Dostępne produkty od Olimp Sport Nutrition w Naszym sklepie Pakuj ZDROWIE Gdańsk

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Olimp Ashwagandha 600 Sport...

Ashwagandha 600 Sport to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli sześćdziesiąt pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/porcja. Ashwagandha Sport 60 capsules zawiera w swoim składzie ekstrakt z ashwagandhy (cała roślina)(withania somnifera), nazywana też indyjskim żeń-szeniem - roślina zaliczana do adaptogenów, które wspomagają odporność organizmu. Aswagandha wykorzystywana jest w medycynie indyjskiej od ponad 2 tysięcy lat w stanach zmęczenia, wyczerpania oraz dużego napięcia psychicznego.

  • 5% stężenie
  • 15 mg witanolidów w 1 kapsułce

Suplement diety Ashwagandha Sport polecany jest osobom intensywnie trenującym oraz tym, którzy są szczególnie narażeni na działanie stresu.

Cena 29,99 zł

OLIMP Vita-Min Multiple...

Vita-Min Multiple Sport to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Olimp Sport Nutrition. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, czyli trzydzieści pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 1kaps/witamin oraz 1kaps/minerałów - wystarczy na 30 dni stosowania. Vita-Min Multiple Sport Mega Caps 60 capsules to prosty i wygodny sposób na uzupełnienie diety  w  najważniejsze minerały i witaminy, które zestawiono z roślinnymi ekstraktami.

  • solidne porcje najważniejszych mikroskładników dla sportowców
  • prosty i wygodny sposób na uzupełnienie witamin i minerałów
  • wsparcie dla każdego miłośnika aktywności, bez względu na rodzaj uprawianej dyscypliny

Kompleks witaminowo-mineralny dedykowany osobom chcącym uzupełnić dietę w niezbędne witaminy i minerały.

Cena 39,99 zł