Real Pharm Pre Pump Shot 80ml

4,99 zł
Brutto

Jak szybko osiągnąć maksymalny efekt pompy mięśniowej? Pre Pump Real Pharm zapewni 100% satysfakcji z suplementacji oraz pozwoli dodatkowo zyskać niespotykaną w czasie stosowania innych preparatów wytrzymałość mięśni podczas każdego treningu! Pre Pump to nie tylko najskuteczniejszy sposób na ekstremalną pompę mięśniową. Stosując Pre Pump przed treningiem maksymalnie skupisz uwagę na wykonywanych ćwiczeniach oraz odczujesz przypływ niezbędnej podczas ekstremalnego wysiłku energii, którą aktywnie zamienisz na zaskakujące efekty treningowe!

Ilość

Kup jednym kliknięciem
  Wolisz złożyć zamówienie telefonicznie?

Zadzwoń pod numer 518 188 022 i złóż zamówienie przez telefon.

  Szybka wysyłka!

Zamów towar do godziny 13:45, a paczkę nadamy jeszcze dziś!

  Darmowa dostawa od 99 zł

Zrób zakupy powyżej kwoty 99 zł i ciesz się z darmowej dostawy!

Real Pharm Pre Pump Shot 80ml

Suplement diety

Pre Pump Real Pharm jest najskuteczniejszym sposobem na ekstremalną pompę mięśniową!
Stosując Pre Pump przed treningiem maksymalnie skupisz uwagę na wykonywanych ćwiczeniach, odczujesz przypływ energii, którą przekujesz w efekty treningowe! Pre Pump zawiera idealnie dobrane proporcje wysokiej jakości aktywnych substancji. Beta-alanina, AAKG, cytrulina, kofeina zapewnią, że efekty stosowania suplementacji będą odczuwalne natychmiastowo. Idealnie napompowane mięśnie, zaskakująca wytrzymałość oraz dodatkowa dawka energii, to Pre Pump. Bez żadnych problemów osiągniesz każdy cel treningowy i znacznie poprawisz swoją motywację do działania.* Pre Pump to suplement dedykowany zarówno zawodowcom, jak i osobom jedynie relaksującym się podczas treningów. Nie ważne czy ćwiczysz profesjonalnie, czy tylko pracujesz nad osiągnięciem idealnej sylwetki. Pre Pump pomoże Ci szybciej osiągnąć wyznaczone cele.*

Dlaczego warto wybrać produkt Real Pharm Pre Pump ? Co możesz uzyskać?

- efekt pompy mięśniowej, o którym zawsze marzyłeś;
- lepszą koncentrację podczas treningów;
- lepszą siłę i wytrzymałość mięśniową;
- maksymalny efekt energetyczny;
- lepiej odżywione i natlenione mięśnie.

Z powodu wysokiej zawartości kofeiny preparat nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci, jak również wszystkich nadwrażliwych na jej działalnie. *Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji.

Co posiada m.in w składzie produkt Pre Pump ?

- AAKG Alfa Ketoglutaran Argininy – odpowiada za wytrwarzanie hormonu gazowego – tlenku azotu, który zwiększa dostarczanie składników energetycznych (glukozy), budulcowych (aminokwasów) i tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych. Przyczynia się to do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu. Ostatecznym efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję.*
- β-Alaninę - składnik dwupeptydu karnozyny (β-alanylo-L-histydyny), której biosynteza uzależniona jest od dostępności β-alaniny jako substratu. Karnozyna buforuje spadek pH związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w mięśniach w trakcie wysiłku. Z tego względu przyjmowanie β-alaniny zmniejsza zmęczenie fizyczne. Do najbardziej znaczących efektów przy suplementacji Beta Alaniną możemy zaliczyć: wzrost całkowitej wydolności anaerobowej podczas treningu, opóźnienie uczucia zmęczenia, znaczny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej.*
- Cytrulinę - prekursora argininy – chemicznego związku odpowiedzialnego za syntezę tlenku azotu. Ten ostatni jest podstawowym warunkiem do uzyskania "pompy mięśniowej", a także sprzyja progresji siły i wytrzymałości. Okazuje się więc, że systematyczna suplementacja cytruliny niesie za sobą duże korzyści w postaci poprawy wyników treningowych. Co więcej, preparat ten odpowiada między innymi za stymulację regeneracji potreningowej, pomaga w detoksykacji wątroby oraz poprawia ogólną wydajność naszego organizmu. Stosowanie cytruliny jest korzystne przede wszystkim dla osób ćwiczących.


Porcja: 26,6ml
Porcji w opakowaniu: 3
Opakowanie: 80 ml

Składniki aktywne w 26,6 ml, 53,2 ml, 80 ml, %RDS
Beta-alanina
800 mg, 1600 mg, 2400 mg, -**
Tauryna
670 mg, 1330 mg, 2000 mg, -**
Jabłczan cytruliny
330 mg, 660 mg, 1000 mg, -**
Kofeina Bezwodna
133 mg, 266 mg, 400 mg, -**
Glukuronolakton
83 mg, 166 mg, 250 mg, -**
**Stopień realizacji dziennego zapotrzebowania nieokreślony.

Składniki: woda, tauryna, beta-alanina; jabłczan cytruliny, kofeina bezwodna, glukuronolakton, aromat, substancja słodząca: sukraloza; substancje konserwujące: kwas benzoesowy i kwas sorbowy. Zawiera substancję słodzące.

Sposób użycia: spożyć 1/3 butelki (26 ml) przed lub w trakcie wysiłku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (26,6 ml) produktu do spożycia dziennie. Energicznie wstrząsnąć przed spożyciem.

Ostrzeżenia: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem.

Real Pharm
#000089

Szczegóły produktu

Informacja żywieniowa:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiących, a także osób uczulonych na którykolwiek z jego składników.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci i temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem:

Data i nr partii produkcyjnej znajduje się na opakowaniu produktu.

Niezbędnik, który musisz mieć w swojej szafce!

Szejker Pillbox Witaminy
Shaker Pakuj ZDROWIE 600ml Pillbox Pakuj ZDROWIE Trec Multipack day/night 60 kapsułek

1
Real Pharm Pre Pump Shot 80ml

Real Pharm Pre Pump Shot 80ml

4,99 zł