Real Pharm Brain UP 60kaps

59,00 zł
Brutto

Real Pharm Brain Up 60 kaps to korzystny wybór, jeśli chodzi o skuteczne wspomaganie pracy mózgu oraz zwiększenie jego wydajności. Wiadomo, że na co dzień ludzie bardzo często pracują umysłowo i muszą logicznie myśleć, aby odpowiednio realizować poszczególne zadania. Z wiekiem wydajność mózgu spada, dlatego warto zadbać o to, aby znajdowała się na optymalnym poziomie. Produkt poprawia nie tylko pracę mózgu, ale też ogólną koncentrację, jest bardzo pomocny w walce z nadmiernym stresem. Dzięki niemu można się uspokoić oraz wyciszyć, zwłaszcza przed jakimiś ważnymi wydarzeniami, podczas których stres może być największą przeszkodą.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kup jednym kliknięciem
  Wolisz złożyć zamówienie telefonicznie?

Zadzwoń pod numer 518 188 022 i złóż zamówienie przez telefon.

  Szybka wysyłka!

Zamów towar do godziny 13:45, a paczkę nadamy jeszcze dziś!

  Darmowa dostawa od 99 zł

Zrób zakupy powyżej kwoty 99 zł i ciesz się z darmowej dostawy!

Real Pharm Brain UP 60 capsules

Suplement diety

W składzie produktu Real Pharm Brain UP znajduje się kilka bardzo znanych składników, m.in. ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (w tym 3 procent rozawinu i 1 procent salidrozydów). Różeniec wpływa na działanie układu nerwowego, co pociąga za sobą pewne efekty. Przede wszystkim uważany jest za zioło tak zwane adaptogenne – oznacza to, że wspomaga organizm w adaptacji, czyli przystosowaniu się do zmieniających się czynników zewnętrznych na nas oddziałujących. W praktyce oznacza to przede wszystkim większą odporność na stres i jego łagodzenie. Substancje aktywne różeńca wspomagają również pracę mózgu, a w szczególności mają pozytywny wpływ na koncentrację i procesy uczenia się i zapamiętywania.

Zadbano również o to, aby w suplemencie diety znalazł się ekstrakt z Bacopa Monnieri (w tym 50 procent bakozydów). Bacopa Monnieri to znana w Indiach roślina - zioło, któremu przypisuje się wszechstronne zastosowanie, m.in.: jako środek wzmacniający funkcjonowanie procesów poznawczych: pamięci, uwagi, koncentracji oraz ogólnej pracy mózgu. Określany jako “cudowny eliksir życia” suplement diety stosowany regularnie poprawia samopoczucie, a do tego ma działanie uspokajające - redukuje stres i napięcie oraz wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Jeśli chodzi o uzupełnienie składu produktu, warto wspomnieć o następujących składnikach: ekstrakt z Ashwagandha (w tym 7 procent witanolidów). Ekstrakt z korzenia Witani Ospałej to substancja posiadająca wiele konkretnych właściwości. Najogólniej mówiąc, działanie tej substancji polega przede wszystkim na rewitalizowaniu ośrodkowego układu nerwowego. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że układ nerwowy to nie sfera psychiczna: jego przeciążążenie może mieć także charakter fizjologiczny, a co za tym idzie skutkować pojawianiem się objawów typowo fizjologicznych. Najczęstsze symptomy osłabienia ośrodkowego układu nerwowego to trudności ze snem, poczucie chronicznego zmęczenia lub wręcz wyczerpania, trudności w skupieniu uwagi, pogorszenie nastroju oraz wiele innych.

Dlaczego warto wybrać produkt Real Pharm Brain UP?

- poprawa pracy mózgu;
- pozytywny wpływ na koncentrację;
- lepsza zdolność uczenia i zapamiętywania;
- działanie uspakajające - redukuje stres i napięcie;
- wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne;
- poprawa działania układu nerwowego;

Nic dziwnego, że specyfik wybierany jest przez młode, jak i dużo bardziej dojrzałe osoby. Sportowcy dbają dzięki niemu o pracę swojego mózgu i notują coraz to lepsze wyniki w wybranych przez siebie dyscyplinach sportowych.

Zaleca się spożywanie jednej kapsułki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku. Kapsułkę należy popić solidną ilością wody, aby szybko wchłonęła się do organizmu. Warto również wspomnieć o tym, że produkt nie może być stosowany jako zamiennik aktualnej diety, a jedynie jako jej uzupełnienie. O tym użytkownikom powiedzą lekarze oraz dietetyce, którzy wyjaśnią zainteresowanym, jak prawidłowo powinno się stosować suplement diety.

Decydując się na spożywanie Real Pharm Brain Up 60kaps nie trzeba prowadzić zdrowego trybu życia. Z produktu mogą jednak korzystać jedynie osoby, które nie mają żadnych problemów ze zdrowiem i są pełnoletnie, nie można podawać go dzieciom. Najlepiej przechowywać w trudno dostępnych miejscach, z dala od wilgoci i wysokich temperatur. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży oraz te, które karmią własne dzieci piersią. Jeśli chce się na własnym przykładzie zauważyć efekty stosowania suplementu diety, kuracja powinna trwać minimum przez miesiąc. Należy mieć też na uwadze fakt, iż po Real Pharm Brain Up 60kaps nie powinny sięgać osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników, znajdujący się w składzie produktu.

Porcja: 1 kapsułka
Porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 60 kapsułek

Wartość odżywcza: w 1 porcji (1 kapsułka)
ekstrakt z korzenia różańca górskiego (Rhodiola rosea L.) standaryzowany na 3% rozawin i 1% salidrozydów
40 mg, -*
ekstrakt z Bacopa Monnieri standaryzowany na 50% bakozydów 150 mg, -*
ekstrakt z Ashwagandha (Withania smnifera) standaryzowana na 7% witanolidów 300 mg, -*

*Stopień realizacji dziennego zapotrzebowania nieokreślony.

Składniki: ekstrakt z korzenia różańca górskiego (Rhodiola rosea L.) standaryzowany na 3% rozawin i 1% salidrozydów, ekstrakt z Bacopa Monnieri standaryzowany na 50% bakozydów, ekstrakt z Ashwagandha (Withania smnifera) standaryzowana na 7% witanolidów, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu, kapsułka: żelatyna wołowa, woda, barwnik - tlenek tytanu.

Sposób użycia: spożyć raz dziennie 1 kapsułkę podczas posiłku. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji do spożycia dziennie (1kapsułka).

Ostrzeżenia: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powininen być stosowany przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem.

Real Pharm
#000048

Szczegóły produktu

Informacja żywieniowa:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiących, a także osób uczulonych na którykolwiek z jego składników.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci i temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem:

Data i nr partii produkcyjnej znajduje się na opakowaniu produktu.

Niezbędnik, który musisz mieć w swojej szafce!

Szejker Pillbox Witaminy
Shaker Pakuj ZDROWIE 600ml Pillbox Pakuj ZDROWIE Trec Multipack day/night 60 kapsułek

1
Real Pharm Brain UP 60kaps

Real Pharm Brain UP 60kaps

59,00 zł