Real Pharm Ashwagandha 100% Natural 90tabs

29,00 zł
Brutto

Real Pharm Ashwagandha 100% 90 tablets to zaawansowany preparat o składzie opartym na najwyższej jakości ekstraktu z korzenia Witani Ospałej. Lecznicze oraz prozdrowotne właściwości tej substancji są znane ludzkości od najdawniejszych czasów, jednak moda na preparaty zawierające ekstrakt z Witani Ospałej jest zjawiskiem stosunkowo niedawnym, które na skutek wyników kolejnych badań naukowych, dowodzących, że Ashwagandha rzeczywiście posiada liczne, niezwykle cenne właściwości prozdrowotne.

Ilość

Kup jednym kliknięciem
  Wolisz złożyć zamówienie telefonicznie?

Zadzwoń pod numer 518 188 022 i złóż zamówienie przez telefon.

  Szybka wysyłka!

Zamów towar do godziny 13:45, a paczkę nadamy jeszcze dziś!

  Darmowa dostawa od 99 zł

Zrób zakupy powyżej kwoty 99 zł i ciesz się z darmowej dostawy!

Real Pharm Ashwagandha 100% Natural 90 tabletek

Suplement diety

Preparat Real Pharm Ashwagandha 100% to czysty, najwyższej jakości ekstrakt z korzenia Witani Ospałej. Produkt został opracowany w toku długoletnich badań klinicznych, co pozwoliło na stworzenie receptury o maksymalnej skuteczności. Co również ważne, Ashwagandha od renomowanego producenta suplementów diety Real Pharm, to preparat zawierający tylko i wyłącznie substancje czynne pochodzące z naturalnych, starannie selekcjowanych źródeł. Dzięki temu preparat wykazuje nie tylko wysoką efektywność, ale jest także całkowicie bezpieczny.

Preparat Real Pharm Ashwagandha 100% to produkt dedykowany przede wszystkim osobom prowadzącym intensywny tryb życia oraz narażonym na długotrwały stres a także osobom uprawiającym regularny, ciężki wysiłek fizyczny.

Dlaczego warto wybrać produkt Real Pharm Ashwagandha 100% Natural?

Ekstrakt z korzenia Witani Ospałej to substancja posiadająca wiele konkretnych właściwości. Najogólniej mówiąc, działanie tej substancji polega przede wszystkim na rewitalizowaniu ośrodkowego układu nerwowego. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że układ nerwowy to nie sfera psychiczna: jego przeciążążenie może mieć także charakter fizjologiczny, a co za tym idzie skutkować pojawianiem się objawów typowo fizjologicznych. Najczęstsze symptomy osłabienia ośrodkowego układu nerwowego to trudności ze snem, poczucie chronicznego zmęczenia lub wręcz wyczerpania, trudności w skupieniu uwagi, pogorszenie nastroju oraz wiele innych.

Co ważne, do osłabienia ośrodkowego układu nerwowego może dojść wskutek wielu różnych czynników. Może to więc być stresujący oraz nadmiernie intensywny tryb życia, długotrwała depresja lub zaburzenia nastroju ale także długotrwały, intensywny wysiłek fizyczny.

W takim wypadku, ośrodkowy układ nerwowy wymaga efektywnej rewitalizacji, czyli mówiąc inaczej po prostu przywrócenia mu sił witalnych. Ekstrakt z korzenia Witani Ospałej, czyli Ashwagandha to jedna z najskuteczniejszych i najsilniejszych substancji działających rewitalizująco i regenerująco na ośrodkowy układ nerwowy. W porównaniu na przykład z dostępnymi na receptę mieszankami witamin z grupy B, Ashwagandha cechuje się znacznie mocniejszym działaniem.

