Węglowodany - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Węglowodany

Suplementy bogate w węglowodany stanowią niezbędną dla mięśni energię. Jest to szczególnie ważne przy uprawianiu dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych, gdzie nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek braki energii. Węglowodany szczególnie polecane są osobom, które pragną uzupełnić braki glikogenu. W dyscyplinach takich jak kulturystyka to od ilości węglowodanów zależy niemal wszystko. Dlatego też warto pamiętać, że odpowiednia suplementacja jest niezwykle istotna!

Węglowodany

Podkategorie

 • Carbo
  <p>Odżywki typu Carbo dostarczają węglowodanów o długim lub krótkim czasie działania, które mają za zadanie wydajność treningu, szczególnie polecane dla sportowców uprawiających sporte siłowe i wytrzymałościowe! Carbo to preparaty, które poprawiają adaptację organizmu do wysiłku i przyśpieszają jego regeneracje. Podczas długiego wysiłku pojawia się niedobór glikogenu, głównego paliwa dla Twojego organizmu -możesz go uzupełnić dzięki zastosowaniu carbo.</p>
 • Vitargo
  <p>Odżywki Vitargo to rodzaj odżywek węglowodanowych, które składają się w większości z amylopektyny, czyli wysoce rozgałęzionego wielocukru.<br />Vitargo  po spożyciu w bardzo szybkim tempie nie powodując uczucia dyskomfortu, opuszcza żołądek i wędruje do komórek mięśniowych uzupełniając zapasy materiału energetycznego - glikogenu mięśniowego, szczególnie polecane dla sportowców uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowe!</p>
 • Izotoniki i pozostałe
  <p>Odżywki typu Izotonik to napoje izotoniczne, których stężenie (osmolalność) jest takie samo, jak stężenie płynów ustrojowych w organizmie. Napoje takie, oprócz wody, zawierają także niezbędne minerały i węglowodany, czasem również witaminy. Dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników jest bardzo zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm, pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów w ciele.</p>
 • Żele energetyczne i...
  <p>Żele energetyczne świetnie sprawdzą się jeżeli brakuje Ci czasu na posiłek przedtreningowy lub podczas ćwiczeń z pełnym żołądkiem odczuwasz dyskomfort i osiągasz słabsze rezultaty, wypróbuj wsparcie pod postacią energetycznego żelu. Jest to produkt znany wszystkim miłośnikom sportów wytrzymałościowych, takich jak: biegi długodystansowe czy triathlon. Podczas treningów i zawodów korzystają oni z żelów dla biegaczy, które umieszczone są w niewielkich płaskich opakowaniach, idealnych do schowania w kieszeni lub umocowania do pasa biegowego. Już jedna tubka, dostarcza szybki zastrzyk energii pozwalający na poprawienie osiągów oraz opóźnienie odczucia osłabienia i zmęczenia.</p>

Istnieje 19 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 19 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm Iso GO 600g

Real Pharm Iso Go to optymalne połączenie węglowodanów oraz elektrolitów sprawia to, że Iso Go Real Pharm to najskuteczniejszy sposób na poprawę swoich zdolności wysiłkowych oraz zyskanie natychmiastowego zastrzyku energii! Już od pierwszego zastosowania Iso Go zauważysz ekstremalnie szybką redukcję zmęczenia, która pozwoli Ci efektywniej wykorzystać każdy trening!

Cena 24,99 zł

Real Pharm Carbo One 1000g

Real Pharm Carbo One 1000g to dobrej jakości odzywka węglowodanowa, która powinna być podstawą w menu każdego sportowca. Węglowodany to makroelementy naturalnie występujące w produktach spożywczych. Występują one w trzech rodzajach: cukier, skrobia i błonnik. Panuje mylne przekonanie, że węglowodany są szkodliwe, stanowią one istotną część zdrowej zbilansowanej diety. Zapewniają też większość energii potrzebnej organizmowi do prawidłowego funkcjonowania – tym większą pełnia rolę w przypadku osób, które na co dzień mają do czynienia z dużym wysiłkiem fizycznym.

Cena 19,00 zł
Oryginalne Vitargo Carboloader 2000g pomarańcz w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk
 • Promocja!
 • -25,00 zł

VITARGO Carboloader 2000 g

Vitargo® Carboloader to unikalny, opatentowany węglowodan pozyskiwany ze skrobi bez dodatku cukru od szwedzkiego producenta VitargoW opakowaniu znajduję 2000g produktu, czyli dwadzieścia sześć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Vitargo® Carboloader 2kg zawiera w swoim składzie węglowodany złożone o niskiej osmolalności. Vitargo posiada tę zaletę, że opuszcza żołądek bardzo szybko i dlatego nie powoduje zaburzeń żołądkowych podczas wysiłku sportowego.

 • zawiera opatentowany węglowodan Vitargo®
 • produkt dla osób intensywnie trenujących
 • podnosi poziom energii i zwiększa wydajność
 • w składzie nie posiada cukrów prostych

Vitargo Carboloader to węglowodany, szczególnie polecane do stosowania przed i w trakcie trwania treningów lub zawodów.

