FA Nutrition - Produkty w sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

FA Engineered Nutrition to polski producent odżywek i suplementów diety z siedzibą w Otominie. Marka FA Engineered Nutrition istnieje na rynku suplementów od 2004 roku i jej celem jest komponowanie bezpiecznych, skutecznych oraz innowacyjnych produktów, które mają za zadanie wspierać zdrowie, polepszać komfort życia oraz wspomóc realizację celów. Przez osiem lat byli wydawcą magazynu „Muscular Development”, który cieszył się ogromną popularnością wśród setek tysięcy trenujących osób w całym kraju, co następnie wpłynęło na bycie prekursorem zawodów sylwetkowych w Polsce. Przez lata marka poszerzała swą ofertę produktową podbijając światowe rynki, by w 2022 roku eksportować produkty do ponad 80 państw na całym świecie. W szerokiej ofercie producenta znajdują się odżywki białkowe, węglowodany, kreatyny, przedtreningówki, zestawy witaminowo-mineralne, czy produkty na stawy i wiele, wiele więcej..

Motto firmy, które przyświeca jej od momentu założenia: "My wyznaczamy standardy, inni nas naśladują®".

Gdzie są dostępne produkty firmy FA Nutrition?

Produkty marki Fitness Authority dostępne są w Naszym sklepie internetowym www.pakujzdrowie.pl, a także otrzymasz je w punkcie stacjonarnym Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Szczegółowe dane producenta:

Fitness Authority® Sp. z o.o.
ul. Konna 40, 80-174 Otomin, Polska.

Filtry aktywne

FA Nutrition Xtreme Napalm Igniter Shot 120ml

Xtreme Napalm Igniter Shot to suplement diety w shocie zawierający substancje słodzące i wysoką zawartość kofeiny od polskiego producenta FA Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120ml płynu, czyli cztery porcje przy zalecanym przez producenta sposobie użycia 30ml/porcja. Xtreme Napalm Igniter Shot dedykowany jest osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga zwiększonej motywacji i koncentracji. Składniki aktywne produktu: beta alanina, kofeina, tauryna, glukuronolakton, które wspomagają organizm w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego, zwiększają wytrzymałość, maksymalizują zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji.

  • szybkie pobudzenie
  • duża porcja kofeiny
  • różne warianty smakowe
  • szybkie przyswajanie
Cena 5,99 zł Normalna cena 6,99 zł