Odchudzanie ➤ Odżywki i Suplementy diety - Pakuj ZDROWIE Gdańsk ✓

Odchudzanie

Czym jest odchudzanie?

Odchudzanie odnosi się do procesu redukcji nadmiernego tłuszczu w celu osiągnięcia zdrowej i zrównoważonej wagi ciała. Istnieje wiele podejść do odchudzania, ale najważniejsza jest regularna aktywność fizyczna i wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych wraz z odpowiednio ułożoną suplementacją. Pamiętaj, że każdy organizm jest inny, a proces odchudzania może wymagać czasu i cierpliwości. Ważne jest również utrzymanie zdrowego stylu życia na dłuższą metę, aby utrzymać osiągniętą wagę i zdrowie. Jeśli masz jakiekolwiek istniejące problemy zdrowotne, zawsze zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem przed rozpoczęciem odchudzania.

Suplementy na odchudzanie

Kiedy chodzi o suplementy na odchudzanie, istnieje wiele produktów dostępnych na rynku. Jednak ważne jest zrozumienie, że suplementy diety nie są magicznym rozwiązaniem i nie zastąpią zdrowej diety i aktywności fizycznej. Powinny być traktowane jako wsparcie dla zdrowego stylu życia. Ważne jest zauważenie, że skuteczność suplementów na spalanie tkanki tłuszczowej może się różnić w zależności od osoby. Poniżej przedstawiamy listę suplementów, które są stosowane w kontekście odchudzania.

Odchudzanie

Podkategorie

Filtry aktywne

Real Pharm Acetyl L-Carnitine 90kaps

Real Pharm Acetyl L-Carnitine to suplement diety, który pomaga organizmowi pozyskać więcej energii. Acetylo -L-karnityna jest aminokwasem, który nie należy do naturalnie wytwarzanych białek w naszym organizmie, dlatego też jego dostarczenie poprzez dietę i suplementy jest niezwykle ważne zwłaszcza dla osób aktywnych.

Cena 39,00 zł

Real Pharm Amino 8500 400tabs

Amino 8500 Real Pharm to kompletna pula aminokwasowa dostarczana do organizmu w postaci tabletek o stężeniu aż 1625 mg. Amino 8500 został oparty o najdoskonalszy koncentrat białka serwatkowego. Suplement diety przeznaczony dla sportowców, którzy podejmują się ekstremalnego wysiłku fizycznego. Podczas ćwiczeń, glikogen gromadzony w mięśniach zmniejsza się, a energia magazynowana w organizmie spada.

Cena 89,00 zł

REAL PHARM Amino Rest 500 g

Amino Rest to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czterdzieści dwie porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 12g/porcja. Amino Rest 500 gram zawiera w swoim składzie L-leucyne, L-waline i L-izoleucyne – aminokwasy, które pobudzają syntezę białek, co prowadzi do zahamowania reakcji katabolicznych i przykłada się do przyrostów masy mięśniowej. Ponadto skład wzbogacony został o glutaminę - kluczowy aminokwas endogenny.

 • aminokwasy w formie instant - świetna rozpuszczlność
 • szybsza regeneracja potreningowa

Amino Rest polecany jest sportowcom w okresach intensywnych treningów w celu ochrony przed katabolizmem i przyspieszenia regeneracji potreningowej.

Cena 89,00 zł

Real Pharm BCAA 1100mg 300kaps

Real Pharm BCAA to aminokwasy egzogenne, czyli mówiąc prościej, białko rozłożone na czynniki pierwsze, do najmniejszej możliwej do rozłożenia formy. W ten sposób, nasz organizm nie musi przetwarzać na mniejsze części, więc wchłaniają się od razu, a ich przyswajalność jest większa niż, gdybyśmy spożyli białko w pierwotnej postaci. BCAA to aminokwasy: L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, najlepsze aminokwasy. Zapewnią Ci doskonałą ochronę i szybsze zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Cena 89,00 zł

