• Promocja!
  • -10%

Real Pharm HMB 300kaps

99,00 zł
89,10 zł Oszczędź 10%
Brutto

Real Pharm HMB 300 caps to innowacyjny produkt na rynku suplementów diety przeznaczonych dla osób aktywnych fizycznie. Formuła dopasowana jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem jak i dla stałych bywalców siłowni, którzy uprawiają sport w sposób profesjonalny. Na różnym stopniu zaawansowania jego działanie może być skuteczne na kilku płaszczyznach. W przypadku osób początkujących Real Pharm HMB zapobiega wystąpieniu zjawiska przeciążenia mięśni a także sprawia, że maleje ryzyko wystąpienia poważnych kontuzji. Z kolei u osób zaawansowanych Real Pharm HMB jest skuteczny w zmniejszeniu wpływu na organizm okresu wysokiego stresu fizycznego.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kup jednym kliknięciem
  Wolisz złożyć zamówienie telefonicznie?

Zadzwoń pod numer 518 188 022 i złóż zamówienie przez telefon.

  Szybka wysyłka!

Zamów towar do godziny 13:45, a paczkę nadamy jeszcze dziś!

  Darmowa dostawa od 99 zł

Zrób zakupy powyżej kwoty 99 zł i ciesz się z darmowej dostawy!

Real Pharm HMB 300 capsules

Suplement diety

Real Pharm HMB to produkt, który zyskał uznanie wśród światowej klasy sportowców. Formuła Real Pharm HMB została dokładnie opracowana, aby każda z zawartych substancji była w jak największym stopniu przyswojona przez organizm. Suplement diety może w znacznym stopniu zwiększyć uzyskiwane rezultaty treningów w porównaniu do osób, które go nie stosują.

Real Pharm HMB na czym opiera swoje działanie?

Podstawową właściwością Real Pharm HMB jest jego wpływ na stopniowe zwiększanie posiadanej siły oraz wydajności treningów. Real Pharm HMB pozwala także na uzyskanie większej masy ciała, która nie jest spowodowana przyrostem tkanki tłuszczowej.  Real Pharm HMB wykazuje największe efekty swojego działania przy równoległym utrzymaniu odpowiedniej aktywności fizycznej. Jego skład został opracowany, aby w jak najbardziej możliwym stopniu możliwe było zachowanie ochrony dla mięśni przed procesami ich destrukcji. Dodatkowo posiadane składniki aktywne pozwalają na ukierunkowanie organizmu na przeciwdziałanie wystąpieniu takim procesom z uwagi na częstotliwość ich występowania u sportowców. Swoim działaniem obejmuje także zabezpieczenie dla budujących organizm białek. Real Pharm HMB odpowiedzialny jest także za usprawnienie procesów regeneracyjnych tkanki mięśniowej. Jego działanie minimalizuje negatywne skutki wyczerpujących treningów. Real Pharm HMB wykazuje największą skuteczność u osób, które wykonują treningi siłowe oraz wytrzymałościowe. Rezultaty przyjmowania Real Pharm HMB wraz z czasem ulegają osłabieniu, co nie jest jednoznaczne z zaprzestaniem jego działania. Preparat nadal wspomaga i ochroni organizm bez względu na formę sportowca.

Real Pharm HMB może być także stosowany w okresie rekonwalescencji, kiedy nie są wykonywane ćwiczenia. Umożliwia łatwiejszy powrót do dawnej formy, poprzez stworzenie odpowiedniego podłoża do intensywnej pracy mięśni oraz do ich rozbudowy i rozwoju.  Skuteczność działania Real Pharm HMB dotyczy także jego wpływu na posiadaną tkankę tłuszczową. Wraz z przyjmowaniem tego suplementu dochodzi do prawidłowej redukcji tkanki tłuszczowej. W ten sposób zostają bardziej uwidocznione mięśnie znajdujące się tuż pod skórą i łatwiejsze staje się wyrzeźbienie sylwetki. Zmniejszenie posiadanej tkanki tłuszczowej posiada bezpośrednie przełożenie na intensywność i wydajność wykonywanych ćwiczeń.


Porcja:
3 kaps
Porcji w opakowaniu: 100
Opakowanie: 300 kapsułek

Składniki aktywne: w 1 porcji (3 kapsułki), %ZDS
HMB
2400mg, -*

*Stopień realizacji dziennego zapotrzebowania nieokreślony.

Składniki: β-hydroksy β-metylomaślan (HMB), żelatyna (składnik otoczki), woda (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik).

Sposób użycia: 3 razy dziennie po 1 kapsułce. Nie przekraczać maksymalnej ilości 3 kapsułek dziennie.

Ostrzeżenia: Suplement nie może stanowić podstawy zróżnicowanej diety ani nie jest zamiennikiem jej składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt jest przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Real Pharm
#000065

Szczegóły produktu

Informacja żywieniowa:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiących, a także osób uczulonych na którykolwiek z jego składników.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci i temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem:

Data i nr partii produkcyjnej znajduje się na opakowaniu produktu.

Niezbędnik, który musisz mieć w swojej szafce!

Szejker Pillbox Witaminy
Shaker Pakuj ZDROWIE 600ml Pillbox Pakuj ZDROWIE Trec Multipack day/night 60 kapsułek

1
Real Pharm HMB 300kaps

Real Pharm HMB 300kaps

89,10 zł
99,00 zł