Filtruj według

 • 11,00 zł - 26,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Słodziki i cukry - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Słodziki i cukry

Słodziki i cukry

Podkategorie

Istnieje 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Filtry aktywne

Real Foods Erytrytol 500g

Erytrytol to substancja słodząca (podobnie jak ksylitol) składająca się z polioli czyli alkoholi wielowodorotlenowych. Erytrytol ma zerowy indeks glikemiczny, nie zawiera kalorii. Można stosować go do słodzenia, gotowania i pieczenia. Jest trochę mniej słodki niż cukier. Jego słodkość w porównaniu do białego cukru to ok. 75%. Erytrytol nie uzależnia tak jak cukier.

Cena 21,99 zł

Real Foods Ksylitol fiński...

Ksylitol to substancja słodząca (podobnie jak erytrytol) składająca się z polioli czyli alkoholi wielowodorotlenowych. Ksylitol to cukier pochodzenia naturalnego, pozyskiwany najczęściej z brzozy. Występuje również w owocach i warzywach, jagodach, grzybach, kolbach kukurydzy i twardym drewnie. Pozyskany przez naukowców pod koniec XIX wieku, jednak dużą popularnością zaczął się cieszyć dopiero po 1940 roku. Prowadzone wówczas badania wykazały, iż jest on praktycznie niezależny od insuliny, co oznacza, że ulega przemianie w organizmie, przy niewielkim udziale insuliny.

Cena 22,99 zł

Intenson BIO Cukier...

BIO Cukier kokosowy to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Intenson. BIO Cukier kokosowy, w którego opakowaniu znajdziecie 200g produktu, charakteryzuje słodki smak, zbliżony do słodkości brązowego cukru, z subtelnym karmelowym posmakiem. Cukier kokosowy składa się w ¾ z sacharozy a resztę stanowią glukoza i fruktoza. Indeks glikemiczny cukru kokosowego jest stosunkowo niski i wynosi 35, więc nie powoduje skoków poziomu cukru i stężenia insuliny we krwi. Ponadto charakteryzuje się wysoką zawartością żelaza.

 • znakomita alternatywa dla białego cukru
 • delikatny, słodki smak
 • niski indeks glikemiczny (IG=35)
 • zawiera wiele witamin (C, B1, B3, B2 oraz B6)

Bio Cukier kokosowy to produkt spożywczy rekomendowany osobom, które szukają zamienników dla tradycyjnego cukru.

Cena 11,99 zł

BioTechUSA Zero Drops 50ml

Zero Drops to bezcukrowe krople smakowe z substancją słodzącą od węgierskiego producenta BioTechUSA. W opakowaniu znajduje się 50ml produktu, czyli ponad 100 porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 7-10 kropli/porcja. Zero Drops 50ml to praktyczne rozwiązanie, które może zostać łatwo włączone do Twojej diety, dzięki czemu posiłki napewno nie będą nudne i mdłe! Wystarczy kilka kropelek Zero Drops i możesz według swoich upodobań ożywić swoją owsiankę, jogurt o smaku naturalnym lub porcję twarożku wiejskiego.

 • bez laktozy*
 • bez glutenu*
 • bez cukru**
 • bez barwników
 • ekonomiczne opakowanie, zawiera co najmniej 100 porcji

*dotyczy przyrządzania na bazie wody.

Zero Drops dedykowany osobom, które muszą zminimalizować spożycie cukru i chcą zadbać o wysoką jakość posiłków.

Cena 24,99 zł

Intenson Erytrytol 500g

Erytrytol to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Intenson. Erytrytol, w którego opakowaniu znajdziecie 500g produktu to naturalny niskokaloryczny słodzik. Erytrytol ma delikatny słodki smak zbliżony do cukru. Po spożyciu jest szybko eliminowany z organizmu. Może być stosowany przez diabetyków. Zaletą tego produktu jest to, że spożyty nawet w dużych ilościach nie ma działania przeczyszczającego.

 • naturalny zamiennik cukru
 • delikatny smak
 • sprawdzi się podczas gotowania i pieczenia
 • umożliwia ograniczenie ilości spożywanego cukru

Erytrytol jest wykorzystywany do pieczenia i gotowania, redukując w ten sposób kaloryczność przygotowywanych potraw. Zapobiega próchnicy.

Cena 25,99 zł

Intenson Ksylitol Danisco...

Ksylitol Danisco to produkt z linii zdrowej żywności od polskiego producenta Intenson. Ksylitol Danisco, w której opakowaniu znajdziecie 250g produktu jest pozyskiwany z twardego drewna brzozy oraz buku. Można go wykorzystać z powodzeniem jako zamiennik zwykłego cukru. Charakteryzuje się takim samym stopniem słodkości, przy sporo niższej kaloryczności. Kolor, konsystencja oraz sam smak jest bardzo zbliżony do cukru więc nie odczujesz dyskomfortu związanego ze zmianą substancji słodzącej.

 • wysokiej jakości słodzik naturalnego pochodzenia
 • ksylitol występuje w wielu owocach i warzywach
 • równie słodki co glukoza, jednak 40% mniej kaloryczny

Ksylitol Danisco to znakomity wybór dla osób starających się ograniczyć spożywanie cukru.

Cena 14,99 zł