Filtruj według

 • 4,00 zł - 79,00 zł

Sprawdź moc kompleksów witamin i minerałów - PakujZDROWIE.pl

Wyszukaj na blogu

Arginina i cytrulina - Sklep PakujZDROWIE.pl Gdańsk. Szybka wysyłka w PL!

Arginina / cytrulina

Arginina to składnik pokarmowy, z którego powstają w organizmie ważne związki aktywne biologicznie takie, jak np. tlenek azotu (NO). Ponadto arginina służy jako dawca grupy formamidynowej w biosyntezie kreatyny. Cytrulina natomiast to aminokwas endogenny nie budujący białek, powstaje w organizmie ludzkim z ornityny - możemy jej szukać także w pożywieniu.

Arginina / cytrulina

Podkategorie

Istnieje 11 produktów.

Wyświetlanie 1-11 z 11 elementów

Filtry aktywne

Real Pharm AAKG 1250 150tabs

Real Pharm AAKG 150 tabs to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, skondensowana w łatwych do połknięcia tabletkach o wysokim stężeniu 1250mg! AAKG Real Pharm to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i osób amatorsko uprawiających sport. Jeżeli dążysz do doskonałej sylwetki, utrzymania prawidłowej formy, AAKG Real Pharm jest właśnie dla ciebie.

Cena 69,00 zł

Real Pharm AAKG Powder 300g

Real Pharm AAKG 300g to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, gwarantująca odpowiednie osiągi. AAKG Real Pharm to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i osób amatorsko uprawiających sport. Jeżeli dążysz do doskonałej sylwetki, utrzymania prawidłowej formy, AAKG Real Pharm jest właśnie dla ciebie.

Cena 79,00 zł

Real Pharm Cytrulline...

Szukasz naturalnego sposobu na poprawę przepływu krwi w obrębie wszystkich narządów i tkanek? Chcesz cieszyć się możliwością lepszego wykorzystania każdego treningu i doskonałą sprawnością fizyczną? Suplement diety Real Pharm Cytrulline 200g pozwoli Ci usprawnić funkcjonowanie organizmu i zapewni optymalne dotlenienie mięśni w czasie ćwiczeń! Real Pharm Cytrulline 200g to najwyższej jakości preparat w formie proszku, dedykowany wszystkim aktywnym fizycznie m.in. zawodowym sportowcom. Suplement pozwala uzupełnić codzienną dietę w wysokiej jakości jabłczan cytruliny, którego organizm ludzki nie jest w stanie sam wytworzyć.

Cena 55,00 zł

7Nutrition AAKG 250g

Alfaketoglutarat argininy (AAKG) z dodatkiem witaminy B6 w najlepszej formie proszku w opakowaniu 250gram.

AAKG to połączenie dwóch składników : argininy oraz kwasu alfaketoglutarowego.

Cena 54,99 zł

7Nutrition AAKG 1000mg 135kaps

Alfaketoglutarat argininy (AAKG) 1000mg 135 caps !

AAKG to połączenie dwóch składników : argininy oraz kwasu alfaketoglutarowego.

Porcjowanie:
3 kapsułki (3000mg) – 30 minut przed treningiem.

Cena 49,00 zł

7Nutrition Citrulline...

7Nutrition Citrulline Malate 250g

Jabłczan Cytruliny z dodatkiem witaminy B6 w czystej formie. Cytrulina jest prekursorem kreatyny, przekształcanym w glikocjaminę i argininę. Uczestniczy w syntezie tlenku azotu (NO) stymulując jego produkcję.