Oprócz tego, substancja ta wykazuje także inne niezwykle ważne właściwości. Należy tutaj wymienić przede wszystkim takie czynniki, jak:

  • Silne działanie przeciwutleniające, zwalczające szkodliwe wolne rodniki
  • Lepsze dotlenienie komórek organizmu dzięki wysokiej zawartości żelaza
  • Poprawa zdolności wysiłkowych organizmu
  • Bezpośredni pozytywny wpływ na łatwość zasypiania a także jakość snu


Preparat Real Pharm Ashwagandha 100% może więc być z powodzeniem stosowany także przez sportowców oraz kulturystów. Ashwagandha jest bowiem substancją, która poprzez rewitalizację ośrodkowego układu nerwowego, znacząco przyczynia się także do poprawy witalności całego ustroju. To z kolei redukuje zmęczenie po treningu, zwiększa efektywność sesji treningowych a także znacząco usprawnia proces regeneracji potreningowej. Ashwagandha jest także substancją wykazującą dość silne, w pełni naturalne działanie energetyzujące, dzięki czemu preparat może być stosowany również w formie naturalnej odżywki przedtreningowej.


Porcja: 1 tabletka
Porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabletek

Wartość odżywcza: w 1 porcji (1 tabletka)
ekstraktu z korzenia witanii ospałej (Ashwagandha) standaryzowanego na 1,5% witanolidów DER 6:1
300 mg, -*

*Stopień realizacji dziennego zapotrzebowania nieokreślony.

ekstrakt z całej rośliny zawiera min. 7% witanolidów, ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Ashwagandha), Withania somnifera standaryzowany na 1,5% witanolidów DER 6:1, substancja wypełniająca – celuloza, skrobia ryżowa, nośnik – fosforany wapnia, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu. Jedna tabletka odpowiada 300 mg ekstraktu z korzenia witanii ospałej (Ashwagandha) standaryzowanego na 1,5% witanolidów DER 6:1. Dzienna zalecana do spożycia dawka preparatu(2 tabletki) odpowiada 600 mg  ekstraktu z korzenia witanii ospałej (Ashwagandha) standaryzowanego na 1,5% witanolidów DER 6:1.

Składniki: ekstrakt z całej rośliny zawiera min. 7% witanolidów, ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Ashwagandha), Withania somnifera standaryzowany na 1,5% witanolidów DER 6:1, substancja wypełniająca – celuloza, skrobia ryżowa, nośnik – fosforany wapnia, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Sposób użycia: Dzienna dawka preparatu Real Pharm Ashwagandha 100% wynosi dwie tabletki, najlepiej w dawkach podzielonych. Ze względu na działanie energetyzujące, nie zaleca się przyjmowania porcji preparatu przed snem a w przypadku osób mających trudności z zasypianiem- po godzinie 18. Tabletki należy połykać(bez rozgryzania lub zbyt długiego trzymania w ustach), popijając sporą ilością wody. Opakowanie zawiera 90 tabletek, co odpowiada 45 sugerowanym przez producenta dziennym porcjom preparatu.

Ostrzeżenia: Preparat  Preparat Real Pharm Ashwagandha 100% jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Preparat jest przeznaczony przede wszystkim dla osób odczuwających problemy z powodu przeciążenia ośrodkowego układu nerwowego. Preparat może być również stosowany w sposób profilaktyczny przez osoby, w przypadku których codzienny tryb życia lub też uprawianie regularnego wysiłku fizycznego wiąże się ze zwiększonym ryzykiem poważnego osłabienia ośrodkowego układu nerwowego. Preparat jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut(zamiennik) pełnowartościowej diety. Przed rozpoczęciem suplementacji należy dokładnie zapoznać sie z ulotką a także tabelą składu. Nie należy przekraczać zalecanych do spożycia dziennych dawek preparatu. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety będące w ciaży lub w trakcie karmienia piersią.

Real Pharm
#000035

Szczegóły produktu

Informacja żywieniowa:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiących, a także osób uczulonych na którykolwiek z jego składników.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci i temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem:

Data i nr partii produkcyjnej znajduje się na opakowaniu produktu.

Niezbędnik, który musisz mieć w swojej szafce!

Szejker Pillbox Witaminy
Shaker Pakuj ZDROWIE 600ml Pillbox Pakuj ZDROWIE Trec Multipack day/night 60 kapsułek

1
Real Pharm Ashwagandha 100% Natural 90tabs

Real Pharm Ashwagandha 100% Natural 90tabs

29,00 zł