Real Pharm BCAA Instant 400g

Real Pharm BCAA Instant 400g to aminokwasy egzogenne, czyli mówiąc prościej, białko rozłożone na czynniki pierwsze, do najmniejszej możliwej do rozłożenia formy w postaci proszku do rozrobienia z wodą. W ten sposób, nasz organizm nie musi przetwarzać na mniejsze części, więc wchłaniają się od razu, a ich przyswajalność jest większa niż, gdybyśmy spożyli białko w pierwotnej postaci. BCAA to aminokwasy: L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, najlepsze aminokwasy. Zapewnią Ci doskonałą ochronę i szybsze zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Cena 89,00 zł

Real Pharm Beef Amino 300tabs

Beef Amino Real Pharm to najwyższej jakości suplement diety dla zawodowych sportowców oraz osób amatorsko uprawiających sport, którym zależy na maksymalizacji efektów każdego treningu oraz zyskaniu efektywnej ochrony przed katabolizmem! Beef Amino Real Pharm to czysty i niezawierający żadnych domieszek produkt o udowodnionej skuteczności, którego działanie kompleksowo wpłynie na funkcjonowanie obciążonego treningami organizmu!

Cena 69,00 zł

Real Pharm Berberine HCL 60tabs

Real Pharm Berberyna HCL wykazuje się działaniem prozdrowotnym. Charakteryzuje się naturalnością oraz szerokim spektrum zastosowania. Ma ogromny wpływ na zmniejszenie poziomu wyrzutów glukozy z wątroby. Suplement diety przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców, ale równie dobrze mogą po niego sięgać osoby, które uprawiają sport amatorsko i dla własnego zdrowia.

Cena 54,99 zł

Real Pharm Chrome 180tabs

Real Pharm Chrome to suplement zawierający Chrom w postaci picolinate chromu. Chrom to niezbędny minerał, przyczynia się do utrzymania prawidłowego przebiegu przemian metabolicznych makroskładników odżywczych oraz ułatwia utrzymanie optymalnego poziomu cukru we krwi*. Zbyt wysoki poziom glukozy i insuliny nie są korzystne dla zdrowia.

Cena 19,00 zł

Real Pharm CLA 90kaps

Real Pharm CLA to produkt, pochodzący od rzetelnego producenta. Dzięki temu masz pewność, że sięgasz po produkt najlepszej jakości. CLA polecamy wszystkim, którzy chcą przyspieszyć tempo odchudzania i skutecznie pozbyć się dodatkowych kilogramów. Sprawdzi się także u osób, które chcą chronić swój organizm przed chorobami układu krążenia. Nie ryzykuj niedoborów kwasu linolowego i wybierz tę na prawdę skuteczną formę suplementacji, a szybko odzyskasz wymarzoną sylwetkę i doskonałe samopoczucie!

Cena 29,00 zł

Real Pharm EAA Instant 420g

Real Pharm EAA jest suplementem diety w proszku, dedykowanym dla profesjonalnych sportowców, zawodowo zajmujących się sportem, oraz amatorów, sporadycznie wykonujących ćwiczenia fizyczne. Uzupełnia on dietę w aminokwasy egzogenne budujące białka, których ludzki organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Z tego powodu muszą być one dostarczane z zewnątrz, wraz z pożywieniem.

Cena 79,00 zł

Real Pharm Glutamine Instant 500g

Real Pharm Glutamine posiada w składzie aminokwas L-Glutamine najwyższej jakości, co sprawia, że cechuje się wyjątkowo dużą biodostępnością i szybką przyswajalnością. Glutamina to jeden z aminokwasów, których nie może zabraknąć w organizmie  każdego sportowca oraz osób aktywnych fizycznie lub traktujących sport jedynie, jako sposób na relaks. Jeżeli chcesz zyskać wyjątkowo silną ochronę antykataboliczną, wzmocnić wytrzymałość treningową oraz zyskać znacznie więcej energii postaw na wysoką jakość suplementu Glutamina Real Pharm, który pozwoli Ci przyśpieszyć efekty codziennych ćwiczeń oraz stanie się wsparciem Twojego organizmu okresie okołotreningowym.

