Filtruj według

  • 5,00 zł - 7,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Porcja odżywki białkowej - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Odżywka białkowa

Pojedyńcze porcje suplementów pozwolą Ci zapoznać się z interesującym Cię produktem bez potrzeby kupowania całego opakowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprawdzisz jak działa dany suplement lub czy jego smak Ci odpowiada. Najczęściej dana próbka odpowiada jednej porcji danego suplementu, w tym przypadku odżywki białkowej.

Odżywka białkowa

Podkategorie

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Filtry aktywne

Trec Whey 100 porcja 30g

Whey 100 to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 30g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 30g/porcja. Saszetka białka Whey 100 30 gram zawiera w swoim składzie koncentrat białka serwatki (WPC), który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych i zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę.

  • wysokoprocentowy koncentrat białka serwatkowego
  • 24,36g białka na 30g porcję
  • bogate źródło aminokwasów
  • zaledwie 0,54g cukru w jednej porcji

Whey 100 to odżywka białkowa, która doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w niej proteiny przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Cena 5,99 zł

BioTechUSA Iso Whey Zero...

Iso Whey Zero to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od węgierskiego producenta BioTechUSA. W opakowaniu znajduje się 25g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 25g/porcja. Porcja białka Iso Whey Zero 25 gram zawiera w swoim składzie izolat białka serwatki (WPI), produkowany bezpośrednio ze świeżego mleka po pasteryzacji w procesie mikro- i ultrafiltracji w niskiej temperaturze.

  • wzbogacony o BCAA i glutaminę
  • szybkie i łatwe wchłanianie
  • bez cukru*, laktozy* i glutenu
  • bez oleju palmowego

*dotyczy przyrządzania na bazie wody.

Iso Whey Zero to odżywka białkowa, która uzupełnia dietę w wysokiej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

Cena 6,99 zł