Filtruj według

  • 31,00 zł - 85,00 zł

Enzymy trawienne

Enzymy trawienne

Enzymy trawienne

Podkategorie

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Filtry aktywne

LAB ONE N°1 Enzymes SHOT 60 vcaps

N°1 Enzymes SHOT to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta LAB ONE. W opakowaniu znajduje się 60 wegańskich kapsułek, czyli sześćdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Nº1 Enzymes SHOT to kompleks enzymów, który wspiera naturalne procesy trawienia. Skomponowana formuła pomaga w lepszym wykorzystaniu składników odżywczych z pożywienia, zapewniając lekkość i komfort po posiłkach.

  • pomaga w redukcji uczucia dyskomfortu po jedzeniu
  • świetne uzupełnienie suplementacji probiotykami
  • opakowanie wystarcza na 30/60 dni stosowania
  • czysty i krótki skład bez substancji odzwierzęcych
  • wygodna forma kapsułek do połknięcia

Wprowadź N°1 Enzymes SHOT do swojej codziennej rutyny, by cieszyć się lepszym trawieniem i większym komfortem po posiłkach!

Cena 84,89 zł

7NUTRITION Enzymes Pro 120 vcaps

Enzymes Pro to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 120 wegańskich kapsułek, czyli sto dwadzieścia porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Enzymes Pro 120 vcaps zawiera w swoim składzie kompleks enzymów trawiennych, probiotyków i synbiotyków, które wspomagają procesy trawienia, utrzymanie zdrowej flory bakteryjnej i ogólną równowagę w przewodzie pokarmowym.

Enzymes Pro od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób pragnących zadbać o zdrowie układu pokarmowego.

Cena 58,89 zł

7NUTRITION Sodium Butyrate 100 vcaps

Sodium Butyrate to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta 7Nutrition. W opakowaniu znajduje się 100 wegetariańskich kapsułek, czyli sto porcji przy zalecanym przez producenta sposobie użycia 1kaps/porcja. Sodium Butyrate 100 vege caps zawiera w swoim składzie maślan sodu - doskonałe źródło kwasu masłowego, składnika energetycznego dla nabłonka przewodu pokarmowego.

Sodium Butyrate od 7Nutrition to doskonały wybór dla osób, które chcą zadbać o zdrowie i kondycję swojego układu pokarmowego.

Cena 31,89 zł