Cena 89,00 zł

REAL PHARM Hydrox 120 tabs

Real Pharm HYDROX to zdecydowanie najlepszy i najmocniejszy palacz tłuszczu nowej generacji. Jego działanie jest bardzo kompleksowe. Zawiera on właściwości termogeniczne, zapobiega wchłanianiu się tłuszczu oraz przyspiesza metabolizm. Oprócz swoich podstawowych właściwości bardzo korzystnie wpływa na ciało, pobudza organizm, dostarczając mu energii oraz wspomaga inne procesy wpływające na ogólne samopoczucie. Zdecydowanie warto go używać, gdyż znacząco ułatwia spalanie tłuszczu i walkę ze zbędnymi kilogramami.

Cena 98,89 zł

Real Pharm L-Carnitine 900mg 90kaps

Real Pharm L-Carnitine o stężęniu 900mg na kapsułkę to suplement diety, który pomaga organizmowi pozyskać więcej energii. L-karnityna jest aminokwasem, który nie należy do naturalnie wytwarzanych białek w naszym organizmie, dlatego też jego dostarczenie poprzez dietę i suplementy jest niezwykle ważne zwłaszcza dla osób aktywnych.

Cena 29,00 zł

Real Pharm L-Carnitine Green Tea+CLA 90kaps

L-Carnitine, Green Tea & CLA 90 kaps to suplement w formie łatwych do połknięcia kapsułek o wysokim stężeniu, które zapewnią Ci szybki i satysfakcjonujący efekt redukcji zbędnego tłuszczu! Sprawdź i przekonaj się, że redukcja nie musi oznaczać kolejnego niepowodzenia. Z Real Pharm szybko wyrzeźbisz idealne ciało i w końcu zauważysz efekty stosowania diety bez skutków ubocznych w postaci zmęczenia i braku sił witalnych! Ponadto preparat pomoże Ci ograniczyć rozpad dostarczanych do organizmu aminokwasów oraz wpłynie na szybkość syntezy białek, dzięki czemu przyczyni się do szybszych przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Cena 32,00 zł

Real Pharm L-Carnitine Shot 80ml

L-carnitine shot 80ml o smaku ananasowym to wysokiej klasy produkt służący aktywnym fizycznie osobom. Polecany również w przypadku osób, które rozpoczęły proces odchudzania i chciałyby go doprowadzić do pomyślnego zakończenia. Głównym składnikiem suplementu diety jest l-karnityna, która w ludzkim organizmie nie znajduje się w zbyt dużych ilościach. W związku z tym należy zadbać o to, aby dostarczać ją do organizmu z zewnątrz.

Cena 3,99 zł

Real Pharm Real Casein 100 700g

Casein 100 Real Pharm to kazeina miceralna, która jest idealna na noc – może zastąpić posiłek. Kazeina pochodzi z mleka i jest pieszczotliwie nazywana sernikiem. Stanowi aż ¾ zawartości białka w mleku. Zawarta w Casein 100 Real Pharm kazeina micelarna to odtłuszczona i oczyszczona kazeina pierwotna z laktozy oraz zanieczyszczeń.

Cena 98,99 zł

REAL PHARM Real Isolate 100 700 g

Real Isolate 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Real Isolate 100 700 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), uzyskany w procesie mikrofiltracji. Ta unikalna technologia pozwala na maksymalną koncentrację oraz brak denaturacji białek zawartych w serwatce.

 • przepyszne smaki
 • wysoka klasa izolatu białka serwatki
 • wyprodukowane za pomocą technologii CFM

Real Isolate 100 to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 108,89 zł

REAL PHARM Real Whey 100 2000 g

Real Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Real Whey 100 2000 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
 • forma instant świetnie rozpuszczalnego białka
 • mała zawartość cukru w jednej porcji

Real Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 198,89 zł

REAL PHARM Real Whey 100 700 g

Real Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Real Whey 100 700 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
 • forma instant świetnie rozpuszczalnego białka
 • mała zawartość cukru w jednej porcji

Real Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 74,89 zł

Real Pharm Reduct Burn 90tabs

Reduct burn to suplement w tabletkach, który w swoim składzie zawiera m.in. docenioną za swoje właściwości odchudzające l-karnitynę, l-tyrozynę, kofeinę, kwas alfa liponowy oraz ekstrakty z zielonej kawy, pestek winogron, nasion fasoli, owoców malin, liści białej herbaty, nasion mango afrykańskiego i owoców gorzkiej pomarańczy. Taka kombinacja aktywnych składników pozwoli Ci szybko zauważyć efekty suplementacji oraz wpłynie na Twoje samopoczucie, niwelując napady głodu, ciągłe ssanie w żołądku, a także powodowane obniżeniem kaloryczności posiłków senność i rozdrażnienie! 