Cena 119,99 zł Normalna cena 144,99 zł

Activlab Isoactive 31,5g

Isoactive to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 31,5g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 31,5g/porcja. Iso Active 31,5g jest napojem izotonicznym stanowiącym optymalne połączenie węglowodanów, elektrolitów, pierwiastków mineralnych oraz witamin z grupy B.

 • praktyczna saszetka jest niezwykle wygodna w użyciu, a jej zawartość wystarcza na przygotowanie aż 500 ml izotoniku
 • doskonale uzupełnia utratę wody w organizmie
 • dostarczaj najważniejsze elektrolity, tj.: sód, potas, chlorki, wapń i magnez

Isoactive polecany do stosowania przez osoby aktywne zarówno przed, w trakcie jak i po treningu w celu uzupełnienia składników witaminowo-mineralnych.

Cena 1,99 zł

Vitargo Carboloader 75g...

Vitargo® CARBOLOADER zawiera specjalnie udoskonalony, opatentowany węglowodan dla sportowej elity spełniający ich potrzeby i wymagania. Szczególnie polecany do stosowania przed i w trakcie trwania treningów/zawodów

Cena 7,99 zł Normalna cena 8,99 zł

SPORT DEFINITION Carbonic...

Carbonic to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta SportDefinition. W opakowaniu znajduje się 1000g produktu, czyli czterdzieści porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Carbonic 1000 gram to odżywka węglowodanowa na bazie węglowodanów prostych i złożonych o różnym indeksie glikemicznym, wzbogacona dodatkowo mieszanką mineralną, w której skład wchodzą cytryniany potasu i magnezu oraz chlorki wapnia i sodu wpływające na wspomaganie regulacji gospodarki wodno-elektrolitowej.

 • wysokiej jakości odżywka węglowodanowa
 • idealna do stosowania w okolicy treningu
 • szybki zastrzyk energii w każdej sytuacji
 • wzbogacony o witaminy, minerały

Carbonic od SportDefinition polecany jest do uzupełniania węglowodanów w diecie.

Cena 24,89 zł

Vitargo Electrolyte 1000g

Vitargo® +ELECTROLYTE oryginalne zawiera unikalny, opatentowany węglowodan Vitargo® i sole mineralne.
Vitargo® +ELECTROLYTE powoduje że sportowiec utrzymuje bardzo efektywnie poziom cukru we krwi i uzupełnia odpowiedni poziom minerałów, glikogenu podczas treningu/ zawodów, oraz utrzymuje równowagę płynów w organizmie.

Vitargo sprzedawane w samej folii - bez kartonika i miarki.

Cena 69,99 zł Normalna cena 89,99 zł

Vitargo Electrolyte 2000g

Vitargo® +ELECTROLYTE oryginalne zawiera unikalny, opatentowany węglowodan Vitargo® i sole mineralne.
Vitargo® +ELECTROLYTE powoduje że sportowiec utrzymuje bardzo efektywnie poziom cukru we krwi i uzupełnia odpowiedni poziom minerałów, glikogenu podczas treningu/ zawodów, oraz utrzymuje równowagę płynów w organizmie.

Cena 124,99 zł Normalna cena 149,99 zł

Nutrend Carbosnack [tubka] 50g

Carbosnack to suplement diety w postaci tubki zawierający substancje słodzące od czeskiego producenta Nutrend. W opakowaniu znajduje się 50g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 50g/porcja. Carbosnack to odżywka węglowodanowa w formie żelu, wzbogacona specjalnie dobranymi aminokwasami - tauryną i glicyną. Carbosnack pozwala na skrócenie regeneracji organizmu w trakcie i po wysiłku uzupełniając natychmiast niedobór cukru we krwi, pozwalając tym samym na długotrwały, wydajny wysiłek.

 • wysokiej jakości węglowodany
 • zapobiega występowaniu kryzysu energetycznego
 • pomoc w walce ze zmęczeniem

Carbosnack jest przeznaczony do uzupełnienia diety w węglowodany będące głównym źródłem energii - idealny w trakcie treningu, czy zawodów.

Cena 5,99 zł

Vitargo Electrolyte 70g...

Vitargo® +ELECTROLYTE oryginalne zawiera unikalny, opatentowany węglowodan Vitargo® i sole mineralne.
Vitargo® +ELECTROLYTE powoduje że sportowiec utrzymuje bardzo efektywnie poziom cukru we krwi i uzupełnia odpowiedni poziom minerałów, glikogenu podczas treningu/ zawodów, oraz utrzymuje równowagę płynów w organizmie.

Cena 7,99 zł Normalna cena 8,99 zł

Żel Vitargo Gel 45g z kofeiną

Vitargo GEL z kofeiną.
Żel Vitargo  stanowi znakomite uzupełnienie napoju sportowego Vitargo. Jest to unikalne połączenie trzech węglowodanów, Vitargo, Trechalozy, Izomaltulozy i kofeiny. Zapewnia równomierny dopływ energii podczas wysiłku.

Cena 7,99 zł

Żel Vitargo Gel 45g bez...

Vitargo GEL bez kofeiny.
Żel Vitargo  stanowi znakomite uzupełnienie napoju sportowego Vitargo. Jest to unikalne połączenie trzech węglowodanów, Vitargo, Trechalozy, Izomaltulozy i kofeiny. Zapewnia równomierny dopływ energii podczas wysiłku.

Cena 7,99 zł