnością ucieszy każdego liczącego kalorie!

Cena 50,00 zł

Zestaw Świąteczny 50zł nr 3

Zestaw Świąteczny nr 3 będzie idealnym pomysłem dla obdarowania każdej osoby, która dba o swoje zdrówko, ponieważ w zestawie znajdziesz dwa kluczowe suplementy do stosowania w okresie jesienno-zimowym, mianowicie naturalną Witaminę C od 7Nutrition oraz Witaminę D3 z K2MK7 od Real Pharm Nutrition. W opakowaniach znajduje się kolejno 60 kapsułek oraz 90 tabletek, czyli około miesiąca suplementacji przy zalecanym przez producentów sposobie spożycia. Ponadto zestaw uzupełnia transparentny pillbox od Pakuj ZDROWIE i niskokaloryczna przekąska od 6PAK Nutrition.

Prezent dla każdej osoby, której życzysz wielkiego zdrowia i uśmiechu !

Cena 50,00 zł

Zestaw Świąteczny 100zł nr 4

Zestaw Świąteczny nr 4 będzie idealnym pomysłem dla obdarowania osoby stawiającej swoje pierwsze kroki na siłowni, ponieważ w zestawie znajdziesz podstawy suplementacji mianowicie odżywkę wysokobiałkową od 7Nutrition, kompleks witaminowo-mineralny oraz jednorazowy napój BCAA od Trec Nutrition , a całość domknie prawdziwy niezbędnik czyli szczelny shaker z sitkiem i wygodnym ustnikiem od Pakuj ZDROWIE.

Prezent dla każdej osoby, szczególnie polecany dla osób początkujących.

Cena 100,01 zł