*Produkt występuje w nowej i starej szacie graficznej - wysyłany według dostępności.

Cena 79,00 zł

Real Pharm Vege Protein 600g

Masz dość tego, że większość suplementów z białkiem jest pochodzenia zwierzęcego? Na szczęście jest na to sposób. Real Pharm Vege Protein to nowy kompleksowy produkt zawierający wysokiej jakości białko pochodzenia roślinnego, stworzony z myślą o profesjonalistach i osobach amatorsko uprawiających sport. W jego skład wchodzi izolat białka sojowego, białko z grochu, żurawiny, ryżu i białko słonecznikowe!

Cena 59,00 zł

Trec Clenburexin 90kaps

Clenburexin to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli czterdzieści pięć pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Clenburexin 90 capsules zawiera w swoim składzie odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz kofeiny, ponadto zawiera kwas pantotenowy, który przyczynia się do utrzymania normalnego metabolizmu energetycznego i ograniczenia odczucia zmęczenia i znużenia.

 • dla osób chcących osiągnąć sportową sylwetkę
 • zawiera synergistycznie dobrane, naturalne składniki

Clenburexin wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zarówno u osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

Cena 59,99 zł

NOW FOODS Acetyl-L-Carnitine 500 mg 100 vcaps

Acetyl-L-Carnitine to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli pięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Acetyl-L-Carnitine 500 mg 100 vege capsules zawiera w swoim składzie Acetyl-L-karnitynę (ALC) - zmodyfikowany amaminokwas, który wspomaga produkcję energii komórkowej poprzez wspomaganie transportu tłuszczu do mitochondriów, gdzie jest przekształcany w ATP (paliwo komórkowe).

 • transportuje kwasy tłuszczowe
 • zwiększa energię komórkową
 • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

Acetyl-L-Carnitine wspomaga funkcjonowanie komórek mózgu i układu nerwowego.

Cena 89,89 zł

NOW FOODS Cayenne 500 mg 100 vcaps

Cayenne 500 mg  to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 100 wegańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Cayenne 500 mg 100 Veg Capsules w swoim składzie zawiera pieprz kajeński, który może wspomagać funkcje sercowo-naczyniowe i trawienne.

 • preparat naturalnego pochodzenia
 • pomaga chronić komórki przed działaniem wolnych rodników
 • wspiera utrzymywanie masy ciała po odchudzaniu
 • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
 • wygodna forma kapsułek do połknięcia

Cayenne 500 mg to suplement przeznaczony do stosowania w celu tonizowania układu pokarmowego.

Cena 38,89 zł

Trec Whey 100 700g

Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 700g produktu, czyli dwadzieścia trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Białko Whey 100 700 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

 • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
 • 24,36g białka na 30g porcję
 • bogate źródło aminokwasów
 • zaledwie 0,54g cukru w jednej porcji

Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 79,79 zł Normalna cena 83,99 zł

7NUTRITION Jungle Girl Burner 120 vcaps

Jungle Girl Burner to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 wegańskich kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. Jungle Girl Burner 120 vcaps zawiera w swoim składzie starannie dobrany zestaw naturalnych składników, które mogą przyczynić się do optymalizacji Twojego wysiłku.

Jungle Girl Burner od 7Nutrition to idealny suplement dla osób dążących do lepszej formy fizycznej, aktywnego trybu życia oraz zdrowego odchudzania.

Cena 98,89 zł

7NUTRITION MCT Oil 400 ml

MCT Oil to suplement diety w postaci płynu od polskiego producenta 7Nutrition.  W opakowaniu znajduje się 400ml płynu, czyli dwadzieścia sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 15ml=14g/porcja. MCT Oil 400 ml zawiera w swoim składzie źródło średnio łańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT), które stanowi znakomite wsparcie dla Twojego stylu życia i codziennej rutyny.

