Skoli wzrok ➤ Odżywki i Suplementy diety - Pakuj ZDROWIE Gdańsk ✓

Sokoli wzrok

Czym jest sokoli wzrok?

Termin "sokoli wzrok" używany w odniesieniu do człowieka odnosi się do nadzwyczajnej ostrości wzroku i zdolności do rozróżniania małych szczegółów. Osoba posiadająca "sokoli wzrok" ma wyjątkową zdolność do skupiania się na drobnych detalach i obserwowania ich nawet z daleka. W praktyce, termin ten jest stosowany w różnych kontekstach. Może dotyczyć osób, które mają znakomite widzenie bez potrzeby stosowania okularów lub soczewek kontaktowych. Mogą mieć wyjątkowo dobrą ostrość widzenia na różne odległości oraz zdolność do wykrywania i rozróżniania subtelnych detali. Jeśli chodzi o poprawę widzenia, istnieje kilka kroków, które można podjąć: Regularne badania wzroku mogą pomóc w wykryciu problemów wzrokowych na wczesnym etapie i umożliwić szybką interwencję; Odpowiednia ochrona oczu podczas ekspozycji na słońce lub podczas wykonywania prac, które mogą potencjalnie uszkodzić oczy, takich jak prace związane z chemikaliami lub pracowanie przy komputerze przez dłuższy czas, ważne jest noszenie odpowiednich okularów ochronnych; Zdrowe żywienie odgrywa ważną rolę w ogólnym zdrowiu, w tym w zdrowiu oczu. Włączanie do diety pokarmów bogatych w witaminy, takie jak witamina A, C i E, oraz minerały, takie jak cynk i miedź, może pomóc w utrzymaniu zdrowia oczu. Do pokarmów korzystnych dla oczu należą marchew, szpinak, brokuły, cytrusy, orzechy, nasiona i ryby. Ważne jest utrzymanie prawidłowej higieny oczu, takiej jak regularne mycie rąk przed dotykiem oczu, unikanie pocierania oczu brudnymi rękami oraz usuwanie makijażu przed snem; Jeśli dużo czasu spędzasz przy komputerze lub innych urządzeniach elektronicznych, ważne jest regularne robienie przerw, podczas których skupiasz wzrok na odległych obiektach, aby zmniejszyć obciążenie oczu; Na koniec warto wspomnieć, że palenie tytoniu może zwiększać ryzyko wystąpienia różnych problemów wzrokowych, takich jak zaćma czy zwyrodnienie plamki żółtej. Jeśli palisz, rozważ zakończenie tej szkodliwej nawyku.


Suplementy na poprawę wzroku

Pamiętaj, że każdy przypadek jest inny, a jeśli masz jakiekolwiek problemy ze wzrokiem, zawsze warto skonsultować się z okulistą, który może dokładnie ocenić Twoją sytuację i zalecić odpowiednie działania. Odnośnie suplementów mogących wpływać na poprawę wzroku, istnieje kilka produktów, które mogą wspomagać zdrowie oczu i poprawę wzroku. Pamiętaj jednak, że suplementy nie zastąpią zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Poniżej przedstawiamy listę suplementów, które są stosowane w kontekście poprawy wzroku.

Sokoli wzrok

Podkategorie

Filtry aktywne

Real Pharm ADEK 60kaps

Real Pharm ADEK to suplement zawierający 60kapsułek, w których znaleźć można witaminę A, D, E oraz K. Ten kompleks witamin służy przede wszystkim uzupełnianiu organizmu w substancje, niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Obecnie stosowanie suplementów jest nie tylko popularne w kręgach samych sportowców, ale również i osób chcących zawalczyć o swoje lepsze zdrowie oraz samopoczucie.

