Filtruj według

  • 19,00 zł - 49,00 zł

MSM - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

MSM

MSM to organiczny związek siarki, który jest magazynowany w ludzkim organizmie głównie w kościach oraz mięśniach. Jest to niezwykle istotny pierwiastek, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Niestety w produktach spożywczych znajdziemy jej tylko śladowe ilości. MSM głównie jest stosowany w celach profilaktycznych oraz leczniczych.

MSM

Podkategorie

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Filtry aktywne

7NUTRITION MSM 200 vcaps

MSM to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 200 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. MSM 200 vcaps zawiera w swoim składzie metylosulfonylometan (inaczej metylosiarczan metanu, dimetylosulfon) - organiczny związki siarki i składnik naturalnej żywności.

MSM od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób poszukujących naturalnych rozwiązań dbających o zdrowie stawów i ogólną kondycję organizmu.

Cena 48,89 zł

Real Pharm MSM 90kaps

MSM to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. MSM 90 capsules zawiera w swoim składzie metylosulfonylometan, który wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe. Dzięki niemu możemy trenować na dużej intensywności i szybciej się regenerować.

  • szybsza regeneracja mięśni i tkanek
  • odbudowa chrząstki stawowej
  • eliminowanie dolegliwości bólowych i szybszy powrót do treningów po urazach
  • aktywna walka ze stanami zapalnymi
  • wyeliminowane skurcze mięśni

Produkt o uniwersalnym zastosowaniu - sprawdzi się jako uzupełnienie diety sportowców amatorów oraz zawodowców, polecany zwłaszcza po drobnych urazach i kontuzjach.

Cena 19,99 zł

OSTROVIT Supreme Pure MSM 300 g

Supreme Pure MSM to suplement diety w proszku od polskiego producenta Ostrovit. W opakowaniu znajduje się 300g produktu, czyli sto pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2g/porcja. Supreme Pure MSM z naturalnej linii suplementów Supreme Pure zawiera w swoim składzie wyłącznie Metylosulfonylometan (MSM), czyli organiczny związek chemiczny siarki, często występujący w zielonych warzywach czy w świeżym mleku.

  • wpływa na poprawę skóry, włosów i paznokci
  • odbudowuje ścięgna oraz więzadła
  • zapewnia regenerację i poprawne funkcjonowanie stawów
  • opakowanie wystarcza na 150 porcji

Supreme Pure MSM od Ostrovit polecany dla osób, które cenią sobie zdrowy wygląd skóry, paznokci czy włosów oraz w celu regeneracji ścięgien czy wiązadeł po urazach i kontuzjach.

Cena 39,89 zł