MCT Oil od 7Nutrition to kompaktowe źródło korzystnych średnio łańcuchowych kwasów tłuszczowych, które może wesprzeć Twój metabolizm, energię oraz ogólne zdrowie.

Cena 38,89 zł

7NUTRITION Micellar Casein 100% 1000 g

100% Micellar Casein to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli trzydzieści trzy porcje przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Odżywka białkowa 100% Micellar Casein 1000 gram zawiera w swoim składzie kazeine micelarną z dodatkiem koncentratu białka serwatki. Wysokiej jakości źródło białka, stworzone z myślą o wsparciu Twojego treningu i codziennej diety.

7Nutrition Micellar Casein 100% to wszechstronny produkt, który może wesprzeć Twoje cele treningowe i żywieniowe.

Cena 138,89 zł

7NUTRITION Natural Whey Isolate 90 1000 g

Natural Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dwadzieścia osiem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Natural Whey Isolate 90 1kg zaprojektowany z myślą o dostarczeniu wysokiej jakości białka w formie izolatu serwatkowego. Idealny wybór dla tych, którzy pragną skutecznie uzupełnić swoje codzienne zapotrzebowanie na białko.

 • każda porcja dostarcza imponujące 31,5g białka
 • wspiera procesy regeneracyjne
 • wpływa na wzrost i utrzymanie masy mięśniowej
 • zaledwie 0,42g tłuszczu w porcji
 • produkt bez dodatku cukru, słodzików i aromatów

Natural Whey Isolate 90 od 7Nutrition to wartościowe źródło białka, które wspiera Twoje cele dietetyczne i treningowe!

Cena 148,89 zł

7NUTRITION Natural Whey Isolate 90 2000 g

Natural Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli pięćdziesiąt siedem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Natural Whey Isolate 90 2kg to doskonała propozycja dla tych, którzy planują dłuższy okres suplementacji, szukając zarazem wysokiej jakości izolatu białka serwatkowego w połączeniu z ekonomicznym opakowaniem.

Natural Whey Isolate 90 od 7Nutrition to idealny wybór dla osób konsekwentnych w osiąganiu swoich celów dietetycznych i treningowych.

Cena 248,89 zł

7NUTRITION Natural Whey Isolate 90 500 g

Natural Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czternaście porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Natural Whey Isolate 90 500g to kompaktowe opakowanie pełne wyjątkowego izolatu białka serwatkowego, idealne dla tych, którzy cenią sobie wygodę i doskonałe źródło wysokiej jakości białka.

Natural Whey Isolate 90 od 7Nutrition to nie tylko praktyczna opcja dla aktywnych osób, ale także gwarancja jakości!

Cena 78,89 zł

7NUTRITION Whey Isolate 90 500 g

Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czternaście pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Whey Isolate 90 500 gram to kompaktowe opakowanie izolatu białka serwatkowego. Dedykowane wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i chcą dostarczać swojemu organizmowi niezbędne białko najwyższej jakości.

Whey Isolate 90 od 7Nutrition to propozycja dla tych, którzy oczekują doskonałej jakości białka serwatkowego w wygodnym i kompaktowym opakowaniu

Cena 78,89 zł

7NUTRITION Whey Isolate 90 1000 g

Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli dwadzieścia osiem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Whey Isolate 90 1000 gram stworzony z myślą o wsparciu efektywnego treningu i regeneracji mięśni. Każda porcja dostarcza doskonałej jakości białka, zapewniając pełnowartościowe wsparcie dla aktywnych osób.

Whey Isolate 90 od 7Nutrition to doskonały wybór dla tych, którzy oczekują od białka najwyższej jakości.

Cena 148,89 zł

7NUTRITION Whey Isolate 90 2000 g

Whey Isolate 90 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli pięćdziesiąt siedem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Whey Isolate 90 2000 gram stworzony z myślą o zapewnieniu kompleksowego wsparcia dla osób aktywnych fizycznie. Każda porcja dostarcza doskonałej jakości białka, zapewniając pełnowartościowe wsparcie dla aktywnych osób.