Cena 19,00 zł

7NUTRITION Astaxanthin 60 soft

Astaxanthin to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 miękkich kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Astaxanthin 60 softgels zawiera w swoim składzie AstaPure® Astaksantyne pozyskiwaną z alg Haematococcus pluvialis - jest to zastrzeżona nazwa dla markowego ekstraktu astaksantyny o wysokiej jakości i czystości.

Astaxanthin od 7Nutrition polecany dla osób, które pragną skorzystać z potencjału astaksantyny i jej licznych korzyści dla zdrowia i dobrej kondycji organizmu.

Cena 68,89 zł

HIRO.LAB Melatonin 5mg 120 tabs

Melatonin to suplement diety w tabletkach od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 120 tabletek, czyli sześćset porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia ⅕ tabs/porcja. Melatonin 5mg 120 tabs zawiera w swoim składzie melatoninę, czyli naturalny hormon snu, aby wspomóc zdrowy sen i poprawić jakość odpoczynku.

  • przyczynia się do regulacji cyklu snu
  • wpływa na poprawę jakości snu
  • wsparcie dla przekraczających strefy czasowe
  • opakowanie wystarcza na 600 porcji
  • wygodna forma tabletek do połknięcia

Melatonin od #HIRO.LAB to doskonały wybór dla tych, którzy pragną naturalnego i skutecznego wsparcia dla zdrowego snu.

Cena 28,89 zł

HIRO.LAB Omega-3 120 soft

Omega-3 to suplement diety w kapsułkach żelowych od producenta #HIRO.LAB z Wielkiej Brytanii. W opakowaniu znajduje się 120 żelowych kapsułek, czyli sto dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Omega-3 120 softgels zawiera w swoim składzie Koncentrat oleju z ryb (zaw. ryby) w tym EPA 33%; DHA 22%, wzbogacony witaminą E (D-alfa-tokoferol) rekomendowany dla wszystkich, którzy chcą uzupełnić dietę w kwasy tłuszczowe Omega-3.

Omega-3 od #HIRO.LAB to skuteczny suplement diety, zapewniający odpowiednią ilość kwasów tłuszczowych Omega-3 dla zachowania zdrowego stylu życia.

Cena 44,89 zł

NOW FOODS ADAM Capsules 90 vcaps

ADAM Capsules to suplement diety w kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 90 wegańskich kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. ADAM Capsules 90 vege capsules zawiera w swoim składzie kompleks witaminowo-mineralny, wzbogacony palmą sabałową, likopenem, kwasem alfa liponowym i koenzymem Q10 oraz resweratrolem i ekstraktem z pestek winogron.

ADAM Capsules polecany do uzupełnienia mikroelementów dla mężczyzn.

Cena 98,89 zł

NOW FOODS ADAM Softgels 90 caps

ADAM Softgels to suplement diety w żelowych kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 90 miękkich kapsułek, czyli dziewięćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. ADAM Softgels 90 capsules zawiera w swoim składzie kompleks witaminowo-mineralny, wzbogacony palmą sabałową, sterolami roślinnymi, likopenem i koenzymem Q10.

  • wieloskładnikowy produkt
  • wygodna forma kapsułek do połknięcia

ADAM Softgels polecany do uzupełnienia mikroelementów dla mężczyzn.

Cena 118,89 zł

NOW FOODS ADAM Softgels 180 caps

ADAM Softgels to suplement diety w żelowych kapsułkach od amerykańskiego producenta NOW Foods. W opakowaniu znajduje się 180 miękkich kapsułek, czyli sto osiemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. ADAM Softgels 180 capsules zawiera w swoim składzie kompleks witaminowo-mineralny, wzbogacony palmą sabałową, sterolami roślinnymi, likopenem i koenzymem Q10.

  • wieloskładnikowy produkt
  • wygodna forma kapsułek do połknięcia

ADAM Softgels polecany do uzupełnienia mikroelementów dla mężczyzn.

Cena 198,89 zł Normalna cena 218,89 zł

Jakie suplementy i odżywki wybrać pod cel - sokoli wzrok?

