Beta-Alanina

Beta-Alanina

Beta-Alanina

Podkategorie

Filtry aktywne

IRON HORSE Beta Energy 420 g

Beta Energy to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 420g produktu, czyli sto sześćdziesiąt osiem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2,5g/porcja. Beta Energy 420 gram zawiera w swoim składzie beta–alaninę, czyli aminokwas budujący białka, wytwarzany zarówno w wątrobie jak i dostarczany z dietą. Razem z L-histydyną tworzy dipeptyd – karnozynę, który buforuje pH mięśni, mogąc tym samym przyczynić się do opóźnienia wystąpienia zmęczenia.

  • Beta-alanina jest od lat stosowana w produktach przedtreningowych
  • Produkt wzbogacony o magnez i witaminę B6

Beta Energy od Iron Horse powstał specjalnie z myślą o osobach, które amatorsko, bądź zawodowo trenują sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Cena 78,89 zł
Beta-Alanina HIRO.LAB Beta Alanine Powder 330 g w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz
  • Obecnie brak na stanie

HIRO.LAB Beta Alanine Powder 330 g

Beta Alanine to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 330g produktu, czyli dziewięćdziesiąt siedem porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3,4g/porcja. Beta Alanine 330 gram zawiera w swoim składzie beta-alanine, czyli aminokwas, którego zadaniem jest zwiększanie produkcji karnozyny, co ma kluczową rolę w podnoszeniu wytrzymałości mięśni.

  • Beta Alanina Hiro.Lab wspiera produkcję karnozyny
  • podnosi siłę mięśni, zmniejsza zmęczenie i przyspiesza regenerację
  • zwiększa wydajność podczas intensywnych ćwiczeń
  • opakowanie zawiera ok. 100 porcji

Beta Alanine od #HIRO.LAB został wycofany z oferty przez producenta, sprawdź inne produkty z Beta-Alaniną klikając tutaj.

Cena 58,89 zł