Whey Isolate 90 od 7Nutrition to propozycja dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości białka serwatkowego.

Cena 248,89 zł

7NUTRITION Whey Protein 80 2000 g

Whey Protein 80 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 2000g produktu, czyli pięćdziesiąt siedem pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Whey Protein 80 2000 gram to duże opakowanie wysokiej jakości koncentratu białka serwatkowego - idealne dla osób, które aktywnie dbają o swoją kondycję i oczekują skutecznej dawki białka przy każdym spożyciu.

Whey Protein 80 od 7Nutrition to propozycja dla tych, którzy szukają nie tylko skutecznego źródła białka, ale także smacznego dodatku do swojej diety.

Cena 198,89 zł

7NUTRITION Whey Protein 80 500 g

Whey Protein 80 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 500g produktu, czyli czternaście pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 35g/porcja. Białko Whey Protein 80 500 gram to kompaktowe opakowanie wysokiej jakości koncentratu białka serwatkowego, stworzone dla tych, którzy cenią skuteczne wsparcie białkowe w zwięzłej formie.

Whey Protein 80 od 7Nutrition to propozycja dla aktywnych osób, które szukają skutecznego źródła białka w praktycznym opakowaniu.

Cena 58,89 zł

Jakie suplementy i odżywki wybrać pod cel - odchudzanie?

Jeśli chodzi o suplementy, które mogą wspomóc odchudzanie, warto sięgnąć m.in po L-karnitynę - aminokwas, który odgrywa rolę w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie są spalane jako źródło energii, stąd powszechnie używana jest jako jeden z najpopularniejszych produktów w procesie spalania tłuszczu. Drugim z produktów jest Ekstrakt z zielonej herbaty - zawierający związki bioaktywne, takie jak katechiny, które mogą wpływać na metabolizm tłuszczu. Zielona herbata może mieć także łagodne działanie termogeniczne (zwiększanie spalania kalorii). Kolejny z polecanych produktów to Błonnik pokarmowy, który może pomóc w uczuciu sytości i regulacji apetytu, co może przyczynić się do utraty wagi. Niektóre suplementy błonnika, takie jak psyllium lub gumy guar, mogą być stosowane jako dodatek do diety odchudzającej. Do uważanych za najskuteczniejsze zaliczyć możemy Spalacze termogeniczne mające na celu zwiększenie tempa metabolizmu i termogenezy w organizmie, co może przyczynić się do zwiększonego spalania kalorii i utraty wagi. Działanie spalaczy termogenicznych polega na zwiększaniu termogenezy, czyli produkcji ciepła przez organizm. Wyższa termogeneza wiąże się z zwiększonym wydatkowaniem energetycznym i przyspieszonym metabolizmem, co przyczynia się do większego spalania kalorii nawet w stanie spoczynku. Niektóre spalacze termogeniczne mogą również wpływać na apetyt i kontrolę łaknienia. Na koniec wyszczególnić można także Suplementy diuretyczne przeznaczone do zwiększenia wydalania moczu przez organizm. Mają na celu wspomaganie usuwania nadmiaru płynów z organizmu i mogą być stosowane w celu redukcji obrzęków lub jako wsparcie w procesie odchudzania.

Masz problem z wyborem suplementów pod odchudzanie?

Możesz liczyć na Naszą pomoc w zakresie doborów produktów skrojonych na miarę Twoich potrzeb! Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, a ponad 12letnie doświadczenie w branży suplementów i odżywek pozwala Nam dobrać produkty pod konkretną osobę.

Jak poradzić się w wyborze produktów na spalanie tłuszczu?

Skontaktuj się z Nami telefonicznie pod numerem kontaktowym +48 518 188 022, wyślij e-mail na sklep@pakujzdrowie.pl, lub odwiedź Nasz punkt stacjonarny Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Suplementy i odżywki na odchudzanie w Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz

Jesteśmy lokalną i niezależną firmą, mieszczącą się w Gdańsku - na tle konkurencji wyróżnia Nas fachowość i prawdziwa pasja do pomocy innym. Jako czynni sportowcy znamy potrzeby osób trenujących ale także przeciętne problemy, w których może pomóc odpowiednie dobrana suplementacja!