Jeśli chodzi o suplementy, które mogą wspomóc Nasz wzrok wyróżnić możemy tutaj Witaminę A niezwykle ważną dla zdrowia oczu. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania siatkówki i dostarcza składniki odżywcze niezbędne do widzenia w słabym świetle; Luteina jest naturalnie występującym karotenoidem, który jest obecny w siatkówce oka. Jest znana z swoich właściwości przeciwutleniających i ochronnych dla zdrowia oczu. Luteina pomaga w filtracji szkodliwego światła niebieskiego i chroni przed uszkodzeniami oksydacyjnymi Zdrowe kwasy tłuszczowe omega-3, takie jak kwas dokozaheksaenowy (DHA), są ważne dla zdrowia oczu. DHA stanowi znaczącą część siatkówki i może wspomagać jej funkcjonowanie oraz zmniejszać ryzyko wystąpienia chorób oczu, takich jak zaćma czy zwyrodnienie plamki żółtej. Suplementy z oleju rybiego mogą być dobrym źródłem omega-3; Witamina C i oraz witamina E to silne przeciwutleniacze, które mogą chronić oczy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Mogą pomóc w utrzymaniu zdrowych naczyń krwionośnych w oku i wspierać ogólne zdrowie oczu; Cynk zaś jest minerałem, który odgrywa ważną rolę w zdrowiu oczu. Pomaga w przyswajaniu witaminy A, utrzymaniu zdrowej siatkówki i ochronie przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Suplementy cynku mogą być szczególnie korzystne dla osób z ryzykiem wystąpienia chorób oczu, takich jak zwyrodnienie plamki żółtej. Z przeciwutleniaczy wyróżnić należy także Astaksantyne, która może wspierać zdrowie oczu i redukować zmęczenie wzroku. Może pomóc w ochronie siatkówki przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki; Witamina D natomiast ma szerokie działanie na zdrowie całego organizmu, w tym także na zdrowie oczu. Badania sugerują, że niedobór witaminy D może zwiększać ryzyko wystąpienia niektórych chorób oczu, takich jak jaskra czy zwyrodnienie plamki żółtej; Witaminy z grupy B, takie jak witamina B6, B9 (kwas foliowy) i B12, są ważne dla zdrowia oczu. Pomagają w utrzymaniu zdrowych nerwów ocznych i siatkówki. Ostatnim wartym wymienienia jest Selen, który odgrywa rolę w ochronie komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Może pomagać w utrzymaniu zdrowych tkanek oczu i zmniejszać ryzyko wystąpienia chorób oczu. Warto jednak pamiętać, że suplementy na zdrowie oczu nie powinny zastępować zdrowej diety, regularnej aktywności fizycznej, odpowiedniego snu i właściwego zarządzania stresem.

Masz problem z wyborem suplementów pod poprawę wzroku?

Możesz liczyć na Naszą pomoc w zakresie doborów produktów skrojonych na miarę Twoich potrzeb! Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, a ponad 12letnie doświadczenie w branży suplementów i odżywek pozwala Nam dobrać produkty pod konkretną osobę.

Jak poradzić się w wyborze produktów na wsparcie wzroku?

Skontaktuj się z Nami telefonicznie pod numerem kontaktowym +48 518 188 022, wyślij e-mail na sklep@pakujzdrowie.pl, lub odwiedź Nasz punkt stacjonarny Pakuj ZDROWIE mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszcz, przy alei Grunwaldzkiej 140.

Suplementy i odżywki dla zdrowia oczu w Pakuj ZDROWIE Gdańsk Wrzeszcz

Jesteśmy lokalną i niezależną firmą, mieszczącą się w Gdańsku - na tle konkurencji wyróżnia Nas fachowość i prawdziwa pasja do pomocy innym. Jako czynni sportowcy znamy potrzeby osób trenujących ale także przeciętne problemy, w których może pomóc odpowiednie dobrana suplementacja!