Najważniejsze korzyści suplementacji Jabłczanem Cytruliny (Citrulline Malate):

 • rozszerzenie naczyń krwionośnych
 • zwiększenie napływu tlenu do mięśni
 • zwiększenie napływu składników odżywczych, w tym kreatyny do włókien mięśniowych
 • silne działanie antykataboliczne
 • szybsza regeneracja powysiłkowa
 • szybsze usuwanie kwasu mlekowego z mięśni (szybsza i lepsza regeneracja)
 • szybsze usuwanie amoniaku z krwi
 • większa produkcja ATP (adenozynotrójfosforan) – podstawowego nośnika energii
 • bezpośrednio wpływa na wzrost masy mięśniowej oraz siły
Cena 54,99 zł

Trec L-Arginine Xtreme 90kaps

L-Arginine Xtreme to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli czterdzieści pięć pełnych porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. L-Arginine Xtreme 90 capsules zawiera w swoim składzie L-argininę w biodostępnej formie chlorowodorku. Aminokwas ten nie tylko buduje struktury białkowe, ale także stanowi półprodukt w biosyntezie cząsteczek biorących udział w ważnych szlakach metabolicznych.

 • L-arginina buduje struktury białkowe
 • popularny suplement diety sportowca

Produkt ułatwia uzupełnianie codziennej diety w L-argininę, która ma szerokie zastosowanie w Naszym organiźmie.

Cena 49,99 zł

WK Dzik Cytrulina 225g

Cytrulina to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta WK DZIK. W opakowaniu znajduje się 225g produktu, czyli czterdzieści pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 5g/porcja. Cytrulina 225g jest dokładnie przebadanym suplementem o udowodnionym działaniu. Ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu i jest w pełni bezpieczna dla zdrowia.

 • poprawa produkcji ATP (nośnik energii) i lepsze jego wykorzystanie
 • zmniejszenie obolałości mięśni po ćwiczeniach
 • szybsza regeneracja
 • zwiększenie tak zwanej "pompy mięśniowej", a więc kumulacja metabolitów, które wpływają pozytywnie na rozwój masy mięśniowej

Produkt polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn o szerokim wyżej wymienionym zastosowaniu.

Cena 59,99 zł

Trec Citrulline Synergy 240g

Citrulline Synergy to suplement diety w proszku zawierający substancje słodzące od polskiego producenta Trec Nutrition. W opakowaniu znajduje się 240g produktu, czyli osiemdziesiąt porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 3g/porcja. Citrulline Synergy 240g zawiera w swoim składzie Cytruline należącą do aminokwasów nieproteogennych, które uczestniczą w wielu istotnych procesach w organizmie. Cytrulina bierze udział m.in. w cyklu mocznikowym, a także w procesie syntezy tlenku azotu (NO).

 • zawiera jabłczan cytruliny i L-cytrulinę.
 • zmniejszenie obolałości mięśni po ćwiczeniach
 • szybsza regeneracja
 • zwiększenie tak zwanej "pompy mięśniowej"

Produkt polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn o szerokim wyżej wymienionym zastosowaniu.

Cena 59,99 zł

Real Pharm AAKG 90kaps

AAKG to suplement diety w kapsułkach od polskiego producenta Real Pharm Nutrition. W opakowaniu znajduje się 90 kapsułek, czyli czterdzieści pięć porcji przy zalecanym przez producenta sposobie spożycia 2kaps/porcja. AAKG 90 capsules zawiera w swoim składzie alfa-ketoglutaran L-Argininy, czyli jedną z najlepiej przyswajalnych odmian tego aminokwasu.

 • korzystny wpływ na bilans azotowy
 • przyczynia się do poprawy libido
 • dba o prawidłowy rozwój mięśni

AAKG polecany jest szczególnie do stosowania przed treningiem siłowym w celu rozszerzenia włókien mięśniowych (efekt pompy mięśniowej).

Cena 28,99 zł

Real Pharm AAKG 8000 Shot 80ml

Real Pharm AAKG Shot to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, gwarantująca odpowiednie osiągi. Real Pharm AAKG Shot pomoże Ci zrealizować wyznaczone cele i zapewni doskonałe źródło niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu L-argininy!*

Cena 4,99 zł