Filtruj według

  • 1,00 zł - 59,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Izotoniki i pozostałe węglowodany - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Izotoniki i pozostałe

Odżywki typu Izotonik to napoje izotoniczne, których stężenie (osmolalność) jest takie samo, jak stężenie płynów ustrojowych w organizmie. Napoje takie, oprócz wody, zawierają także niezbędne minerały i węglowodany, czasem również witaminy. Dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników jest bardzo zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm, pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów w ciele.

Izotoniki i pozostałe

Podkategorie

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm Iso GO 600g

Real Pharm Iso Go to optymalne połączenie węglowodanów oraz elektrolitów sprawia to, że Iso Go Real Pharm to najskuteczniejszy sposób na poprawę swoich zdolności wysiłkowych oraz zyskanie natychmiastowego zastrzyku energii! Już od pierwszego zastosowania Iso Go zauważysz ekstremalnie szybką redukcję zmęczenia, która pozwoli Ci efektywniej wykorzystać każdy trening!

Cena 24,99 zł

Activlab Isoactive 31,5g

Isoactive to suplement diety w proszku zawierający cukry i substancje słodzące od polskiego producenta Activlab. W opakowaniu znajduje się 31,5g produktu, czyli jednorazowa porcja przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 31,5g/porcja. Iso Active 31,5g jest napojem izotonicznym stanowiącym optymalne połączenie węglowodanów, elektrolitów, pierwiastków mineralnych oraz witamin z grupy B.

  • praktyczna saszetka jest niezwykle wygodna w użyciu, a jej zawartość wystarcza na przygotowanie aż 500 ml izotoniku
  • doskonale uzupełnia utratę wody w organizmie
  • dostarczaj najważniejsze elektrolity, tj.: sód, potas, chlorki, wapń i magnez

Isoactive polecany do stosowania przez osoby aktywne zarówno przed, w trakcie jak i po treningu w celu uzupełnienia składników witaminowo-mineralnych.

Cena 1,99 zł

IRON HORSE Iron Drink Zero...

Iron Drink to hipotoniczny suplement diety w płynie zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Iron Horse. W opakowaniu znajduje się 1 litr czyli pięćset porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2ml/porcja. Iron Drink 1000 ml, którego skład wzbogacony został o witaminy B1, B2 i B6, a także witaminę C szybko i skutecznie nawadnia organizm podczas intensywnych ćwiczeń.

  • doskonale nawadnia organizm
  • tylko 1 kaloria w porcji
  • wzbogacony o witaminy z grupy B
  • wspiera układ nerwowy
  • aż 500 porcji w opakowaniu
  • odpowiedni dla wegan i wegetarian

Iron Drink od Iron Horse zapewnia doskonałe nawodnienie organizmu podczas trwania wysiłku fizycznego, jednocześnie dzięki minimalnej zawartości kalorii, nie zaburzy Twojej diety.

Cena 58,89 zł