Formotiva - Produkty w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Formotiva Pharma Nutrition to linia suplementów diety stworzona przez Aflofarm Farmacja Polska - dynamicznie rozwijającą się polską firmę farmaceutyczną, działającą w sektorze ochrony zdrowia już od ponad dwudziestu pięciu lat. Aflofarm to obecnie lider rynku w segmencie leków bez recepty, suplementów diety oraz w zakresie nowoczesnych technologii farmaceutycznych w Polsce. Formotiva to pełnowartościowe i bezpieczne odżywki produkowane zgodnie z najwyższymi farmaceutycznymi standardami jakościowymi. Formotiva to linia suplementów diety stworzona w oparciu o wyłącznie certyfikowane komponenty, które sprawiają, że spełnia ona potrzeby najbardziej wymagających zawodników, sportowców i osób aktywnych fizycznie. Formotiva jest największym reklamodawcą w branży. Inwestują w promocję w mediach, aby podnosić świadomość dbania o zdrowie. W szerokiej ofercie firmy znajdują się odżywki białkowe, węglowodany, kreatyny, przedtreningówki, zestawy witaminowo-mineralne, czy produkty na stawy i wiele, wiele więcej..

Pozycja Aflofarm Farmacja Polska na rynku farmaceutycznym to oczywisty powód do dumy, a zarazem silna motywacja do tego, by każdego dnia rozwijać nowe projekty.

Gdzie są dostępne produkty firmy Formotiva Pharma Nutrition?

Produkty marki Formotiva dostępne są w Naszym sklepie internetowym www.pakujzdrowie.pl, a także otrzymasz je stacjonarnie w punkcie stacjonarnym Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Szczegółowe dane producenta:

AFLOFARM FARMACJA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice. Polska.

Filtry aktywne

Formotiva Mata Treningowa bez kółek 180cm/60cm/5mm - 1
  • Promocja!
  • -15,00 zł

Formotiva Mata Treningowa 180cm/60cm/5mm

Mata treningowa to jeden z wielu dostępnych w Naszym sklepie akcesoriów treningowych od polskiego producenta Formotiva. Mata treningowa w wersji bez kółek to najwyższej jakości mata skierowana do najbardziej wymagających osób! Doskonale sprawdzi się w przypadku zajęć fitness lub jogi. Dzięki jej wysokiej trwałości i wytrzymałości, która wynika z zastosowanych materiałów, będzie Ci towarzyszyła przez długi czas!

  • oryginalna mata treningowa o wymiarach 183/60/5 [mm]
  • produkowana z PVC, dzięki czemu jest wytrzymała i trwała
  • dobra izolacja od podłoża
  • wyjątkowy komfort użytkowania

Mata treningowa doskonale sprawdzi się podczas treningów fitness, bądź jogi zarówno w warunkach domowych, podczas zajęć w klubie, ale także na świeżym powietrzu.

Cena 44,99 zł Normalna cena 59,99 zł