Filtruj według

  • 5,00 zł - 8,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Żele energetyczne - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Żele energetyczne i saszetki

Żele energetyczne świetnie sprawdzą się jeżeli brakuje Ci czasu na posiłek przedtreningowy lub podczas ćwiczeń z pełnym żołądkiem odczuwasz dyskomfort i osiągasz słabsze rezultaty, wypróbuj wsparcie pod postacią energetycznego żelu. Jest to produkt znany wszystkim miłośnikom sportów wytrzymałościowych, takich jak: biegi długodystansowe czy triathlon. Podczas treningów i zawodów korzystają oni z żelów dla biegaczy, które umieszczone są w niewielkich płaskich opakowaniach, idealnych do schowania w kieszeni lub umocowania do pasa biegowego. Już jedna tubka, dostarcza szybki zastrzyk energii pozwalający na poprawienie osiągów oraz opóźnienie odczucia osłabienia i zmęczenia.

Żele energetyczne i saszetki

Podkategorie

Istnieje 4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Filtry aktywne

Żel Vitargo Gel 45g z kofeiną

Vitargo GEL z kofeiną.
Żel Vitargo  stanowi znakomite uzupełnienie napoju sportowego Vitargo. Jest to unikalne połączenie trzech węglowodanów, Vitargo, Trechalozy, Izomaltulozy i kofeiny. Zapewnia równomierny dopływ energii podczas wysiłku.

Cena 7,99 zł

Żel Vitargo Gel 45g bez...

Vitargo GEL bez kofeiny.
Żel Vitargo  stanowi znakomite uzupełnienie napoju sportowego Vitargo. Jest to unikalne połączenie trzech węglowodanów, Vitargo, Trechalozy, Izomaltulozy i kofeiny. Zapewnia równomierny dopływ energii podczas wysiłku.

Cena 7,99 zł

Nutrend Carbosnack [tubka] 50g

Carbosnack to suplement diety w postaci tubki zawierający substancje słodzące od czeskiego producenta Nutrend. W opakowaniu znajduje się 50g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 50g/porcja. Carbosnack to odżywka węglowodanowa w formie żelu, wzbogacona specjalnie dobranymi aminokwasami - tauryną i glicyną. Carbosnack pozwala na skrócenie regeneracji organizmu w trakcie i po wysiłku uzupełniając natychmiast niedobór cukru we krwi, pozwalając tym samym na długotrwały, wydajny wysiłek.

  • wysokiej jakości węglowodany
  • zapobiega występowaniu kryzysu energetycznego
  • pomoc w walce ze zmęczeniem

Carbosnack jest przeznaczony do uzupełnienia diety w węglowodany będące głównym źródłem energii - idealny w trakcie treningu, czy zawodów.

Cena 5,99 zł

Nutrend Endurosnack [tubka]...

Endurosnack to suplement diety w postaci zamykanej tubki zawierający substancje słodzące od czeskiego producenta Nutrend. W opakowaniu znajduje się 75g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 75g/porcja. Endurosnack to specjalistyczny żel energetyczny z postępującym uwalnianiem energii. Zawiera specjalny rodzaj węglowodanu – izomaltulozę (Palatinose ™), odznaczający się stopniowym uwalnianiem oraz wysokim potencjałem energetycznym.

  • powolne uwalnianie energii
  • na bazie węglowodanu - izomaltulozy
  • optymalny zastrzyk energii podczas wysiłków długotrwałych

Endurosnack polecany osobom uprawiającym sporty wytrzymałościowe, doskonale sprawdzi się zarówno przed, jak i w trakcie trwania treningu.

Cena 7,99 zł